18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Technicy Orange

Dziechu • 2014-02-06, 09:08
Witam chciałem się podzielić z Wami z sytuacją, która już kilka dni ciągnie się...

W ostatni piątek i poniedziałek zgłaszałem uszkodzenie polegające na tym iż słup, do którego przyczepiony jest kabel bardzo mocno przechylił się. Za pierwszym razem (piątek) moje zgłoszenie nie zostało odnotowane. Po drugim zgłoszeniu 2 dni później(środa) przyjechali "technicy"(piszę w ten sposób ponieważ nie można tego inaczej nazwać, z resztą przekonacie się patrząc na zdjęcia). Do samego wieczora nowo wstawiony słup tak się przechylił, że opiera się w tym momencie na kablu pierwszego przekrzywionego słupa. Czy ktoś mi może wytłumaczyć dlaczego osoby odpowiedzialne za wstawianie słupa, narażają na niebezpieczeństwo mnie i osoby przechodzące obok? Zdjęcia zrobione dosłownie 5 minut temu. Nie wysłałem tego wczoraj ponieważ w świetle nocnym nie widać nic na zdjęciu





Orientuję się, że polska myśł techniczna i budowlana czasami niewiele ustępuje nigeryjskiej ale do ch*ja pana świadomie narażać ludzi na niebezpieczeństwo? No chyba że technicy Orange też zbierają materiał na Harda...

Rysiek86

2014-02-06, 09:16
heh tak na to patrząc przypomniała mi się sytuacja obcinania gałęzi na moim byłym osiedlu(byłym bo już tam nie mieszkam) !
co wiosnę obcinają gałęzie wygląda to tak :

Fota z zeszłego roku

cys23.II

2014-02-06, 09:29
W imię mysli: nie moja firma, ch*j wbijam.

kurabezkosci

2014-02-06, 10:19
nie chce ciebie wkurzac ale to jest na twoim terenie ..i sam bedziesz musial to naprawic ..a sad przyzna racje tpsa k***aaaaaaaaaaaa

~Vuko

2014-02-06, 10:40
Płać dalej złodziejom co Cię w ch*ja robią.

IOI

2014-02-06, 10:58
wzruszająca historia...

lizardhino

2014-02-06, 11:03
a jak zaczniesz robić na własną rękę to się przysrają że nie można,że bez uprawnień . Nie jest kolorowo

DusiekPL

2014-02-06, 11:06
Cwaniaczki z orange. Nie pierwszy raz takie numery odstawiają. Słup pie**olnie to oczywiście umywają ręce i mówią ze przecież to właściciel terenu powinien zgłosić/powiadomić/ sam poprawić. Dzwoń tam do nich i wygrażaj sądami. Nie wiadomo na kogo poleci ten słup. Może Twój samochód, moze Twoje dziecko, a może będziesz mieć szczęście i na teściową. ;)

ja...........or

2014-02-06, 11:10
Fuszera jakich mało złóż pozew ;) bo skonczysz jak ta dziewczyna co jej skrzynka leb rozj***la I ma truame

piotrekpiotrek

2014-02-06, 15:50
sadistic i nie wiesz zeby wyjebac oba slupy na glebe? niech jeden drugiego oskarza

Kocurrr

2014-02-06, 15:55
A co Ty się wpie**alasz w ich miłość? A może ten drugi słup nigdy nie spotkał w swoim życiu takiego słupa jak ten pierwszy i nie mógł się mu oprzeć?
He? Pomyślałeś o tym zanim wrzuciłeś te zdjęcia? :evil:

Rosomak

2014-02-06, 15:57
Tobie przynajmniej jakiś normalny słup postawili :D

materiał własny z przed roku, autorem tego pomysłu są również panowie od pomarańczowego operatora. Pociągnęli ~ 200 m zwykłego przewodu telefonicznego bez żadnej osłonki po ziemi :ok: Przewód działał koło miesiąca

luxik1988

2014-02-06, 20:01
Obiecaj nam, że jak słup już jebnie na kogoś, to wstawisz fotki zwłok lub filmik na sadistica, ok???

Nie oszukujmy się, to musi się tak skończyć...

skasowane

2014-02-06, 20:05
Tak się nie podoba ten słup ale jakoś nikt nie ma jajeczek żeby go usunąć? ;)

jednoręki-ujeżdżacz

2014-02-06, 20:17
Cytat:

Za pierwszym razem (piątek) moje zgłoszenie nie zostało odnotowane. Po drugim zgłoszeniu 2 dni później(środa)


No jak na mój gust, dwa dni później od piątku to jest niedziela, ale może mam zły kalendarz... ;)