18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Takie ruchadełko chuje zmarnowali

phrontch • 2024-04-30, 11:41
Landy Párraga, była kandydatka na Miss Ekwadoru, została w niedzielę zamordowana w restauracji. Nie było trudno jej namierzyć, gdyż chwaliła się na Instagramie, gdzie obecnie przebywa i jaki posiłek spożywa.











Jej insta

https://www.instagram.com/landyparraga.ec?igsh=MXRzdTNycGEyazNlOQ==

biegu86

2024-04-30, 22:50
Zawsze powtarzam, że te instagramy i inne socjal gówna ryją beret. Jej wypaliło nawet dziurę w głowie.
Tempe p*zdy na siłę próbują wszystkich zainteresować swoją osobą pisząc wszystko co i gdzie w danej chwili robią. ch*j mnie to obchodzi. Jak widać jednak znalazł sie taki co go obchodziło i zaj***ł szmatę. Pewnie dała mu kosza i p*zdowaty samiec beta sobie z tym nie poradził. ch*j z tą szmatą i tym p*zdo chłopek zazdrośnikiem.

T3RMINATOR

2024-04-30, 23:23
Chłopaki z prosektorium mieli przednią zabawę

smc

2024-05-01, 02:13
Byłeś kiedyś w prosektorium?

~PowerBoBass

2024-05-01, 09:47
smc napisał/a:

Byłeś kiedyś w prosektorium?



Ja byłem, wielokrotnie, i w jednym z nich spotkałem ziomka, który na pewno robi coś "ekstra" ze swoimi podopiecznymi. Głaskał kobiety po włosach, czule do nich mówił "Kochanie, Skarbie" itp. I to w mojej obecności, obcego chłopa z firmy od lodówek... To co robił jak był sam? Można tylko się domyślać...

Kosa92

2024-05-01, 14:07
Ciekawe jakie były przesłanki jegomościa. Załatwiła czyjeś przyszłe dziecko za plecami ojca i wziął jej życie wzamian, a może niezapłacony rachunek w klinice aborcyjnej. Lub najzwyczajniej w świecie za dużo gadała lub nie dała napiwku. Tak czy inaczej miejcie się na baczności pustaki. :kawa:

gumofilec

2024-05-01, 18:48
Maniecky napisał/a:

Jakos mi tych narcystycznych, atencyjnych, silikonowych insta-kurew nie szkoda.....tak jak bambusow. Im mniej tego kurestwa na swiecie tym lepiej.



Tym więcej kolegów dla siebie?

summersun

2024-05-01, 19:39
I cyk szampanek już otwarty. Śmierć k***om.

ba...........zu

2024-05-01, 23:21
Maniecky napisał/a:

Jakos mi tych narcystycznych, atencyjnych, silikonowych insta-kurew nie szkoda.....tak jak bambusow. Im mniej tego kurestwa na swiecie tym lepiej.



No, wreszcie jeden, co nie myśli trzepanym ku*asem :lol:
Piwo ci wprost do mordy lać ;-)

OpenStreetMaps napisał/a:

Po co jej tyle opasek hotelowych było ?



Pewnie dorabiała tam po godzinach jako "ekskluzywna towarzyszka urlopu"

Karboksylator

2024-05-02, 15:42
obciągnęła nie temu co trzeba, albo nie obciągnęła temu co trzeba

danielusx25

2024-05-03, 09:46
nie rozliczyła sie z utargu z gangiem frendzli i dostała kulke