18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Teletubisie świntuszą ;)

KieldW • 2009-10-15, 22:48
Przeszła już kiedyś przez naszą piękną, ojczystą ziemię burza oskarżeń o gejostwo u Teletubisiów...
Sypały się gromy na głowę Tinky Winky o jego czerwoną torebkę cioty...
Okazuje się, że nie tylko fioletowy, ale całe kolorowe towarzystwo jest mocno zboczone i pok***ione!!!

Choreografia, zdjęcia, scenariusz i reżyseria - MŁA ;)

Pozdrawiam.





KieldW

2009-10-15, 23:07
voytek.lewy napisał/a:

ile masz lat?


Heheheee...
13.
Jesli nazywasz się Polański to możesz próbować szczęścia :lol:

smbdfromnowhere

2009-10-16, 00:09
Lubisz dobierających się do Ciebie starszych panów? Mhm... A Polański, mimo wszystko, gustował w dziewczynkach o dość dojrzałych kształtach. Nie masz cycków - nie masz szans

KieldW

2009-10-16, 00:26
smbdfromnowhere napisał/a:

Nie masz cycków - nie masz szans

Świat zawalił mi się na głowę... mam nadzieję, że jakoś dam sobie z tym rade. Trzeba żyć dalej...
;)

drsl

2009-10-16, 00:56
Kolega dlaczego podobiznę teletubisi w domu trzyma. Czyżby problemy z dzieciństwa?

ThararThyn

2009-10-16, 01:23
teletubisie jak teletubisie, ale komentarz jaki zajebisty... :samoboj:

Wypieprzam na harda, bo tu coraz slabiej.

drsl

2009-10-16, 02:57
ThararThyn napisał/a:

teletubisie jak teletubisie, ale komentarz jaki zajebisty... :samoboj:

Wypieprzam na harda, bo tu coraz slabiej.



IMO komentarz do wrzutki był słaby i niedojrzały. Ale jak Tobie się podba, to tylko świadczy o Tobię...

ThararThyn

2009-10-16, 03:34
drsl napisał/a:



IMO komentarz do wrzutki był słaby i niedojrzały. Ale jak Tobie się podba, to tylko świadczy o Tobię...



Moze i za malo emotikonek wsadzilem w komentarz, ale kurna no... sarkazm? Po za tym jakbys przeczytal nastepne zdanie, to bys sie pieprzną w łeb i nie pisal tego... :idzwch*j:

KieldW

2009-10-16, 08:52
Po pierwsze Tubisie nie moje tylko potomnych.
Po drugie moje komentarze są zawsze najwyższych lotów więc nie pie**olić mi tu o sarkazmach ;-)

Ag...........pt

2009-10-16, 15:13
ThararThyn napisał/a:

Po za tym jakbys przeczytal nastepne zdanie, to bys sie pieprzną w łeb i nie pisal tego...



Sam się pieprznij słownikiem języka polskiego. :idzwch*j:

KieldW

2009-10-16, 21:46
Jesli już macie się napie**alać knigami, to zgodnie z tematem tylko tymi o Teletubisiach ;)
Nie jakimiś słownikami...
Zresztą to mogło by być nierówne napie**alanie, bo z pewnością ThararThyn nie ma w domu żadnego słownika. No chyba, że "Wielki Słownik Kopulacyjny" Buhajskiego :lol:

.:...........:.

2010-09-18, 07:22
A później dzieci się dziwnie zachowują.