18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taylor Swift - Allah Edition

botanic18 • 2013-06-08, 11:42
wybuchowa edycja


master0romus

2013-06-08, 11:47
Super pomysłowe i zaskakujące, że nie wspomnę już o świetnym wykonaniu. Gdybym nie znał oryginału(gdzie w miejscu allah akbar jest koza) to pomyślałbym że własnie to jest pierwowzór.. Materiał zszokował mnie tak bardzo, że zaczęły trząść mi się ręce z podekscytowania i nie mogę trafić w piwko dla Ciebie.

botanic18

2013-06-08, 11:53
master0romus napisał/a:

Super pomysłowe i zaskakujące, że nie wspomnę już o świetnym wykonaniu. Gdybym nie znał oryginału(gdzie w miejscu allah akbar jest koza) to pomyślałbym że własnie to jest pierwowzór.. Materiał zszokował mnie tak bardzo, że zaczęły trząść mi się ręce z podekscytowania i nie mogę trafić w piwko dla Ciebie.



Tu Cie muszę zdziwić, w oryginale nie ma kozy ;-)

master0romus

2013-06-08, 11:55
botanic18 napisał/a:



Tu Cie muszę zdziwić, w oryginale nie ma kozy ;-)



Jak to nie?


botanic18

2013-06-08, 11:57
master0romus napisał/a:



Jak to nie?



:homer:

chetek

2013-06-08, 12:53
@botanic18

No ładnie się podsumowałeś.

gryzly123

2013-06-08, 12:54
Byłoby tysiąc razy lepsze, gdyby zamiast czterech akbarów byłby jeden akbar a potem trzy różne wybuchy. Jak można zj***ć taki potencjał? :-/

Pery86

2013-06-08, 12:57
A gdzie pie**olnięcie na koniec?!

Pajacu

2013-06-08, 12:59
Sadistica wykupił szejk jakiś, więc pewnie poleci ban dla autora.

dodii

2013-06-08, 13:02
Pajacu napisał/a:

Sadistica wykupił szejk jakiś, więc pewnie poleci ban dla autora.



Od akbarów? :shock: Sadistic nie uznawał nigdy żadnego tabu i tak ma zostać, jak to się zmieni to ludzi po prostu stąd odejdą. ;-)

muka

2013-06-08, 13:28
Pajacu napisał/a:

Sadistica wykupił szejk jakiś, więc pewnie poleci ban dla autora.


Pewnie ten co obraził się, że go "Forbes" za nisko sklasyfikował w rankingu najbogatszych i chce wszystkim teraz pokazać czego on to nie potrafi :P

donwasyle

2013-06-08, 13:29
Podsumowując jednym zdaniem wrzucanie tego gówna po raz n-ty można chyba jedynie tak:


zylasty

2013-06-08, 13:58
master0romus napisał/a:



Jak to nie?





Widziałeś kiedyś owcę na oczy? ;)


Dla przypomnienia:

Owca domowa (Ovis aries)gatunek hodowlanego zwierzęcia domowego z rodziny krętorogich. Przodkiem były najprawdopodobniej różne podgatunki owcy dzikiej (Ovis ammon). Jak pokazują najnowsze badania przeprowadzone przez genetyków, owce były pierwszymi zwierzętami udomowionymi przez człowieka[1]. Ich domestykacja nastąpiła dwuetapowo. Najpierw udało się to osiągnąć człowiekowi około 11 tys. lat temu - potomkami tych zwierząt są dzisiejsze półdzikie, mocno włochate rasy wciąż hodowane na szkockich wyspach. Drugi raz dokonano tego między VIII a VI tysiącleciem p.n.e. w południowo-zachodniej Azji, na terenie dzisiejszego Iraku i Iranu, prawdopodobnie jeszcze przed rozpoczęciem osiadłego życia w epoce brązu.

Początkowo z owiec uzyskiwano jedynie skóry, mięso i mleko, obecnie również wełnę. Początkowo zwierzę hodowane na terenach górskich i stepowych rozpowszechniło się obecnie w różnorodnych biotopach na całym świecie.




I jeszcze obrazek, cobyś nigdy już więcej się nie pomylił:


Templariusz Mariusz

2013-06-08, 14:04
Czy czasem przeróbki tego kawałka nie powinny z automatu lądować w temacie zbiorczym/było.pl/sucharach?