18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Telefon i wózek

~_Yarko_ • 2023-10-03, 16:32

Bezmyślna kobieta.

mynameisgod

2023-10-03, 16:51
@nowynick

to dużo wyjaśnia...

RobsoN

2023-10-03, 18:07
k***a, ludzie chodzą jak zombi z tymi smartfonami… ostatnio widziałem akcje, jak właścicielka psa spacerowała zapatrzona w ekran, pies oczywiście spuszczony ze smyczy, podbiegł do innego psa który był prowadzony na smyczy, tamten się na niego rzucił, szarpie nim, facet nie daje rady, ludzie krzyczą do baby, ta raptem oderwana co się dzieje… i jak już uporali się z tymi psami to jej tekst na końcu mnie rozbroił, ale o co chodzi, przecież jej pies nie jest agresywny. Ja pierd…

rob-855

2023-10-03, 18:21
chad do niej dzwonil i nie miala czasu

Black_Hole

2023-10-03, 18:34
RobsoN napisał/a:

k***a, ludzie chodzą jak zombi z tymi smartfonami… ostatnio widziałem akcje, jak właścicielka psa spacerowała zapatrzona w ekran, pies oczywiście spuszczony ze smyczy, podbiegł do innego psa który był prowadzony na smyczy, tamten się na niego rzucił, szarpie nim, facet nie daje rady, ludzie krzyczą do baby, ta raptem oderwana co się dzieje… i jak już uporali się z tymi psami to jej tekst na końcu mnie rozbroił, ale o co chodzi, przecież jej pies nie jest agresywny. Ja pierd…



zacznijmy od tego ze kazdy debil i idiota posiada smartfona, ja do swojej firmy nie wpuszczam pracownikow z telefonami

Antebot

2023-10-03, 19:14
Szkoda że tak źle się skończyło i gowniaka ze zj***nymi genami mamuski nie wyj***ło w zaświaty.

pipa-z-bułą

2023-10-03, 21:01
_Yarko_ napisał/a:

Bezmyślna kobieta.



I po co ta redundancja, przecie wiadomo, że 'masło maślane' a 'bezbramkowy remis' :mrgreen:

saves

2023-10-03, 22:27
To Rosja. Tam od małego sie uczą że życie jest ciężkie.

jasypan

2023-10-04, 00:21
Black_Hole napisał/a:

zacznijmy od tego ze kazdy debil i idiota posiada smartfona, ja do swojej firmy nie wpuszczam pracownikow z telefonami



Co to znaczy nie wpuszczasz? Każesz im zostawiać na portierni? Jak to weryfikujesz? Przeszukujesz ich? Czy po prostu pie**olisz bzdury.

Black_Hole

2023-10-04, 06:46
jasypan napisał/a:

Co to znaczy nie wpuszczasz? Każesz im zostawiać na portierni? Jak to weryfikujesz? Przeszukujesz ich? Czy po prostu pie**olisz bzdury.



nie moge mowic o szczegolach w obawie przed konkurencja dlaczego.