18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Telewizyjny śmieszek

~Sunday • 2015-01-28, 13:46


Koleś nie nudzi się w pracy. :ciasteczkowy:

Datfejs

2015-01-28, 19:53
@kris222
Dasz muzyke?

*edit
Klasyki nie rozpoznałem :samoboj:

CichaWoda

2015-01-28, 22:22
raczej wpadł w poślizg

LolVader

2015-01-29, 09:52
kolejne reżyserowane "przypadkowe zdarzenie" pamiętacie kolesia który wyskakiwał za babką i krzyczał "fuck her right in the pussy" oficjalnie sie przyznał ze otrzymał za to pieniądze od telewizji i cała akcja była z góry ustawiona. Teraz obejrzyjcie ten filmik ponownie i zauważcie że przeznterka widząca dojeżdżający traktorek juz wcześniej się uśmiecha w USIsrael wszystko jest ustawione i sztuczne są oni flagowym przykładem manipulacji ludzmi zresztą TVN i inne polskie stacje powoli uczą sie od mistrzów... :-|

Hannibal_PL

2015-01-29, 13:25
A teraz uwaga na wszystkich najeżdżających na głupotę amerykanów.

Ogólnie jak powszechnie wiadomo , z powodu nadciągających burz śnieżnych całe miasto NY może zostać pokryte śniegiem wysokości dużych pięter. Więc burmistrz NY w trosce o bezpieczeństwo zamknął ulice po 23.


Co się okazało parę dni później?

METEOROLODZY przyznali się że zj***li sprawę bo źle obliczyli chmury i tak jakoś im ... przykro. A tumult był niezły :roll:

Joystick466

2015-01-29, 14:43
Czarny Zbieracz Bawełny napisał/a:

To chyba Tylny napęd, widać że nie opanował na lodzie.


sam qrwa jesteś tylny :idzwch*j:

oc...........an

2015-01-29, 15:02
Joystick466, kolega widzę nowy na forum :roll:

Podoba mi się jak redaktorka wychodzi z siebie i staje obok, żeby nakręcać jaka to straszna śnieżyca u nich panuje. To mierzenie siły wiatru, te płynne ruchy rękoma i opisywanie jak to chmurki na niebie się przesuwają... -_-

mlnz6z

2015-01-29, 19:09
Huuudy_z_Mafii napisał/a:

Po tym jak się okazało, że gość od "Fuck her right in the pussy" jest ustawiony, ni ch*ja nie uwierzę, że to nie było ustawione... :roll:



Dokładnie to chciałem napisać :D