18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test jedzenia (jest rzyganko)

Szczam_na_Zakrystii • 2013-07-01, 20:18
Wasz ulubieniec tym razem testuje najgorsze angielskie żarcie :mrgreen:




Ma j***ny delikatne podniebienie :beka:

lobo206

2013-07-02, 02:09
jego kanal ogolnie jest wporzadku , zrobilem pare rzeczy z jego przepisow i byly dobre ... ale mieszkam na wyspach od 7 lat , i od tych 7 lat zapie**alam jako kucharz .. i to co on tu pie**oli to jest masakra jakas . Mi brytyjskie jedzenie smakuje , jedynie ma racje z chlebem i czipsami bo te produkty to padaczka , ale np pork crackling czyli ta swinska skora z sola jest zajebista , i jemy to samo w Polsce tylko jako skwarki .. i nie mozemy tego kupic spreparowanego w paczkach jak czipsy . i piecze sie to w piecu a nie na glebokim oleju , tutaj kolezka nie zaimponowal wiedza . marynowane jajka sa zajebiste wg mnie , a ten pudel rzyga zanim sprobowal .. kielbaski tez nie sa zle , nie sa wedzone jak u nas ale jesli kupisz cos normalnego a nie najtansze z tesco to sa bardzo smaczne z sosem i bitymi ziemniakami . a co do ziemniakow , nie ma zadnej pie**olonej roznicy jesli sa zmielone i zamrozone , jak masz ochote mozesz dodac smietany , musztardy i czego chcesz i nikt k***a nie rozezna czy to byly mrozone z tesco czy gotowane i robione jak trzeba . ten makaron dla dzieci , w sosie pomidorowym .. padaka ale da sie zjesc beza grymasow , nie raz wpie**alalem i zyje . zamrozona mielonka ? on nie wie dlaczego ? bo naprzyklad k***a dlatego ze kupuje , wpie**alam w zamrazalnik i jak potrzebuje to rozmrazam a nie wypie**alam w kibel po 2 dniach bo nie mialem czasu tego ugotowac , wyglada jak mrozone robaki ? prosze Cie k***a .. dziekuje , koniec. siekierka na czesc najwyzszego ! pzdr

dodii

2013-07-02, 08:38
tomicz napisał/a:

Lubie go. Ciekawe pomysly, ciekawostki, mowi w miare z sensem.... ale ta jego p*zdowatosc normalnie nie moge.....



9 na 10 tych "jego pomysłów" to kopia tego co już ktoś zrobił. Dodatkowo kiedyś oglądałem ze 2 te jego "programy" i jako amator kucharz muszę powiedzieć, że gościu w ogóle nie ma smykałki do gotowania a większość potraw potrafi nieźle sp***olić i nie dać podstawowych składników żeby się to trzymało. I jeszcze ten jego głos :idzwch*j:

czarkowski

2013-07-02, 09:08
Ta skóra ze swini zajebista jest do piwa o on po tym rzyga.

thewhitestar

2013-07-02, 12:56
Ja bym to pewnie wszystko opie**olił ze smakiem i jeszcze opakowanie wylizał a ten wybrzydza. Tylko te jajka do mnie nie przemawiają.

Wr3dnyM0ng0l

2013-07-02, 13:56
Byłem u kolegi w Irlandii 2 tygodnie.Żarcie jest tam tak denne, że kiedy wróciłem do domu pierwsze co zrobiłem to rzuciłem się na bigos.

wasik72

2013-07-02, 14:28
on po wszystkim prawie rzyga 0-o

Seboolek

2013-07-02, 15:03
ch*j tam.. ja bardzo lubie ten chleb tostowy. Kto go trzyma dwa tygodnie? Ja jak kupuje rano to do wieczora juz nie ma bo wpie**ole cały.

Pedobear69

2013-07-02, 17:02
Jadłem w USA Lay'sy o smaku soli i octu, zajebistość. Pali później ryj, ale ogólnie są bardzo smaczne, lepsze niż klasyczne solone chipsy. Za to Lay'sy o smaku barbeque to obrzydliwość

nemiroff

2013-07-02, 17:20
ziemniaki w puszcze?
k***A MAĆ!

umcumcpolowka

2013-07-02, 18:00
Walkersy Salt i vinegar zajebiste są do browara

Tak samo kiełbasę mają zajebistą. Marmite to jest dramat. Coś jak polska maga w stanie stałym używana zamiast masła...

Cracklings też nieziemskie z browarem

gibo_n

2013-07-02, 20:24
Założe się, że połowa z tego co on tam je jest zajebista, tylko mamy doczynienia k***a z pieskiem paryskim co wdupcza tylko kraby z głębokości 800m bo jak zje z 801 to juz mu słabo.