18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tego w TVN nie pokażą

_Azazel • 2014-12-24, 01:38
Może już niektórzy widzieli, ale według mnie powinno zobaczyć to szersze grono osób. Film między-innymi przedstawia, do czego dochodzi w naszym "wolnym" państwie, mam na myśli cenzurę.



Mam nadzieję że nikt nie wrzuci do dokumentalnych.

Źródło: telewizjarepublika.pl (wolne media na wymarciu)

Vongin

2014-12-24, 01:41
Aaa to ta "telewizja" co jak Owsiak robił spotkanie z dziennikarzami to przyjechali bez mikrofonu i pluli na niego nagrywając na jego mikro? :D

Z tymi "Wolnymi Mediami" na wymarciu też dałbyś sobie spokój.

_Azazel

2014-12-24, 01:46
Vongin napisał/a:

Aaa to ta "telewizja" co jak Owsiak robił spotkanie z dziennikarzami to przyjechali bez mikrofonu i pluli na niego nagrywając na jego mikro? :D

Z tymi "Wolnymi Mediami" na wymarciu też dałbyś sobie spokój.



Obejrzyj nawet pierwsze 10min to inaczej zaczniesz gadać

MGC

2014-12-24, 02:06
dociekliwe media niewygodne dla władzy...

vass

2014-12-24, 05:02
Gadają, gadają i ch*ja powiedzieli, a jak słyszę fałszerstwo wyborcze gdzie PIS w każdej komisji miał męża zaufania, to chyba sami się oszukiwali gamonie. Ciekawe ile ludzi to gówno ogląda telewizjarepublika.

Ko...........on

2014-12-24, 08:39
Ta republika to takie wolne media jak TVN. Musicie zrozumieć, że każda telewizja będzie miała swoich idoli. Żadna nigdy nie będzie wolna!

Teraz zadam kilka pytań:
1. Dlaczego TVN z drona rejestrował marsz Kaczyńskiego? Żeby strzelić sobie w piętę? http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/marsz-13-grudnia-to-marsz-w-obronie-praw-obywateli,498227.html , dlaczego piszą o braku wolności w PL? Wytłumaczcie mi, bo jak czytam jak sracie na TVN tutaj to myślałem, że taki artykuł u nich nie przejdzie...

2. Co do republiki to przypominam wam, że partnerem ich jest Solidarność, która wg was rozkradła Polskę 25 lat temu. Dlaczego kibicujecie postkomunistom?

3. Kolejne niezależne media. "Niewygodneinfo". Przedstawili listę za kilometrówkę PSL i PO jakoby to oni byli tylko winni, a pozostałe nazwiska z innych partii zostały sprytnie pominięte. Czy ktoś to wyjaśni?
Dowody http://niewygodne.info.pl/artykul4/01915-Wladza-robi-sobie-z-nas-jaja.htm
Dowód 2 http://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/wiadomosci/news-kilometrowki-wyssane-do-konca-na-czele-listy-agent-tomek-i-r,nId,1572691

Z pominięciem tych nazwisk, wygląda jakby tylko PO i PSL dymało Naród POLSKI!!
Luuudzie... tu nawet wielmożny pan, który jako jedyny nie głosował za podwyższeniem podatków natłukł prawie 75 000zł. Czy to nie jest manipulacja? Czym to się różni od manipulacji TVN?!

Otwórzcie oczy! Wszyscy! Mam nadzieję, że po tych argumentach z dystansem będziecie podchodzić i do TVN i do republik czy innych "niezależnych". Trzeba włączyć myślenie, ale tylko własne! Nie nakazane przez inne media, które wieszczą, że są jedynymi sprawiedliwymi, bo są w opozycji.

PS: Chcecie mieć jak najwięcej niezaleznych informacji to czytajcie wiele serwisów. W tym zagranicznych. O GENERALNYM STRAJKU we Włoszech tylko kilka serwisów wspomniało. Gdzie te niezależne media wtedy były? Czytajcie zagraniczne serwisy, a co do gospodarki polecam bankier.pl.

Krowal

2014-12-24, 09:01
_Azazel napisał/a:



Obejrzyj nawet pierwsze 10min to inaczej zaczniesz gadać


Syf, to syf. Nawet jak ktoś będzie mnie przekonywał żebym włożył głowę do szamba obietnicami niesamowitych odczuć estetycznych to i tak wiem, że gówno to gówno.

osa79

2014-12-24, 09:30
Gmyz... o swoim długoletnim leczeniu psychiatrycznym nie wspomina ? ciekawe...