18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test ostrza noża

CrazyEdek • 2024-04-05, 06:27
Ostry sk***esyn.


zwierzak30

2024-04-05, 10:28
@CrazyEdek nic nadzwyczajnego.Zwykłym nożem kuchenny zrobisz to samo.Jak z kurczaczkowymi udkami.
Po stawach tniesz,nie po kości. Łatwo idzie. :)

ZiooMall

2024-04-05, 11:03
Chciał mu pomóc zdjąć kajdanki więc wspólnie ustalili że odetnie mu palca a to pomoże

mateuszsick

2024-04-05, 12:00
zwierzak30 napisał/a:

@CrazyEdek nic nadzwyczajnego.Zwykłym nożem kuchenny zrobisz to samo.Jak z kurczaczkowymi udkami.
Po stawach tniesz,nie po kości. Łatwo idzie.



Powiem Ci tak.. jeżeli bywasz na Sadolu dosyć często i jesteś na bieżąco to powinieneś wiedzieć że w tamtych regionach to jest bardzo nadzwyczajna rzecz obcinanie czego kolwiek ostrym narzędziem bo zwykle akt ten odbywa się za pomocą tempej blachy albo drutu zbrojenuowego w kształcie noża albo maczety i trwa naprawdę długo

:-)

Mzimu

2024-04-05, 12:33
Jaka kulturka i higiena u nich panuje, że paluszka do czystego wiadra wrzucili. Zakażenia nie będzie :-)

SkoPio1

2024-04-05, 14:11
ZiooMall napisał/a:

ustalili że odetnie mu palca



Palca?
Palca od ręka?
Twojemu być mnóstwo zagniewano na widoka szkoło nadal mnóstwo bardzo wciąż?
(staram się pisać po twojemu, ale u mnie w szkole nie było rynsztokowego, więc mogą być błędy)
;>

Ppoolicjjaaa

2024-04-05, 22:20
SkoPio1 napisał/a:

Palca?
Palca od ręka?
Twojemu być mnóstwo zagniewano na widoka szkoło nadal mnóstwo bardzo wciąż?
(staram się pisać po twojemu, ale u mnie w szkole nie było rynsztokowego, więc mogą być błędy)
;>



ty jesteś totalnym idiotą jak nie wiesz co to znaczy palec, odmieniać to pewnie też nie umiesz a masz czelność zwracać mu uwagę dziecko ile masz lat ?

Insugi

2024-04-08, 21:14
No no mi się by taki przydał nóż do kuchni bo same tępe jak te blachy ha