18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taxi Renault Megane V6

ManekinArtist • 2013-04-16, 19:58
Co tutaj dużo pisać, sami oceńcie.
Kto by nie chciał się przejechać :megalol: ?


snikersx

2013-04-17, 10:37
A chinka jak zwykle z aparatem:d

oozyxak0o

2013-04-17, 10:59

Desp

2013-04-17, 11:35
Ale szajs, może jeszcze reklamę Smakukija oglądniemy jak zaczynamy marketingiem się jarać

EvilPablo

2013-04-17, 11:57
ale to dalej jest renault...

Buhaj123

2013-04-17, 12:02
Gurgul99 napisał/a:



Jasne, za to wieśniakowozy TDI są takie zajebiste!



Nie mam wieśniakowozu TDi, ba mam nawet auto nazywane miejskim. kazdy mechanik którego sie pytam to mowi mi ze francuzy to gówno. sory fachowcu ale ci fajny tekst nie wyszedł

adronix napisał/a:



Pewnie masz długie kudły,nie masz prawa jazdy i zostanie ci popierrdalanie na rowerku czy komunikacją miejską :badyl:



Mam prawo jazdy, na rowerku lubie sobie pojezdzić ale robie to z chęci a nie z przymusu tak jak ty do sklepu dwie wsie dalej :)

Bedzial

2013-04-17, 12:27
Gurgul99 napisał/a:



Jasne, za to wieśniakowozy TDI są takie zajebiste!



VW jak VW ale odpie**ol sie od TDIkow. Najtrwalsze, niezawodne silniki ktore sa rownoczesnie bardzo rozwojowe i podatne na wszelkiego rodzaju tuning. Majace zarowno dobre osiagi jak i niskie spalanie.

zerodwadwa

2013-04-17, 13:32
ManekinArtist napisał/a:

Co tutaj dużo pisać, sami oceńcie.
Kto by nie chciał się przejechać :megalol: ?



Ja bym chciał. Ale nigdy nie pojadę do Paryża :(

darknock

2013-04-17, 13:57
trzeba przyznać auto jest śliczne, brzmienie tez mi sie podoba, może trochę za bardzo "kulturalne", ten Lancer lepiej brzmiał, ale i tak, nie pogardził bym :)

wdowa94

2013-04-17, 14:20
Opis jest błędny- To nie jest Renault Megane Trophy V6 tylko to jest przerobiony Megane RS z silnikiem V6.
Trophy ma tylko jedno siedzenie, 2 rury wydechowe, szerszy przedni spojler, nie ma kierunkowskazów na lusterkach, klatka bezpieczeństwa jest nieco gęstsza.
Tyle odemnie- Tytuł do poprawki :]

xts

2013-04-17, 15:05
wdowa94 napisał/a:

Opis jest błędny- To nie jest Renault Megane Trophy V6 tylko to jest przerobiony Megane RS z silnikiem V6.



nie, bo to jest renault megane trophy rs 3.5 v6 360

Gu...........99

2013-04-17, 22:12
Buhaj123 napisał/a:


...kazdy mechanik którego sie pytam to mowi mi ze francuzy to gówno...



Mechanicy twierdzą też, że LPG to złoooo, silnik o przebiegu ~150kkm wymaga oleju 10W, że HDI, TDCI i inne to szajs - prawda jest taka, że ta chmara niedouczonych fachowców nauczyła się obsługiwać jeden silnik - TDI - i boją się czego innego. Ci mechanicy, nauczeni jedynie zmieniać rozrząd w TDI, na widok obojętnie jakiego V6 a nie daj "boże" -V8, zaczynają narzekać - to szajs, nie da się, tego się nie naprawia itp.

Bedzial napisał/a:


VW jak VW ale odpie**ol sie od TDIkow. Najtrwalsze, niezawodne silniki ktore sa rownoczesnie bardzo rozwojowe i podatne na wszelkiego rodzaju tuning. Majace zarowno dobre osiagi jak i niskie spalanie.



Prawda jest taka, że obojętnie jaki HDI czy JTD kładzie tego klekoczącego "cuda" rodem z VW na łopatki, niezawodne diesle to były wolnossące ropniaki Mercedesa, na tuning podatne są wszystkie diesle - turbina daje zawsze możliwość podniesienia mocy, więc nie zachwycaj się tak tym klekotem, bo cudem techniki nie jest i nie będzie. Fakt że w kraju nad Wisłą jest popularny, nie znaczy od razu że jest najlepszy. Dla polaczka najlepszym autem jest Passtuch w TDI, ew. "Ałdi" A6 TDI 90KM, żyje powtarzanymi opiniami - BMW to burakowóz, Ford gówno wort a Fiat jego brat, Alfa się psuje od patrzenia, Volvo jest w ch*j drogie, Saab jeszcze droższy itp...

JURIJ_77

2013-04-18, 09:36
Cytat:

Prawda jest taka, że obojętnie jaki HDI czy JTD kładzie tego klekoczącego "cuda" rodem z VW na łopatki, niezawodne diesle to były wolnossące ropniaki Mercedesa, na tuning podatne są wszystkie diesle - turbina daje zawsze możliwość podniesienia mocy, więc nie zachwycaj się tak tym klekotem, bo cudem techniki nie jest i nie będzie. Fakt że w kraju nad Wisłą jest popularny, nie znaczy od razu że jest najlepszy. Dla polaczka najlepszym autem jest Passtuch w TDI, ew. "Ałdi" A6 TDI 90KM, żyje powtarzanymi opiniami - BMW to burakowóz, Ford gówno wort a Fiat jego brat, Alfa się psuje od patrzenia, Volvo jest w ch*j drogie, Saab jeszcze droższy itp...



pewnie wiesz bo masz ... chłopie - jakiś posiadacz VW zgwałcił cię dupę że tak sapiesz przy każdym wymówieniu słowa TDI? Akurat TDI jest najlepszy - a wiesz dlaczego? BO JEST k***A TANI, mało pali i stosunkowo bezawaryjny, a części zamienniki kosztują tyle co do malucha - to w tym biednym kraju ma znaczenie. W połączeniu z budą Paszteta czy A6 daje stosunkowo duże, wygodne auto którym da się jeździć - dodatkowo wyprodukowane przed 2000r jeżeli jest nie bity/dobrze zrobiony to nie rdzewieje. Owszem - gdybym miał kasę i normalne drogi w kraju jeździłbym już dawno Nissanem GTR albo Subaru Imprezą - ale w tej chwili NIE STAĆ mnie na wydatek rzędu 3tyś zł na komplet tarcz hamulcowych ... nie mówiąc o spalaniu takiego cacka. Także TDI dla zwykłego Kowalskiego jest autem AKURAT.