18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tesco dla Ciebie, dla rodziny

CrazyEdek • 2013-01-29, 19:22
Ale jaja...


Ando

2013-01-30, 00:10
sluchajac tego goscia mam wrazenie ze te kury to od niego ze wsi sa

dN...........N!

2013-01-30, 00:26
jedno pytanie: po co Ci tyle jajek?

kials

2013-01-30, 00:31
Rozj***ł mnie z tym mmm. :mrgreen:

strlol65

2013-01-30, 00:37
to jest chwyt reklamowy. kupujesz jaja świeże za 3,99. a nieświeże to za piątaka.

bigosik

2013-01-30, 00:39
Zamiast iść do szefa i wziąć hajs to pokazał nagranie. Cóż za nieporadność.

Ba...........co

2013-01-30, 00:45
Każdy może zrobić taką prowokacje, bierzesz stare żarcie i zanosisz do Tesco.

elvese1

2013-01-30, 00:50
podobną sytuacje mialem kiedyś w lidlu ,2009

darog92

2013-01-30, 04:14
Od czasu gdy mnie przytrafiła się podobna sytuacja z produktami z tesco śmiem twierdzić, że to nagranie jest prawdziwe.
Pewnego razu moi rodzice kupili ryż czy kasze w Tesco. Już nie pamiętam co konkretnie. Podczas gotowania zorientowaliśmy się, że coś sobie pływa na powierzchni wody. Były to drobne robaki (larwy?). Długie takie na gdzieś 1 cm. Zostało zakupionych kilka torebek i jak się okazało przetrzepując resztę natknęliśmy się z na owe robaki na reszcie torebek. co nie było łatwo ich znaleźć, gdyż ciężko odróżnić robala od ziarnka ryżu czy kaszy tym bardziej, że były niemal tego samego koloru i wielkości.
Udałem się więc z workiem do sanepidu zgłosić skargę. Został spisany protokół, skserowano opakowanie, paragon, kod kreskowy itd. Zapewniono mnie, że w ciągu 2 tygodni zostanie dokonana kontrola w ich magazynie, a ja miałem zostać poinformowany jej wynikiem na piśmie.
Po paru tygodniach otrzymałem list w sprawie kontroli w której... jak myślicie wykryto coś?... No właśnie, zgadłeś.. Wszystko spełniało obowiązujące normy i przepisy i nie zauważono żadnych nieprawidłowości. Napisano też, że robale nie stanowiły jakiegokolwiek zagrożenia zdrowia co nie zmienia faktu, że żaden z nas nie chciałby aby coś pełzało mu po talerzu...

Myślę, że przyczyną tego, że nic nie wykryto jest to, że wszelkie kontrole z sanepidu sa zapowiedziane co jest dla mnie kompletnym bzdurnym wymysłem i z chęcią chciałbym wiedzieć czym kierowała się osoba wymyślając taki przepis!? Sam pracowałem kiedyś w jednym z barów typu fast food gdzie robiło się takie przekręty na żarciu ze wam się w pale nie mieści i nie wiesz co naprawdę jesz i czy to jest świeże. Dlaczego? Oszczędności. Ale skoro wiadomym jest kiedy będzie kontrola to takie akcje wychodzą tylko na jaw przez kogoś kto napisze prawdę na necie. Myślę, że póki to prawo się nie zmieni to we wszelkich restauracjach sklepach itd będzie sprzedawane coraz większe dziadostwo. Nie chce nawet już wspominać o śmiesznie niskich karach jakie są nakładane na przedsiębiorstwa gdzie coś zostanie wykryte. Śmiem też podejrzewać, że takie sanepidy z większymi firmami są po prostu w zmowie. Ale to jest tylko moje podejrzenie. Tyle..

Gumior

2013-01-30, 09:26
Chyba pirat nagrywał. Arrrrrrr !

Maximilianan

2013-01-30, 17:13
No co, jajko z niespodzianką, tylko na złym dziale, a Wy się tak burzycie? Nie rozumiem tego...

Lopez

2013-01-30, 17:33
Ja nie wiem oco wam chodzi, białko to białko.

Wisien

2013-01-30, 17:36
...a to wszystko pewnie dlatego, że hodowcy nie zastosowali się do dyrektyw unijnych i kury miały za małe klatki.

oc...........an

2013-01-30, 17:50
Odpie**olcie się od Tesco :emo: Gdyby nie ich "Tesco Value" i promocje na prawie przeterminowane jedzenie to już dawno kopnął bym w kalendarz z głodu ;)

drzymek1906

2013-01-30, 18:01
oozyxak0o napisał/a:

pie**ole emigruje z tego chorego kraju


Jak narazie wyemigrowales sobie tylko mozg