18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tesla oznacza rozpiździel

T3RMINATOR • 2023-01-07, 18:04
Tesla na autopilocie omal nie rozjeżdża faceta przy samochodzie na światłach awaryjnych.


Leatherface

2023-01-09, 15:09
radek225 napisał/a:

Pokaż zdanie w którym napisałem że jesteś biedakiem. Napisałem, że jeśli jesteś biedakiem i nie stać cię na dom. A w czym mieszkasz to nie wiem, i mało mnie to obchodzi, czy mieszkasz w bloku, domu, czy kartonie. Zdecydowana większość ludzi mieszka w blokach i jak oni mają ładować swoje cudowne elektryki? Do tego jak to gówno się wyładuje to stoi w miejscu i go nawet nie przepchniesz nawet na pobocze. Ale pedały z Brukseli smyrające się końcówami wiedzą lepiej czego przeciętny Polak potrzebuje. Jeśli czytasz moje posty to doskonale wiesz, że ruscy to dla mnie najgorsza zaraza, a Ukraińcy mi zwisają. Nie zwisa mi natomiast wynik wojny i chciałbym aby Ukraińcy odzyskali wszystkie zagarnięte ziemie z Krymem włącznie, aby tych czerwonych sk***ysynów upokorzyć przed całym światem. Prawdę powiedziawszy nie wiem jaka przyszłość dla Polski byłaby najlepsza, ale do momentu jak Niemcy z Francją ciągną za sznurki w tym eurokołchozie to też nic dobrego nas nie czeka.



Nie przejmuj się tymi imbecylami, ich horyzonty ograniczają się jedynie do ciepłego ku*asa w dupie i bezmyślno-bezkrytycznym podążaniem za modą. Wiadomo że jedynie idioci jarają się elektrykami gdyż z jednej strony mamy rzekomy kryzys enargetyczny i ch*jnia europejska zaleca oszczędzanie pradu, a z drugiej strony marzy się tym zielonym komunistom całkowita bezemisyjność, czyli domy ogrzewane prądem, samochody elektryki. Fajnym trzeba być zjebem żeby taki nierealny kit łykać lol:

I nie chodzi tu o to czy kogoś stać czy nie, jest to po prostu technicznie nierealne... Mam rozumieć że dobudują elektrowni? Napędzanych czym? Lawackimi marzeniami? Bo na pewno nie uranem którego jest mało.

M1Cro

2023-01-09, 23:54
Widać że nikt nie widział ani nie zainteresował się Tesla ani jej systemu autopilota.
Pierwsze, to polityka bezpieczeństwa systemu: autopilot jest wspomaganiem jazdy a nie zastępcą kierowcy, czyli musimy pilnować auta podczas jazdy.
Drugie zabezpieczenia: kierowca musi trzymać ręce na kierownicy
Trzecie soft: jest dużo wersji softów autopilota i wystarczy przeprowadzać aktualizację ale to zajmuję czas (niewiele) ale rzadko kto to robi i są kwiatki.