18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tequila

BongMan • 2012-06-01, 15:00
Parka wchodzi do restauracji, Siadają przy stoliku i zamawiają jedzenie. Przy barze siedzi jakiś koleś i z góry na dół ogląda dziewczynę, a kiedy jej chłopak wychodzi przysiada się do stolika i mówi jej prosto w oczy:
- Chciałbym ssać i gryźć Twoje sutki a później nalać tequili do c*pki i wypić ją przez słomkę.
W tym momencie jednak chłopak wraca z ubikacji, a facet na swoje miejsce przy barze.
- Widzisz?! Widzisz tego chama tam?! Powiedział że chce ssać moje sutki!
Chłopak wk***iony rzuca ścierą o stolik i podnosi się z krzesła.
- Czekaj! Powiedział jeszcze że chce zalać moją c*pkę tequilą i wypić ją przez słomkę!
Na te słowa koleś zbladł i usiadł z powrotem na krzesło.
- No...ale...nic nie zrobisz?!
- Kochanie, wybacz ale nie chce mieć do czynienia z kimś kto potrafi wypić tyle tequili.

BongMan

2012-06-03, 12:08
dymion napisał/a:


chciałem ci uświadomić w jak ciemnej dupie jesteś :amused:


Jestem w ciemnej dupie bo kilku debili w internecie mnie hejtuje? Kurde, jeśli to jest dla ciebie ciemna dupa to chciałbym mieć takie problemy jak ty :D

dymion

2012-06-03, 14:49
jesteś takim sadisticowym najmanem - tyle razy zeszmacony, a dalej się wpie**alasz :amused:

BongMan

2012-06-03, 15:14
To raczej ty się szmacisz. Na dodatek nie potrafisz odpowiedź na proste pytanie. Zadam je jeszcze raz:
Jak ta większość sobie nasra na głowę to też to zrobisz?
PS: Jeśli dla ciebie zeszmaceniem jest to, że kilku debili w internecie cię wyzwie, to ja już nie wiem co mam ci powiedzieć :D Wyjdź z domu, człowieku :D

dymion

2012-06-04, 16:15
wróć do gimnazjum i dowiedz się co to pytanie retoryczne :amused: nie chce mi się już odpowiadać na twoje żałosne bulgotanie i zarzuty z dupy wzięte. do zobaczenia pod kolejnym sucharem :amused: