18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tekst dnia

Ha...........ng • 2012-01-23, 00:20
Takie perełki rzadko się zdarzają ;)


Ad...........ec

2012-01-23, 18:46
ch*j w dupę tym, którzy najpierw na niego głosowali a teraz na niego narzekają

maxs90

2012-01-23, 18:51
a teraz jest takie cos na premier.gov
23 stycznia 2012 r.
Przerwa w działaniu serwisu premier.gov.pl

Od kilku dni serwis premier.gov.pl działa z przerwami. Utrudnienia spowodowane zostały protestami dotyczącymi projektu umowy ACTA oraz poniedziałkowym cyber-atakiem. Serdecznie przepraszamy naszych użytkowników za te utrudnienia.

maxs90

2012-01-23, 19:22
p.s. podobno Szwajcaria czy kto tam nei podpisał ACTA!!!

Z informacji ujawnionych przez Wikileaks wynika, że ACTA była inicjatywą amerykańską, która miała wywierać nacisk na inne państwa, aby te zaostrzały walkę z naruszeniami własności intelektualnej. Z wycieków wynika też, że władze USA już z powodzeniem naciskały na Szwecję czy Hiszpanię.

Stany Zjednoczone nie robią tego wszystkiego bezinteresownie. Kraj ten jest znaczącym eksporterem dóbr audiowizualnych zatem ostra ochrona własności intelektualnej ma dla niego znaczenie ekonomiczne. Niestety władze UE i poszczególnych krajów członkowskich jakby tego nie dostrzegały. Zgadzają się one na ograniczanie praw obywateli rzekomo dla dobra kultury, tak jakby kulturą były tylko produkty z wielkich amerykańskich wytwórni.

Unie Europejską czeka w najbliższym czasie burzliwa dyskusja dotycząca ACTA. Wyniki unijnych procesów mogą być różne, ale obywatele powinni wymagać jednego - aby te procesy odbywały się z poszanowaniem wszystkich demokratycznych norm.

lasyk

2012-01-23, 21:17
Taa.. Sam bym tą zj***ną lisią mordę zaj***ł jak szmate.. k***iszon jest taki sam jak reszta tych zj***nych polityków tylko pie**olić potrafią co to by nie zrobili i nie zrobią a jedyne co potrafią to niszczyć ten kraj jeszcze bardziej.. k***a ACTA za ten komentarz mnie zamknie na dożywocie.. A ch*j im w dupe! ! ! !

azerbejdzanification

2012-01-23, 21:26
I tu rodzi się pytanie?Kto do k***y nędzy na nich głosował, skoro z kim kolwiek rozmawiam to nikt nie głosował na tych sp***oleńców...

Klakier_

2012-01-23, 21:26
lasyk napisał/a:

k***a ACTA za ten komentarz mnie zamknie na dożywocie..



To są właśnie uroki demokracji niebezpośredniej. Ludzie nie chodzą na wybory a jak chodzą... to i tak wybór jest oczywisty. 7 wygranych wyborów pod rząd to raczej nie jest przypadek.

szuleq

2012-01-23, 21:57
SQT napisał/a:


. Lepiej zastanów się co do gara włożyć a nie pie**olić jaki to wielce poszkodowany jesteś bo Ci internet ograniczają.

I ch*j Ci w dupę.


za ten tekst masz u mnie litra !!!!!!

Kbojar

2012-01-23, 22:12
Ja k***a myslalem ze to zart ale jak w wyborczej przeczytalem to mi szczena upadla . Cytujac gazetke:
" Ten rzad nie potrzebuje opozycji . Sam padnie " . Ogolnie warto poczytac Tusk strasznie sobie w h*ja leci , boze jeszcze dozyje czasow ze na pis bedzie trza zaglosowac :(

pudel89

2012-01-23, 22:29
@TheColt, Bad-Motherfucker

:ok:

TheByQ

2012-01-24, 01:03
@SQT ty chyba 10 lat masz bo nic do ciebie nie dociera i co chwilę piszesz "polaczku".

redox

2012-01-24, 02:07
TheColt napisał/a:

Bezczelny ku*as! Doskonale zna źródło problemu a taką wypowiedzią tylko pokazuje jak bardzo kpi sobie z ludzi, którzy poraz pierwszy od wielu lat na tak dużą skale walcza o swoje prawa w państwie bezprawia. Robimy cos co ta sk***iała banda pederastów powinna robić dzień w dzień, powinni walczyć o nasze prawa a nie walić nas w łby za kazdym razem gdy staramy sie zrobić coś za nich. Z kim bym nie rozmawiał to kazdy ma dosyć tych popie**oleńców ludzie srają już na patriotyzm męczą sie i dusza w tym sosie, wszedzie tylko j***na polityka a taki pajac powie ze "to nie atak hakerów tylko ogromne zainteresowanie stronami premiera i sejmu".

Panie tusk ty k***O zycze ci zebyś zdechł jak śmieć i chce to oglądac na hardzie, codziennie k***a dłużej niz bedzie grała orkiestra Owsiaka, chce mieć temat z twoim zejściem ustawiony jako strona startowa. Za wszytskie krzywdy zyczę ci tego szczerze ty ch*ju.



nastaw sobie budzik na 5...