18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

reynevvan

2014-10-14, 10:29
"doprowadzi do wojny miedzy Izraelem a jego sasiadami" przeciez bylo juz kilka takich wojenek...
szkoda czasu na to tracic

Black-Sheep

2014-10-14, 16:03
"We wschodniej części Azji coraz więcej państw będzie się zbroić w broń atomową" miałby napisać mason w 1871 roku, kiedy nikomu nie śniły się atomówki? Wolne żarty.

Ork.Fajny

2014-10-16, 16:27
Gdybym wierzył w Boga to bym współczuł duszy Tesli że pośmiertnie jego imię jest traktowane jak ściera przez tych debili od teorii spiskowych. Jak słyszę o tym że rzekomo wynalazł urządzenie do transmisji energii na odległość kilkuset kilometrów, które powoduje topienie metalu to aż mi się rzygać chce...

fa...........qq

2014-10-16, 17:39
O korfaaaaa...
Strach się baaaaać...
Już kupiłem konserwyyyy...
Co za zj***ny lektoooor...

ulifont

2014-10-17, 22:08
Kłamstwa o Tesli, w Rzeczywistości to był prosty górnik z Bydgoszczy urodzony w Brynowie o korzeniach tatarsko - ormiańsko - polsko - litewskich. W wieku 24 lat spostrzegł, że może wyjechać w świat, gdzie poznał w Norymberdze prostego rzeźnika Bella, ojca Alexandra oraz Edisona. Wspólnie włamali się do komnaty tajemnic zrobionej z bursztynu, gdzie od ch*ja znaleźli wynalazków, Bell z kilkoma sp***olił do stanów i sfałszował tak sprytnie historię, że jego syn sobie wszystko przypisał, natomiast Thomas i Mikołaj Tesla od razu przystąpili do wprowadzenia planu w życie i kazali kilkudziesięciu genialnym dzieci skonstruowanie tych wynalazków w ich tajnej piwnicy Oni również sfałszowali historię i okłamali swoje żony i dzieci. Jedynym strażnikiem był przodek korwina mikke, który pilnował owych genialnych dzieci bijąc ich niemiłosiernie.

RockyWood

2014-10-18, 18:19
@up

potwierdzam - byłem tam.

Zimon2210

2014-10-29, 23:31
ulifont napisał/a:

Kłamstwa o Tesli, w Rzeczywistości to był prosty górnik z Bydgoszczy urodzony w Brynowie o korzeniach tatarsko - ormiańsko - polsko - litewskich. W wieku 24 lat spostrzegł, że może wyjechać w świat, gdzie poznał w Norymberdze prostego rzeźnika Bella, ojca Alexandra oraz Edisona. Wspólnie włamali się do komnaty tajemnic zrobionej z bursztynu, gdzie od ch*ja znaleźli wynalazków, Bell z kilkoma sp***olił do stanów i sfałszował tak sprytnie historię, że jego syn sobie wszystko przypisał, natomiast Thomas i Mikołaj Tesla od razu przystąpili do wprowadzenia planu w życie i kazali kilkudziesięciu genialnym dzieci skonstruowanie tych wynalazków w ich tajnej piwnicy Oni również sfałszowali historię i okłamali swoje żony i dzieci. Jedynym strażnikiem był przodek korwina mikke, który pilnował owych genialnych dzieci bijąc ich niemiłosiernie.



Coś chyba ściemniasz, Tesla pisał wiele listów do cesarza Gruzji, z których wynika, że miał zbudowane ufo i nękał nim amerykanów.
Historii smaczku dodaje fakt, że miał w swojej pracowni zbudowaną kapliczkę ku czci Hitlera.
W 1942 roku zatrzasnął się w toalecie w jednym z nowojorskich hoteli, został znaleziony rok później martwy, w ręce dzierżył na wpół zjedzone mydło.

tr3mm0r

2014-12-05, 20:22
@up Dodaj jeszcze, ze na mydle nie bylo sladow ani sliny ani zebow Tesli. Fakt ten jednoznacznie wskazuje na to, iz konsumpcja owego mydla dokonana zostala bezprzewodowo.