18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Teledysk PSL... Nastula, Kozakiewicz i Waldek prawie raper

barwoog • 2011-08-26, 03:33
Waldek z PSL rozp***dala system!!! Nie wiem jak wy, ja na nich zagłosuje- za teledysk, Kozakiewicza, Nastule i Waldka rapera!!!


Samilo

2011-08-26, 06:28
Zajebistą antyreklamę se zrobili...

alien111

2011-08-26, 07:28
Lepsze to nic cmokanie Kłamczyńskiego.

perun88

2011-08-26, 07:43
ja bym na nich nie zagłosował, nawet jak by sobie Amy Winehouse do reklamy załatwili

ko...........or

2011-08-26, 09:38
Zlodzieje i tyle jeden z drugim bez wachania by sprzedali wszytko

Moose Elkson

2011-08-26, 14:17
Podziwiam "kampanijne" piosenki. Tworzone z myślą o "młodym, nowoczesnym" elektoracie, który za taki przaśny syf wyśmiałby ich już 20 lat temu. Grzesiu Napieralski rządzi - jakieś pseudohip-hopki rzekomo skierowane do młodzieży, która zamiast oddanym głosem odpowie facepalmem. Stoi za nimi sztab pijarowców i nie powiedzą im, jakich z siebie debili robią?

Xenomorph08

2011-08-26, 16:17
Tą w białym jebnąłby. Wtedy mogę zagłosować.

Rytmy troche Enejowe, może powinni iść do Must be the music?

TakTojajestem

2011-08-26, 16:47
morze nie jest to nic wielkiego ale jest to najlepszy spot wyborczy jakiego widziałem sama prawda i fajna nuta

Zeeman15

2011-08-26, 17:04
Maniurki bez furki...
komore widzialem, czy nie.

brudasy i hipstery(artystka upie**olona farbą= git-majonez-polonez)

lapps

2011-08-26, 17:04
a za czyje pieniadze to gowno powstalo wy sk***ysyny pie**olone. potem beda jak zwykle pie**olic ze pieniedzy nie ma a na takie scierwo to k***a sa.

artur_sz13

2011-08-26, 17:43
Czego wy cepy chcecie od tego teledysku? Co was boli?

Toż nie będą wychodzić z rapem który śpiewają same miejskie wykształciuchy po ZDZtach tylko muszą podkreślić swoje pochodzenie. A jest to pochodzenie ludowe więc musi folklorem zalatywać. Lepiej robić coś takiego niż wzajemnie się za pieniądze podatników błotem obrzucać ja PO i PiS. Tym bardziej że nikt nie powie że za wasze pieniądze puszczane są reklamy z ryjem Donka za grube miliony złotych. A to zwykły klip do internetu wbrew pozorom powsta pewnie za pare tysiaków raptem. Może piosenka trochę kosztowała jako muzyka i tekst. I się zesracie wszyscy bo to pewnie jest Enej a nie podobne do Enej jełopy.

Normalnie się nie unoszę ale jak widzę tyle gówna w jednym poście to szlag mnei trafia. Logicznie myśląca osoba rozumiałaby że oni w rzadzie to mają do gadania tylko w kwestii rolnictwa i jakoś PO trzymają z daleka od rozwalenia polskiej wsi. A jak PO gospodarkę calą rozp***ziela to już nie widzicie tego? Jak wszystko pierdyknie na jesieni a tak pewnie będzie że jeszcze za PiSem bedziecie płakać. Życzę Polsce koalicji PiS PSL bo jak było za pisu to był wstyd a gospodarka jako tako się trzymała (nie było kryzysu ale nic nie zepsuli) a tu jest kryzys a oni psują i drugorzędne ustawy uchwalają byle PR działał a reform nie ma.

hi...........ja

2011-08-26, 17:56
Właśnie dlatego nie pójdę zagłosować - nie będę przykładał ręki do tego, aby rządziły bukszpany, które dadzą się pomalować na czarno, a następnie wyr*chać, byle tylko utrzymać się u władzy.

tfojastara

2011-08-26, 18:33
PO PIS SLD PSL to wszystko jedna pie**olona w dupe banda!
Wszyscy już rządzili i jak widać ch*ja się zmienia w tym j***nym kraju.
pie**olą tylko jakieś farmazony, a nikt z nich nie ma nawet cienia pomysłu co należy robić.
JEDYNA SZANSA TO KONGRES NOWEJ PRAWICY Janusza Korwina-Mikkego!

.:...........:.

2011-08-26, 18:39
tfojastara napisał/a:

JEDYNA SZANSA TO KONGRES NOWEJ PRAWICY Janusza Korwina-Mikkego!



Hehe, normalnie jakbym słyszał jakiegoś gimnazjalnego miłośnika maryśki.