18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test na uczciwość

ĸuń • 2011-07-14, 05:22


Akcja w Australii.

-Krzyzak-

2011-07-14, 23:29
To kłamstwo, a filmik powstał w celu promocji Australii.

Wilku94

2011-07-15, 01:55
donwasyle napisał/a:

no na pewno gdyby kręcili wśród polskich dresików to jeszcze by dostał wpie**ol za to, ze tak mało mu wypadło


Ten twój dresik to wyimaginowana postać istniejąca tylko w zbiorowej wyobraźni głupszej części społeczeństwa ulegającej stereotypom.

A co do ludzi co to piszą jacy to Polacy nie są ch*jowi ,A wy kim do ch*ja pana jesteście ? Pisząc źle o Polakach,jako o ogóle,nie zapominajcie że to uogólnienie dotyczy też was.A to że większość by zgarnęła tą kasę,ludzie są tacy,nie tylko Polacy.A na filmie wszystko wygląda inaczej ;)

PyskatySkurwiel

2011-07-15, 12:31
Nie ma po pieprzyc co by było, gdyby akcja działa sie naszym pięknym kraju nad Wisłą. Wiadomo, że jesteśmy jednym z narodów ostro doświadczonych przez historię, więc pewnie przytłaczająca część badanych zachowała by się jak ostatni pan na filmiku. Tak jak na filmie jest m.in. w krajach skandynawskich, gdzie zaskoczenie było ogromne gdy fala imigrantów(m.in. Polaków) zaczęła wykorzystywać tamtejszą naiwność i wiare w ludzką uczciwość. Wiadomo, że i u nas znajdą sie uczciwi i u nich nieuczciwi.

3x17

2011-07-15, 15:07
przed ostatnią akcją w filmiku jest napisane wyj***nymi literami, że zatrudnili aktora.. ale jak się k***a nie zna angielskiego to nie dziwne, że się nie wie co jest napisane; a poza tym pewnie w k***e kasy stracili i pokazali tylko te osoby które oddawały pieniądze.. no chyba, że wszyscy to byli aktorzy, ale ch*j ich tam wie.. nie wiem po co w ogóle kręcić takie gówno, ludziom się pie**oli w głowach.. proponuje wsadzić łeb w imadło i nakręcić sobie filmik.. przynajmniej popularność będzie