18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tępa dzida

Bila • 2013-11-30, 13:48
Niech zna miejsce w szeregu.


op...........ve

2013-11-30, 16:16
dzida dzidą...ale k***a jak można wyglądać jak k***a ten pedał na gifie :shock:

vedkonner

2013-11-30, 16:17
opusative napisał/a:

dzida dzidą...ale k***a jak można wyglądać jak k***a ten pedał na gifie :shock:



Wy chyba pedała na oczy nie widzieliście. Ten gościu wygląda jak połowa Londynu.

op...........ve

2013-11-30, 16:18
vedkonner,
nie zmienia faktu :mrgreen:

krakenoo

2013-11-30, 16:27
@up jak można nazywać gościa pedałem skoro siedzi z kobietą ? może sam masz problem ze swoją pedalską tożsamością ?

op...........ve

2013-11-30, 16:30
krakenoo napisał/a:

@up jak można nazywać gościa pedałem skoro siedzi z kobietą ? może sam masz problem ze swoją pedalską tożsamością ?


ooooooooohhhhhhhhohohohohoh :mrgreen: czyżbym ja widział pedalski ból dupska :mrgreen: ???

krakenoo

2013-11-30, 16:41
@up hahah przykro mi homofobem jestem :D ale wk***ia mnie jak ktoś wyzywa wszystkich w okół od pedalstwa ;)

op...........ve

2013-11-30, 16:47
krakenoo napisał/a:

@up hahah przykro mi homofobem jestem :D ale wk***ia mnie jak ktoś wyzywa wszystkich w okół od pedalstwa ;)


pedały często z kobietami się zdają ale ten koleś wygląda jak rasowy pedał i tyle, nie wiem dostajesz nagłego bólu dupy, jakieś napięcia zwieraczy coś to podejrzanie wygląda :idzwch*j: ale nie ma się czego wstydzić, nie twoja wina że jesteś pedałem ;-) i jeszcze ten twój temat "Tęczowy komiks"....

Kirk666

2013-11-30, 17:02
jakbym miał chodzić na randkę z takim czymś (co to w ogóle k***a jest?) to też wolałbym pić colę

joeblack33

2013-11-30, 17:33
toś Ty chyba pedała rasowego nie widział, a nawet nierasowego

ndksjfdsui

2013-11-30, 19:24
Za czapkę przy stole i jedzeniu nie ma piwa.

KMD

2013-11-30, 20:00
Ale zajebioza. Redbull w kubku ze słomką :D

dodii

2013-12-01, 10:38
opusative napisał/a:


pedały często z kobietami się zdają ale ten koleś wygląda jak rasowy pedał i tyle, nie wiem dostajesz nagłego bólu dupy, jakieś napięcia zwieraczy coś to podejrzanie wygląda :idzwch*j: ale nie ma się czego wstydzić, nie twoja wina że jesteś pedałem ;-) i jeszcze ten twój temat "Tęczowy komiks"....



Po pierwsze ten koleś wygląda bardzo normalnie, to, że ma czapkę to po prostu kwestia stylu
Po drugie twój trolling i napinanie się przez zwykłego gifa jest żałosne, mam nadzieję, że jak mamusia poda obiadek to już nie masz tyle jadu
A po trzecie ch*j ci w dupe pedale :niggasmile:

op...........ve

2013-12-01, 15:25
dodii napisał/a:



Po pierwsze ten koleś wygląda bardzo normalnie, to, że ma czapkę to po prostu kwestia stylu
Po drugie twój trolling i napinanie się przez zwykłego gifa jest żałosne, mam nadzieję, że jak mamusia poda obiadek to już nie masz tyle jadu
A po trzecie ch*j ci w dupe pedale :niggasmile:



widzę, że kolega na full kapa leci no no no :D
lubisz jak ktoś w full kapie cię od tylca bierze :mrgreen: ?
ja pie**ole jeszcze piwo klilkem przez przypadek :oops:

krakenoo

2013-12-01, 20:34
@opusativ chyba masz problemy emocjonalne, ewidetnie we wszystkich to kurestwo widzisz ... przypadek ? niee gdzieś czytałem ze gdy ktoś usilnie próbuje przekonać do swojej racji (a tymbardziej w przypadku dewiacji seksualnych) sam podświadomie broni sie przed takim faktem. a teraz całkiem serio wypie**alaj do swojej zapyziałej wiejskiej nory i tam sie pie**ol z kolegami, których też będziesz wyzywał od pedałów.

ps. skąd jesteś ? festung breslau ? wypie**alaj na bambus z niemieckimi nazwami Polskich miast. wstyd pisać na piękne miasto Wrocław (w którym sam mieszkam) po niemiecku ty zgermanizowana k***o