18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tego potrzebują na ceremonii zakończenia olimpiady

sw...........zy • 2012-08-13, 20:01
godne pożegnanie

INOGIEKSA

2012-08-13, 20:56
ma ktoś info dlaczego ten pedał tak brzydko się odezwał? :/

Pa...........an

2012-08-13, 20:57
INOGIEKSA napisał/a:

ma ktoś info dlaczego ten pedał tak brzydko się odezwał? :/



Pedałów nie lubię, nie toleruję i najchętniej bym pozamykał, ale od Freddiego wara!

sw...........zy

2012-08-13, 21:11
INOGIEKSA, dlaczego On tak powiedział:


K-...........an

2012-08-13, 22:24
Cytat:

Pedałów nie lubię, nie toleruję i najchętniej bym pozamykał, ale od Freddiego wara!



Selektywna tolerancja, czyli hipokryzja

Pa...........an

2012-08-13, 22:31
kpaxian napisał/a:



Selektywna tolerancja, czyli hipokryzja



A może po prostu szacunek dla człowieka jako artysty, który jest silniejszy niż brak akceptacji dla jego orientacji seksualnej? Na takiej samej zasadzie cenię Raczka czy powiedzmy Iana McKellena. Żadna hipokryzja, wierz mi.

misiek1214

2012-08-13, 22:32
Freddy był biseksualny.... Ale cóż w Polsce dalej panuje zasada pie**ol twórczość artysty jeb go za to że robi coś źle...... Koleś był wielki i zasługuje na szacunek bez względu na to czy w łóżku był z facetem czy kobietą bo liczy się to co wyprawiał na scenie a zrobił dużo.

Colossus

2012-08-13, 22:46
Racja, Freddy był Bi, ale mam wyj***ne na to czy walił kogoś w dupę, czy jego walono, robił zajebistą muzykę i chwała mu za to !!

Mr Dan

2012-08-13, 22:56
Nienawidzę, kiedy porównuje się Freddie Mercury do Boga.


Może i był dobry, ale nigdy nie będzie tak dobry, jak Freddie Mercury.

Pan Mularz

2012-08-13, 23:00
Facet ich obraził, a oni się cieszą... Żenujące.

ll_Mario_ll

2012-08-13, 23:02
Pan Mularz napisał/a:

Facet ich obraził, a oni się cieszą... Żenujące.



Osiągnij w życiu to co on a później napisz "żenujące"

K-...........an

2012-08-13, 23:10
Cytat:

A może po prostu szacunek dla człowieka jako artysty, który jest silniejszy niż brak akceptacji dla jego orientacji seksualnej? Na takiej samej zasadzie cenię Raczka czy powiedzmy Iana McKellena. Żadna hipokryzja, wierz mi.



To nadal hipokryzja, że Freddiego wyjmujesz poza nawias, a reszte gejów kompresujesz jako bezwartościową masę którą trzeba "pozamykać". Piszesz tak, jakby na świecie nie było innych wartościowych gejów

misiek1214 napisał/a:

Freddy był biseksualny.... Ale cóż w Polsce dalej panuje zasada pie**ol twórczość artysty jeb go za to że robi coś źle...... Koleś był wielki i zasługuje na szacunek bez względu na to czy w łóżku był z facetem czy kobietą bo liczy się to co wyprawiał na scenie a zrobił dużo.



A gdzieś napisałem, że go nie szanuję? wręcz kocham Queen, na who wants to live forever i the show must go on często beczę, albo wstępuje we mnie super sayianin, napomknąłem tylko, że hipokryzją jest mówienie, że geje to zu0 powybijać pozamykać aaa matko bosko częstochosko! Mercury stał się przez to uiwersalnym symbolem hipokryzji homofobów "wszystkie pedały to mutanty i podludzie, oprócz Freddy'ego Mercury"

Sl...........nx

2012-08-13, 23:16
Freddie Merkury to zdecydowanie najlepszy męski głos w historii muzyki rozrywkowej i nie ma w ogóle sensu z tym polemizować, jeżeli ktoś się może z nim równać, to chyba tylko Ronniego Jamesa Dio.
Sam nie lubię pedałów, tylko problem w tym, jaki to jest pedał. Jeżeli daje się znać tylko z tego, że jest pedałem (np. Robert Biedroń) to oczywiście, że nim gardzę, a jeżeli robi coś dobrego dla milionów, to jestem w stanie mu to wybaczyć.

Pan Mularz

2012-08-13, 23:19
ll_Mario_ll napisał/a:



Osiągnij w życiu to co on a później napisz "żenujące"



Co mam osiągnąć? Śmierć z powodu powikłań związanych z AIDS?

Nie mogę z absurdalności twojego komentarza :mrgreen: