18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tay Zonday - Dragonborn

Mr Dan • 2013-02-10, 14:19
Tay Zonday znany z kawałka "chocolate rain" znowu zabłysnął talentem i tym razem zaśpiewał kawałek z gry Skyrim


maxvolumePL

2013-02-11, 07:47
backbone, gówno to ty wrzuciłeś, nie dośc że ni ch*ja się to nie ma do klimatu Skyrima, to jeszcze jebie z tego AUTOTUNE'em na kilometr :idzwch*j:

backbone

2013-02-11, 08:46
Wj***łeś jakąś techniawkę i z uporem nazywasz to muzyką.

maxvolumePL

2013-02-11, 10:20
backbone, po pierwsze to nie jest Techno, tylko HARDSTYLE. Po drugie: Myślisz że dlaczego na teledysku są obrazki ze Skyrima, a ta panna siedzi jak smutna p*zda z gitarą w ręce, i udaje że umie śpiewac? (chciałbym miec dostęp do jej oryginalnego śpiewu, bez odpowiedniego masteringu, to byś wiedział o czym mówię) Prawda jest taka, że nikt oprócz Headhunterza nie dostał pozwolenia od twórców gry, na użycie w teledysku screenów z niej samej. Producenci uznali że ON zrobi to najlepiej i odda tak jak już mówił cursecrow Nordycki klimat, i jemu zlecili zajęcie się tym. Przypadek?

gangreel

2013-02-11, 10:51
@maxvolumePL po pierwsze czy to techno czy hardstyle to i tak gówno. po drugie panna spiewa a nie nak***ia dzwiękami zepsutego miksera. po trzecie nordycki klimat...

backbone

2013-02-11, 11:05
maxvolumePL napisał/a:

backbone, po pierwsze to nie jest Techno, tylko HARDSTYLE. Po drugie: Myślisz że dlaczego na teledysku są obrazki ze Skyrima, a ta panna siedzi jak smutna p*zda z gitarą w ręce, i udaje że umie śpiewac? (chciałbym miec dostęp do jej oryginalnego śpiewu, bez odpowiedniego masteringu, to byś wiedział o czym mówię) Prawda jest taka, że nikt oprócz Headhunterza nie dostał pozwolenia od twórców gry, na użycie w teledysku screenów z niej samej. Producenci uznali że ON zrobi to najlepiej i odda tak jak już mówił cursecrow Nordycki klimat, i jemu zlecili zajęcie się tym. Przypadek?



Ale to nie jest muzyka, tam nie ma instrumentów...

filthy666

2013-02-11, 12:39
@maxvolumePL
niezależnie od twoich wypocin muszę zapytać.... to techno (tak tak hardstajl czy coś tam, jedno i to samo) ma jakkolwiek oddawać klimat skyrima? Jebie mnie twój gust muzyczny, słuchaj czego chcesz ale albo jesteś półgłuchy albo nie grałeś w skyrima skoro piszesz takie pierdoły : >

maxvolumePL

2013-02-11, 13:13
gangreel, nie masz pojęcia kolego jak wygląda powstawanie tych akurat "dzwięków miksera", to nie jest dubstep, gdzie z byle czego można zrobic piosenkę. A jeśli chodzi o Nordycki klimat, rozchodzi mi się o to że Wikingowie nak***iali wszystko co się rusza, dzieci, kobiety, jak leciało palili wioski i równali je z ziemią. Myślisz że byli by zadowoleni, jak do ich poczynań grała by im jakaś c**a na gitarze i to do tego była nudna jak flaki z olejem?

backbone, Headhunter jako jeden z nielicznych nie tylko używa DAW, ale nagrywa również za pomocą instrumentów.

flthy666, Techno i Hardstyle to całkiem odległe od siebie gatunki muzyczne. Jak to ktoś nie dawno napisał, jak coś ma tempo 4/4 i jest powyżej 130 BPM to już każdemu się wydaje że to Techno. Półgłuchy nie jestem, bo sam robię muzę i od 7dmiu lat gram na dyskotekach,skoro się ludziom podoba tzn że coś tam słyszę ;) A co do Skyrima, to masz rację. Nigdy nie grałem, ale wiem mniej więcej o czym jest i tak jak już pisałem, myślę że ten kawałek oddał najlepiej klimat czasów w jakich akcja się rozgrywa.

Amen.

pauauek

2013-02-11, 13:48
Jak dzieci- zero obiektywnego komentarzu na temat topiku tylko kłótnia o muzykę. Podoba się filmik maxvolumePL dajemy piwko, nie podoba nie dajemy. To takie trudne? Tak rozumiem dyskusję, ale nie na temat jednego postu i wykłócanie się...

kokroucz

2013-02-11, 14:12
@maxvolume
wypie**alaj, obrazasz moj gust muzyczny, stawiasz na przeciwko skrzypcom i gitarze jakies gowno ktore usilnie probujesz ty i tobie podobni odciac od gownianego techna nazwa hardstyle, w zyciu nie slyszalem zeby ktos bronil swoich racji takimi niedorzecznymi argumentami
wypie**alaj!
klimat nordycki?
wypie**alaj!

