18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ra...........it

2014-02-07, 14:57
Ale dlaczego nie? kwestia przyzwyczejeń, tego czego się wstydzimy. osobiście nie miał bym nic przeciwko rozmowie przy sraniu, anwet takiej w 4 oczy. Jest pewna analogia - wyjsc na miasto z celulitem w majtach (nie od przyjęcia), ale tak samo nad wodę (normalna sprawa).
Myślę ze 2 klopy vis a vis z np. szachami, drinkiem lub stołem karcianym nie są takim złym pomysłem.

CrashDW

2014-02-07, 15:29
@up
chciałbyś srać popijając drinka?
pozdrawiam...

TheByQ

2014-02-07, 15:53
@RagicMabbit Taa, jeszcze sobie nawzajem konia zwalicie, co? Bo jak to tak, sobie można, a koledze to już be?

Czarny Zbieracz Bawełny

2014-02-08, 09:10
Przypomnijcie sobie jak wyglądało "ełro 2012" w naszym wykonaniu hipokryci. W dodatku pomyślcie jak będzie w Krakowie ;')

javal

2014-02-08, 10:36
RagicMabbit napisał/a:

Ale dlaczego nie? kwestia przyzwyczejeń, tego czego się wstydzimy. osobiście nie miał bym nic przeciwko rozmowie przy sraniu, anwet takiej w 4 oczy. Jest pewna analogia - wyjsc na miasto z celulitem w majtach (nie od przyjęcia), ale tak samo nad wodę (normalna sprawa).
Myślę ze 2 klopy vis a vis z np. szachami, drinkiem lub stołem karcianym nie są takim złym pomysłem.



Jak rozumiem nie przeszkadzało by Ci też jak by kolega obok zaczął podcierać dupę i sprawdzać czy na papierze jest jeszcze gówno?

Pierre d'Ollony

2014-02-08, 12:37
Albo smród gówna które wyleciało właśnie z jego spoconego dupska? Nie no spoko, jak ci to nie przeszkadza to luz, "kwestia przyzwyczajen"

pylaochos

2014-02-08, 14:57
RagicMabbit napisał/a:

Ale dlaczego nie? kwestia przyzwyczejeń, tego czego się wstydzimy. osobiście nie miał bym nic przeciwko rozmowie przy sraniu, anwet takiej w 4 oczy. Jest pewna analogia - wyjsc na miasto z celulitem w majtach (nie od przyjęcia), ale tak samo nad wodę (normalna sprawa).
Myślę ze 2 klopy vis a vis z np. szachami, drinkiem lub stołem karcianym nie są takim złym pomysłem.


O kufa! Cóż za ponadczasowa idea! Szachy w sraczu! W ikei powinni do takiego zestawu (dwie muszle i stolik pod szachy) dodawać wiadro z maścią na hemoroidy :p