18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Polska policja w akcji

Flodzia • 2024-05-01, 20:29
Baba jak zwykle bardzo pomocna :krejzi:


halinka1ferdek2

2024-05-02, 00:06
k***a wstyd, wielki wstyd.ch*j a nie policja. Pies i suka do zwolnienia w trybie natychmiastowym za taką interwencje.Pomimo że nie przepadam za instytucja jaką jest polska policja to od czego oni mają środki przymusu bezpośredniego ? Chyba tylko dla dodatkowego ciężaru na zapachlonym mundurze.

Ciposzka

2024-05-02, 01:43
Te p*zdy w policji powinny tylko sprzątać

Bul_od_bytu

2024-05-02, 02:50
Ja tu widzę miesiąc L4 dla pani :D
W końcu mieli trochę akcji, a nie tylko łapanie stojących samochodów jak zwykle

Batman_

2024-05-02, 04:36
croyna napisał/a:

gdyby polskiej policji dać większe uprawnienia, jak w usa, to by się te j***ne k***icha dopiero rozochociły. mental polskiego psa to nadal milicyjna patologia i przemoc wobec obywatela. nigdy żadnej policyjnej k***ie ręki nie podam i nikomu kto się z nimi trzyma. ci co popierają policjantów naoglądali się sierżanta bagiety i ch*ja znają prawdziwe życie. j***ć pijanych patoli, ale to ten sam sort co policyjne ścierwa. ha tfu
ps. nawet jak jakiś konkretny policjant jest "fajny i w porządku", to i tak tylko do momentu. gdy dostanie rozkaz dać mandat emerytce 5000 za brak maseczki albo po prostu przypie**olić ci pałką i gazem za darmo. do zobaczenia 11 listopada tym wszystkim, co lubią policję



Brzmisz jak typowy osiedlowy sebix, może jesteś takim?

Tak się składa, że ja nie mam złego zdania o policji, bo po prostu jestem normalnym obywatelem i nie miałem z nią żadnych problemów. Jedyny mój kontakt z policją to wypisane dwa mandaty za prędkość i kilkukrotne dmuchanko. Widocznie nie jestem wystarczającą patolą, by poznać te „j***ne psy”. :-|

Zasysacz

2024-05-02, 04:48
Kobieta to głupie stworzenie nie nadaje się na policjanta bo nie podejmuje szybko decyzji brak siły fizycznej i wiele innych same minusy... ktoś zna plusy?

Dawid0101

2024-05-02, 06:35
mygyry napisał/a:

To jest pokłosie tego, że policjant jak wyciągnie pałę lub broń to media od razu urządzają lincz na policjantach.
Jak widać w stanach nie ma tego problemu, stawiasz się to kończysz w worku lub na dołku.



To nie wina mediów tylko polskiego "prawa", które tworzą politycy , których my wybieramy...

rutman

2024-05-02, 07:22
A ja bym do was strzelał sebixy i pałował gdzie popadnie i zaraz by był porządek. j***ć was ludzki odpadzie.

Pedator

2024-05-02, 07:23
Velture napisał/a:

Na ch*j tej policji te pie**olone paralizatory, pałki, gazy pieprzowe i inne k***a pistolety?
No po kiego k***a ch*ja? Do ozdoby?
pie**olą się w tańcu z nimi jakby nie wiedzieli czy Polak czy brat upadliniec bo słyszą zagraniczny język ale nie znają żadnego poza własnym.
Do tego ta baba co jej jedyną rolą to chyba dodanie napastnikowi +3 lata do wyroku za pobicie policjantki bo widać, że jej dwie ostatnie komórki mózgowe ciężko walczą między sobą o trzecią pozycję.



Takie mamy w Polsce prawo. W normalnym kraju wyciągnął by g ata odj***ł szkodnika i po sprawie.

majeńka

2024-05-02, 08:05
Pretensję proszę zgłaszać do polityków a nie polucjantów.

Oszczędności na stanie osobowym? Policajów jest za mało aby mogli być skuteczni.
Używanie tych których mamy jako ochrony miesiączek smoleńskich, willi nadprezesa? Zostało ich jeszcze mniej, a szacunek do polucji leci na ryj.
Kibole są głównymi zwolennikami Partii? Policajom nie wolno kiboli ruszyć.
Itp, itd. Po tylu latach intensywnej pracy aby pozbyć się z policji kogokolwiek skutecznego i uczciwego, nic dziwnego że jest jak jest.

