18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test GW

norbasenkos • 2012-11-23, 17:02
Już jutro w Gazecie Wyborczej: WIELKI TEST INTERKULTUROWY. Sprawdź się!


Grzyb18

2012-11-23, 20:16
Patriota=Faszysta?! Popatrzcie na tfu Antifę lepiej.

di...........os

2012-11-23, 20:20
Agitacja, co nie zna słowa manipulacja. Ale uściślijmy:

1. Masz słuszny kolor skóry?
2. Wierzysz w boga chrześcijańskiego?
3. Lubisz dobre mordobicie po meczu?
4. Czy wyznajesz w swym patriotyzmie nacjonalistyczne paradygmaty?
5. Czy naprawdę wierzysz w fakt, że w Polsce jest większe poparcie dla komunizmu niż 0,1%?
6. Czy przejmują cię popędy znajomych?
7. Czy ci, na których zamierzasz oddać głos, są przeciw unii europejskiej?

jvhjvhkuba

2012-11-23, 20:21
Pod wieloma względami bliżej mi do lewej strony niż do jakiej innej, choć oczywiście nie pod wszystkimi, dlatego swoje poglądy uważam za centrolewicowe. Rzygać mi się chce jak widzę wasze "super obrazki jadące lewaków", bo mało mają wspólnego z prawdą.
Jestem za:
-społeczeństwem wielokulturowym, pod warunkiem, że to inne nacje przyjeżdżają żyć w danym kraju na JEGO a ni ICH warunkach
-związkami partnerskimi - każdy ma prawo decydować z kim chce żyć, niekoniecznie w formie małżeństwa.
-depenalizacją, a następnie legalizacją miękkich narkotyków i całkowitą kontrolą ich sprzedaży (a dlaczego tak to już dłuższa kwestia)
-budową fabryk i podobnych obiektów, gdzie pracę dostawaliby bezrobotni
-Obniżeniem podatków jeśli poprzedni punkt wypali
-Społeczeństwem równych sobie, wolnych ludzi

Jestem przeciw:
-Jednej walucie na całym kontynencie
-Unii, gdzie zdanie pewnych państw liczy się bardziej niż inne
-Mieszaniu religii w sprawy publiczne
-Armii urzędasów

I tak dalej, długo mógłbym wymieniać.

Nie mam pojęcia, skąd niektórzy gadają pierdoły, że lewaki nie uważają pedofilii za przestępstwo itp, a nawet z takimi głosami się spotykałem. Mówicie często o baaaardzo skrajnej lewicy, która nie istnieje w naszym kraju.
Pierdół się nasłuchaliście i zaślepiła was nieuzasadniona nienawiść :)
Żeby nie było - skrajności nie akceptuję z prawej jak i z lewej strony bo jest niezdrowa. Bless.

j-t-t-s

2012-11-23, 20:25
ProfessorHix stawiam piwo, ale nie zgadzam się do końca.

Od jakiegoś czasu czytam tu wynurzenia prawicowych "patriotów" i też zaczęło mnie to wnerwiać.

Jednak po przemyśleniu, stwierdzam, że z nimi jest jak z gimbusami - produkują się tylko w sieci... Na ulicach, w pracy, na uczelni, w barach nadal siedzą normalni ludzie, rozmawiający o normalnych rzeczach.

Tylko tutaj sobie chłopaczki gadają... no bo co sobie pogadają to ich.

Tak trzymać "patrioci".

Atreyu

2012-11-23, 20:53
Faszyzm nie polega na nacjonalizmie, albo patriotyzmie - tylko na jawnej wrogości wobec osób innych niż podmiot pod względem kulturowym, rasowym, lub intelektualnym niezależnie czy ta osoba zrobiła krzywdę podmiotowi, czy nie.

@up.

Jeszcze w listopadzie jest taka moda, przez resztę roku "patrioci" potrafią bić innych, demolować stadiony, znaki uliczne. Oczywiście nie wszyscy, ale tacy są najbardziej śmieszni i tylko oni obrażą się taką wypowiedzią. Zaraz będzie można ich policzyć.

xirbor

2012-11-23, 20:54
7 Razy TAK. Dziękujemy przechodzisz dalej

Atreyu

2012-11-23, 20:57
xirbor napisał/a:

7 Razy TAK. Dziękujemy przechodzisz dalej


Ja też i do faszyzmu, lub nawet nacjonalizmu mi bardzo daleko. Gorzej że wielu czuje nie tyle miłość do własnej ojczyzny co wrogość wobec innych ludzi i to już jest problem.

wojtaspila20

2012-11-23, 22:22
no i mam zero pkt... czyli wychodzi na to ze tylko ja normalny jestem ? :D

WujaszekStalin

2012-11-23, 23:06
wojtaspila20 napisał/a:

no i mam zero pkt... czyli wychodzi na to ze tylko ja normalny jestem ? :D




wychodzi na to że jesteś pedałem :badyl:

etecoben

2012-11-24, 10:57
Śmiać się z GW, albo próbować polemizować z ich retoryką, to jak kopać leżącego, albo Annę Dymną...

patelski666

2012-11-24, 13:38
ja tylko w boga nie wierze :( wiec nie mam max pkt, to nie fair :(