18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ten Typ Mes jakiego nie znacie

Emilka Nekrofilka • 2010-02-16, 22:46
Filmik, który wyjaśnia utwór Mesa z Afromental jako klip promujący komedie romantyczną. Dla znudzonych, przewińcie na 3:40 :)


p.s.
polecam czytać tłumaczenie Polskich tekstów na Angielski

pm008

2010-02-16, 23:31
mes mistrzem, a te niby fani powinni dolaczyc sie do kolesia co zrobil mesa w ch*ja(czyt. ssać pęto). dla mnie to typ mes jest kozakiem, ktory nagrywa mistrzowskie kawalki, bez zadnego j***nego jpna100(ukazuje to hiphop w zenujacym swietle tym, ktorzy nie sluchaja na co dzien tego typu muzyki, a co sie najbardziej przebija w mediach)

komornik1

2010-02-17, 00:06
co ty chcesz osiagnac chyba kpisz ? jak nie wiesz o co bylo z tym kawalkiem frajerze to sie nie wychylaj... wejdz na alkopoligamia.comodp do tego kawalka to ten typ mes 2010. Zwrotka mesa kozak, a Ty spier dalaj...

nikos

2010-02-17, 00:23
Ci kolesie z Afromental albo pie**olą głupoty albo są 100% debilami.
Bo jak można sprzedać swój utwór do promowania filmu o którym się nic nie wie.
I chyba widzieli ostateczna wersje teledysku przed emisja?
Ja to widzę tak(nie słucham ich muzyki ani nie interesuje się nimi więc mogę się mylić) kolesie nagrali klip, fanom się nie spodobało to teraz wija się jak piskorze żeby wyjść z twarzą. Takie zespoły co się wybiły to maja $ i prawników co przeglądają im umowy (a jak nie mają takowych to są debilami). Poza tym ich muzyka idealnie pasuje do takich gniotów jak "kochaj i tańcz".

foad69

2010-02-17, 00:23
komornik1 napisał/a:

co ty chcesz osiagnac chyba kpisz ? jak nie wiesz o co bylo z tym kawalkiem frajerze to sie nie wychylaj... wejdz na alkopoligamia.comodp do tego kawalka to ten typ mes 2010. Zwrotka mesa kozak, a Ty spier dalaj...


Ci fani hip- hopu to jacyś dziwni są.

ti...........kj

2010-02-17, 02:20
Ale co Mes robi na Sadisticu? Chyba uszy kaleczy...

Kura

2010-02-18, 14:12
Całe zjawisko hip hopowe jest dziwne i w jakiś sposób nasycone taką prymitywną nienawiścią. Ciągle ktoś komuś podpada, robią na siebie dissy oraz inne formy marnej rozrywki. Takie teksty jak tam lecą ułożyć może każdy ponadto chłopaki mają jakieś kompleksy, bo non stop deklamują o sobie że są najlepsi, "a mój rap podbijeświat człowieku meeen ja i moi ludzie k***aaa nasze jest to siedleeee i chuuuj".
No a ja gram punk i ska od 20 prawie lat i mam na nich wyj***ne bo są cieniasami.

tera wersja dla hh bojs:
mnhmnhmnh bla bla ohoh e e e umbrella.

sch213

2010-03-06, 02:47
Kura uwazaj kogut za Tobą :D a teraz wersja dla 20 letniego punka: wez mydło i umyj dupe a pozniej sie wypowiadaj.

omgwtflol

2011-06-20, 21:22
sch213 napisał/a:

Kura uwazaj kogut za Tobą :D a teraz wersja dla 20 letniego punka: wez mydło i umyj dupe a pozniej sie wypowiadaj.


Wersja dla internetowego napinacza:
1. Sprzedaj komputer.
2. Nasraj se do ryja.
3. Wracaj do gimnazjum.
4. ????
5. PROFIT!!!!

Xenomorph08

2011-06-29, 20:59
Moim osobistym zdaniem: Nagrali kawałek, dali do filmu wiedząc że to komedia romantyczna, ludzie zaczeli się ich czepiać to teraz obwieszczają wszem i wobec że to nie miało tak być, że myśleli że to będzie inna fabuła w filmie itp.