Z drugiej strony, policja jest jedyną ochroną jaką mamy przed hordami kochanych rodaków którzy czerpią wzorce z BLMów zza wielkiej wody. Jak jedziesz wieczorem autobusem, co chwila spotyka się sebixów których trzeba omijać dalekim łukiem (jeśli się da).

1991adam1991

2024-05-02, 08:16
croyna napisał/a:

gdyby polskiej policji dać większe uprawnienia, jak w usa, to by się te j***ne k***icha dopiero rozochociły. mental polskiego psa to nadal milicyjna patologia i przemoc wobec obywatela. nigdy żadnej policyjnej k***ie ręki nie podam i nikomu kto się z nimi trzyma. ci co popierają policjantów naoglądali się sierżanta bagiety i ch*ja znają prawdziwe życie. j***ć pijanych patoli, ale to ten sam sort co policyjne ścierwa. ha tfu
ps. nawet jak jakiś konkretny policjant jest "fajny i w porządku", to i tak tylko do momentu. gdy dostanie rozkaz dać mandat emerytce 5000 za brak maseczki albo po prostu przypie**olić ci pałką i gazem za darmo. do zobaczenia 11 listopada tym wszystkim, co lubią policję




Masz głos ode mnie jak będziesz kandydatował na prezydenta.

Batman_ napisał/a:

Brzmisz jak typowy osiedlowy sebix, może jesteś takim?
Tak się składa, że ja nie mam złego zdania o policji, bo po prostu jestem normalnym obywatelem i nie miałem z nią żadnych problemów. Jedyny mój kontakt z policją to wypisane dwa mandaty za prędkość i kilkukrotne dmuchanko. Widocznie nie jestem wystarczającą patolą, by poznać te „j***ne psy”.




Wyjdź z domu i z auta czasem... :D

dracov6664

2024-05-02, 08:31
Już materiał na wykopie wałkują :mrgreen:

lukaszjb

2024-05-02, 08:33
Velture napisał/a:

Na ch*j tej policji te pie**olone paralizatory, pałki, gazy pieprzowe i inne k***a pistolety?
No po kiego k***a ch*ja? Do ozdoby?
pie**olą się w tańcu z nimi jakby nie wiedzieli czy Polak czy brat upadliniec bo słyszą zagraniczny język ale nie znają żadnego poza własnym.
Do tego ta baba co jej jedyną rolą to chyba dodanie napastnikowi +3 lata do wyroku za pobicie policjantki bo widać, że jej dwie ostatnie komórki mózgowe ciężko walczą między sobą o trzecią pozycję.


Jakbyś zauważył na filmie poziom patomilicji w tym kraju jest taki, że każde użycie wyżej wymienionych grozi śmiercią lub kalectwem zadanym samemu sobie, ewentualnie partnerowi bądź osobom postronnym. Przecież oni tam potykają się o własne nogi i błagają o wsparcie jakby ich grupa mokotowska co najmniej zaatakowała. Polska policja jest od j***nia mandatami i gnębienia obywateli. Jak ktos ma znajomych w policji albo rodzinę to dobrze wie co tam się odpie**ala i ile jest odejść tzw. starych policjantów. Zrobili z tego przedszkole, a i obywatele tak to traktują wzywając ich do interwencji typu ksiądz za głośno w dzwony bije...

Lancer90

2024-05-02, 08:57
Co Wy ludzie mata do tych policjantów? To prawo jest takie poj***ne, że policjant nie może strzelać do patusów nawet jak jest atakowany. Dopiero jak sam dostanie kulkę, to może użyć broni ewentualnie. W USA policja co prawda czasem nadużywa broni, ale tam przynajniej mało kto jest taki głupi, żeby się rzucić na policjanta, bo zaraz dostanie cały magazynek w klate.
W tej sytuacji jak tutaj, użycie broni byłoby najskuteczniejsze, ale nie mogą tego zrobić, bo by sami poszli siedzieć...

durabo2

2024-05-02, 09:06
To wygląda jak bójka barowa a nie policyjna interwencja, ciężko stwierdzić kto tutaj zaczął tą awanturę