...ale sie wk***ilem

nie moge tego k***a wytrzxymac jak chlop wciska ze chamskie techno pasuje do klimatu średniowiecznej baśni, k***a no nie wytrzymam, juz sobie wyobrazam kazimierza wielkiego i jemu owczesnych jak nak***iaja te wasze chamskie hardstyle'owe podrygi i podskoki do takiej wlasnie muzyki.

to że grasz na dyskotekach wcale o niczym nie swiadczy, zwlaszcza ze z takim gustem to pewnie na chamskich bibach krecisz to swoje gowno. zupelnie jak u mnie, miejscowi chodza glownie na koncerty do mniej znanych klubów gdzie grywają mniej lub bardziej znane kapele a chamota ze wsi jak te świnie na spęd do dyskotek gdzie tego wlsnie typu polamane dzwieki sie wydobywaja i strasza ludzi po kamienicach

wypie**alaj

maxvolumePL

2013-02-11, 14:22
kokroucz napisał/a:

z takim gustem to pewnie na chamskich bibach krecisz to swoje gowno



Nie będę rzucał tutaj nazwami eventów na których grałem i nie tylko w PL, żeby zrobic się fajniejszym niż jestem, a już zwłaszcza dla takiego pajaca jak ty. Twoje wypie**alanie też mam głęboko, bo czymś takim mnie nie sprowokujesz leszczyku. Teraz idź grzecznie do kąta i wsadź sobie tą swoją gitarę w dupę. :glasku: ;)

gangreel

2013-02-11, 14:56
@maxvolumePL jeżeli to coś co uskuteczniasz nazywasz muzyką to przepraszam za cokolwiek co napisalem wczesniej nie mamy o czym rozmawiac...

nie ma o czym pisac skoro to coś nazywa sie muzyką...

backbone

2013-02-11, 15:22
maxvolumePL napisał/a:



Nie będę rzucał tutaj nazwami eventów na których grałem i nie tylko w PL, żeby zrobic się fajniejszym niż jestem, a już zwłaszcza dla takiego pajaca jak ty. Twoje wypie**alanie też mam głęboko, bo czymś takim mnie nie sprowokujesz leszczyku. Teraz idź grzecznie do kąta i wsadź sobie tą swoją gitarę w dupę. :glasku: ;)



No pochwal sie, Rock in Rio czy Wacken?
I nie pie**ol że grałeś takie coś, tam k***a nie ma instrumentów - no chyba że granie ogranicza się do kliknięcia play w winampie.

maxvolumePL

2013-02-11, 15:53
backbone napisał/a:


no chyba że granie ogranicza się do kliknięcia play w winampie.



Chyba na dyskotekach w podstawówce. Nie gram na żadnym instrumencie, tylko miksuję z vinyli, czasem z samplera, rzadziej z cd-ków Jeśli ktoś uważa że to takie proste, niech sobie spróbuje. Tylko nie u siebie w pokoju dla mamy, a przed 10 000 ludzi. Pozdro

Zizu Ziomek

2013-02-11, 15:57
muzyka:
sjp.pwn.pl
1. «ciąg dźwięków śpiewanych lub granych na instrumentach, tworzących pewną kompozycyjną całość; też: sztuka układania i wykonywania takich kompozycji»
2. «brzmienie czegoś, zwłaszcza melodyjne lub przyjemne»
3. pot. «orkiestra, kapela»
4. pot. «nauka gry, śpiewu itp. jako przedmiot w szkole; też: lekcja tego przedmiotu»
lub z wikipedii
(1.1) kompozycja artystyczna złożona z dźwięków
(1.2) sztuka układania takich kompozycji
(1.3) całokształt takich kompozycji

Więc muzyką można nazwać również coś co jest tworzone przy użyciu komputera, zresztą komputer też można nazwać instrumentem, skoro może być używany do komponowania przyjemnych dla ucha dźwięków.
To czy jakiś utwór/gatunek się komuś podoba, to już kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje.

@backbone mieszanie sampli też nie jest łatwe i może być uznawane za sztukę.

backbone

2013-02-11, 16:21
Zizu Ziomek napisał/a:

muzyka:
sjp.pwn.pl
1. «ciąg dźwięków śpiewanych lub granych na instrumentach, tworzących pewną kompozycyjną całość; też: sztuka układania i wykonywania takich kompozycji»
2. «brzmienie czegoś, zwłaszcza melodyjne lub przyjemne»
3. pot. «orkiestra, kapela»
4. pot. «nauka gry, śpiewu itp. jako przedmiot w szkole; też: lekcja tego przedmiotu»
lub z wikipedii
(1.1) kompozycja artystyczna złożona z dźwięków
(1.2) sztuka układania takich kompozycji
(1.3) całokształt takich kompozycji

Więc muzyką można nazwać również coś co jest tworzone przy użyciu komputera, zresztą komputer też można nazwać instrumentem, skoro może być używany do komponowania przyjemnych dla ucha dźwięków.
To czy jakiś utwór/gatunek się komuś podoba, to już kwestia gustu, a o gustach się nie dyskutuje.

@backbone mieszanie sampli też nie jest łatwe i może być uznawane za sztukę.



zaraz zaraz, gdzie tam melodia skoro samo jeb jeb słychac?