18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Test Cristiano Ronaldo

~Conscribo • 2012-02-28, 19:41
Może i ciota, laluś i pedałek, ale skilla ma skubany


Cienió

2012-02-28, 22:20
A w lidze gra ch*ja i tylko czasem uda mu się coś fajnego jebnąć, a według tych badań to pie**olony po ciemku czy jakkolwiek potrafi przyj***ć i nigdy się nie myli, niech nie pie**olą, bo to ściema. Cześć.

manioleq

2012-02-28, 22:30
a tam niektórzy z was pie**olą głupoty, gdyby dziewczyny nie byłyby nim takie zachwycone mielibyście na niego wyj***ne. zazdrość ? . ja mam w niego wyj***ne niech się w dupę nawet wali jak lubi, mi krzywdy nie robi.

AmnetikDXM

2012-02-28, 22:30
ciekawe ile hajsu wzial za udzial w tym

zonk

2012-02-28, 22:32
Messi jest lepszym piłkarzem niż Cristiano c**aldo, a jednak jest dużo skromniejszy i nie ryczy jak tak p*zda gdy coś mu nie wyjdzie.

King

2012-02-28, 22:37
@Cienió - Znawca pieprzony się znalazł. W lidze uja gra?! No to żeś pie**olnął... Ronaldo bije rekordy strzeleckie, został królem strzelców ligi i strzela średnio jedną bramkę na mecz. Nikt w historii piłki nie miał takich statystyk, tylko Messi może się obecnie z nim równać (mowię o napastnikach), już nie wnikam który z nich jest lepszy. To, że wygląda jak pedał to inna sprawa ale umiejętności nie można mu odmówić.

~Conscribo

2012-02-28, 22:37
Cienió napisał/a:

A w lidze gra ch*ja i tylko czasem uda mu się coś fajnego jebnąć, a według tych badań to pie**olony po ciemku czy jakkolwiek potrafi przyj***ć i nigdy się nie myli, niech nie pie**olą, bo to ściema. Cześć.



no tak, bo na meczu gra się dwa na dwa i nikt Ci nie przeszkadza jak chcesz oddać strzał.. spinasz się jak burak.



A, i odnośnie Messiego i innych takich - wyj***ne mam kto jest lepszy a kto gorszy. Tak samo wyj***ne mam na to czy lepsza jest Barcelona czy Real - ktoś chce się napinać w tej kwestii - tu nie ma na to miejsca bo i komentarz wywalę i warna wlepię ;)

Kopytkov

2012-02-28, 22:40
Nasze reprezentacyjne piłkarzyki bez gaszenie światła by nie trafili w piłkę :)

ogonix

2012-02-28, 22:45
Cienió napisał/a:

A w lidze gra ch*ja i tylko czasem uda mu się coś fajnego jebnąć, a według tych badań to pie**olony po ciemku czy jakkolwiek potrafi przyj***ć i nigdy się nie myli, niech nie pie**olą, bo to ściema. Cześć.



w lidze gra ch*ja ? na ten moment ma strzelone 29 bramek po 26 meczach, co daje mu pozycję króla strzelców Primera Division, zeszły sezon zakończył z 40 trafieniami w 34 meczach. rzeczywiście, gra ch*ja, chyba oglądamy inna ligę, albo może któryś z nas pie**oli farmazony i udaje specjalistę, a gówno wie na ten temat.

bazzyl

2012-02-28, 23:19
obliczył prędkość piłki? Kurde, dobry musi być z fizyki. Może zostanie kiedyś nauczycielem i będzie uczył kopiąc piłke

elDeadache

2012-02-28, 23:25
Widziałem kiedyś program o jego zagraniach. Kopał tam piłką w szyby ustawione jedna za drugą w ostępie około pół metra od siebie. W zwolnionym tempie widać było, że piłką rozbił pierwszą szybę, a reszta się rozpadła pod wpływem odłamków pierwszej jeszcze zanim piłka do nich doleciała.

chudzik2145

2012-02-28, 23:39
elDeadache napisał/a:

Widziałem kiedyś program o jego zagraniach. Kopał tam piłką w szyby ustawione jedna za drugą w ostępie około pół metra od siebie. W zwolnionym tempie widać było, że piłką rozbił pierwszą szybę, a reszta się rozpadła pod wpływem odłamków pierwszej jeszcze zanim piłka do nich doleciała.



doprawdy fascynujące :wisielec:

gura87

2012-02-28, 23:48
no to se komentarze poczytam zanim mi sie zbuforuje:)

twloka

2012-02-29, 01:26
Ta, pewnie znał kody i tyle...