18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tera w 10 sekund

Roszp • 2012-06-08, 21:18
Tera - jakaś gierka w stylu WoW. Tutaj błyskawiczna wideorecenzja pewnego znanego wideorecenzenta.


As...........ds

2012-06-10, 14:44
Birgirpall to recenzent... :homer:

/user/birgirpall

Orissa

2012-06-10, 15:14
NafazowanyKoleś napisał/a:

Parę tematów wyżej jest jeden ciekawy pt. "Indoktrynacja od urodzenia". Przeanalizuj go a następnie swój ch*jowy komentarz. Wiesz już o co chodzi? Nie broń się, już za późno. TVNowskie zombie podatne na stereotypy i manipulację, wiem już na kogo głosujesz.

A tak z innej beczki, nie można podciągnąć ecchi do żadnego gatunku gier.

:idzwch*j:



Teraz ty się zastanów jeszcze raz. Ecchi powinno zostać gatunkiem nie tylko mangi/anime, ale też gier. I mówię że to pedalskie, bo jaranie się biedną gierką to już niezłe porycie, gry nie po to były stworzone :facepalm:

Nie pie**ol mi o twn i całym tym syfie, bo ch*ja o mnie wiesz. Popieram nazistowską partię Grecji (Golden Dawn), szkoda że tylko u nich dzieją się takie rzeczy. W ogóle nie oglądam tv i nie słucham radia. Więcej nie mówię, szkoda ryzykować bana za poglądy dla durnych wyjaśnień

NafazowanyKoleś

2012-06-14, 20:12
Orissa napisał/a:



Teraz ty się zastanów jeszcze raz. Ecchi powinno zostać gatunkiem nie tylko mangi/anime, ale też gier. I mówię że to pedalskie, bo jaranie się biedną gierką to już niezłe porycie, gry nie po to były stworzone :facepalm:

Nie pie**ol mi o twn i całym tym syfie, bo ch*ja o mnie wiesz. Popieram nazistowską partię Grecji (Golden Dawn), szkoda że tylko u nich dzieją się takie rzeczy. W ogóle nie oglądam tv i nie słucham radia. Więcej nie mówię, szkoda ryzykować bana za poglądy dla durnych wyjaśnień



pie**olenie. Ktoś na wschodzie wymyślił ecchi i mamy anime oraz mangę tego gatunku, nie ma czegoś takiego jak "powinno", autor tak to zbudował i świat zaakceptował, koniec . A może szukasz usprawiedliwienia tego, że po prostu nie wiesz jak nazwać erotykę w jakiejś zj***nej grze, więc na pałę napisało się "ecchi" i tak nie do końca wiedząc co to jest. Poza tym co jest pedalskie? Ktoś lubi pooglądać ecchi i co tobie do tego? Kim ty jesteś? Ja na przykład nie lubię seksu analnego a mimo to, gdy ktoś powie mi że sam lubi i uprawia to nie wyzywam go od pedałów. Jego indywidualna sprawa i ch*j, nie wciskam na siłę nikomu do papy własnych poglądów nie ważne od tego jak prawe czy zajebiste by mi się wydawały. Skoro nie po to gry były stworzone, to dlaczego tak wyewoluowały? Bo ktoś tak chciał? Nie, bo to się dobrze sprzedaje. Stworzenie to pojęcie względne, używasz butelki jako dildo choć to nośnik płynów, więc po co w końcu został stworzony? To samo napęd gąsienicowy nie był stworzony do wożenia broni a jednak gdy dziś o takowym usłyszysz to przyjdzie ci na myśl czołg. Taki przykład udowadnia ci jak ograniczone masz myślenie - bo każdy od gry oczekuje innego. To, że tobie nie odpowiadają.. a ch*j to kogo, to twoja sprawa i nie mów co jest dobre i co złe i po co zostało stworzone.

ch*ja wiem. Wiem już, że jesteś arogancką hipokrytką, do tego konformistką, to mi wystarczy by na ulicy podrzucić ci granat do torebki. Po co rozwijasz jakiś temat tego czego nie oglądasz i czego jesteś zwolenniczką? Metafora dotycząca głosowania i oglądania TVN'u (jak nie masz V to sobie skopiuj) miała ci po prostu przekazać, że jesteś tępą strzałą, co dodatkowo sobie udowodniłaś nie łapiąc tego. :roll:

:samoboj: