18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Teatr 3rzecze zgłasza użyszkodników sadistic.pl do sądu

Bapbapbap • 2014-08-21, 22:59
Białostocki "teatr" 3rzecze, zgłasza za posty dot rasizmu i poniżania tych użyszkodników do prokuratury:
- szkaru
- Sqel
- bogdanznosa
- Bacutil
- Borisklinga
- Moonlord
- Ziaba
- ernii
- Darkeduar
- bolebor

j***ni donosiciele ...bialystok.gazeta - Link!

Vinewood

2014-08-21, 23:02
Kocham wszystkich ludzi, nie chce do więzienia :(

:amused:

killerZeWsi

2014-08-21, 23:02
Jak masz dostęp, to zarzuć całym artykułem.

4h...........ch

2014-08-21, 23:04
Niedługo to k***a nawet po pijaku jak co powiesz to obudzisz się za kratami z wyrokiem 5 letni.
k***a kto bierze poważnie to co ludzie piszą w Internecie, ba kto bierze na poważnie posty na tym serwisie?

99% sadoli i połowa sadolek by dostała zawiadomienia o szerzeniu szowinistycznych poglądów.

Ja pie**olę :homer:

Niedługo wolność słowa nawet w Internecie przestanie istnieć, mimo że gwarantowana przez konstytucję.

Ra...........py

2014-08-21, 23:04
Ci wszyscy prowadzący tego typu zj***ne akcje powinni spędzić tydzień w Iraku z dżihadystami albo tydzień w szambie z cyganami. Ja pie**olę.

diegoYam

2014-08-21, 23:09
Cudowna retoryka. Ty z kolei spędziłeś tydzień w Iraku, albo w szambie żeby dawało Ci prawo jeździć po innych narodowościach/grupach etnicznych? Sam jestes zj***ny. Mówiąc coś, czy pisząc nalezy ponosic za to konsekwencje. Deal with it

Luqas95

2014-08-21, 23:11
Coś tu odpie**ala
a 3 rzecze :banany: :banany: :blowjob:

Ra...........py

2014-08-21, 23:17
diegoYam - kryptopedał, kryptociapak czy kryptocygan ? :shock:

Deepshock

2014-08-21, 23:17
Już też raz miałem styczność, za zniewagę i wylądowała sprawa w sądzie. Wynik? Publiczne przeprosiny ;) Tssss.... Szaleństwo... Więcej trwało ustalanie IP i inne pierdoły... Poza tym następnym razem sadole korzystajcie z Ip changer ;)

e555

2014-08-21, 23:19
Administracja coś powinna z tym zrobić, bo ten portal opiera się na wolności wypowiedzi!
Nie wiem, gdzie są serwery, ale ja na ich miejscu trzymałbym serwery w Stanach, bo podlegając pod tamtejsze prawo, na każde wezwanie policji można odpowiedzieć: Całujcie nas w dupę, zgodnie z tutejszym nie ma żadnych podstaw do przekazywania Wam IP użytkowników.

(Przynajmniej jeśli chodzi o tzw "mowę nienawiści", której tam nie znają, ale nawet w Stanach czasem trzeba udostępnić dane użytkowania, chociaż są to przypadki sporadyczne i zwykle dotyczą planowania przestępstwa, lub chwalenie się jego popełnieniem. Takich wpisów tu nie widać!)

4eSt_

2014-08-21, 23:20
bomba atomowa Prosto w ryj i kij w dupe

4h...........ch

2014-08-21, 23:22
@diegoYam ta, bo k***a wchodząc do internetu zachowujesz się jak w życiu, a tym bardziej nikt ci nie udowodni że nie pisałeś tego po pijaku. Ba skoro komentarz to faszyzm to każde postawione piwko także, a wiadomo kliknąć można przypadkiem :P Zgadzam się z mmaakkss niech k***a zajmą się swoimi sprawami a nie tym, że jakiś serwis jest taki a siaki. Są fora propagujące Hitlera to się k***a tym nie zajmą tylko komentarzami.

Jeśli miałbym określić co w internecie jest ważne to, według wagi:
- Artykuły naukowe
- Strony naukowe (nawet wliczając wikipedie)
- Filmy naukowe
- Filmy
- Gry
- Żarty
.... (długo długo nic)
- Artykuły na onecie i wp
--- (jeszcze dłuższy odstęp)
- Komentarze

A może niech się fani przekopują przez komentarze właśnie na onecie i wp tam wszyscy po wszystkich jeżdżą i jest to bardziej publiczne niż tutaj.

//EDIT
Nawet nie wiem czy kiedyś kogokolwiek tutaj jechałem po rasie, czy religii ale ten post właśnie pokazuje jak się traktuje taki portal. A i jakby do mnie zapukali to pierwsze co bym powiedział: "Gościu spójrz na wiek w profilu, serio tyle mam lat? Nie, to wypieprzaj bo właśnie tak wygląda prawda w intenecie"

kaelem

2014-08-21, 23:28
Będzie k***a marsz Sadistica, mówię Wam. Lewarki wiedzą, że gówno działają w obronie pedalstwa, zwyrodnialstwa, wpajania własnych zboczonych idei, wyrafinowanych zasad upadku moralności... Pieprzyć ich jeszcze raz i za każdym razem. Wpie**alają się jak szczury w nasze rewiry... Pastka i strychnina.

stanek1235

2014-08-21, 23:30
co nie zmienia faktu ze spolecznosc, murzynska, cyganska, muzulmansta, zydowska, pedaly i inne temu podobne stworzenia, feministki (kogos pominąłem*?) Powinno sie wyslac do Afryki i niech walcza z wirusem Ebola, a to co przezyje wyslac na Ukraine niech tam walcza o swoje prawa :)