18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taxi driver i śpiąca królewna ...

~McSadol • 2023-12-28, 19:28
postanowił ją jednak obudzić :mrgreen: ..


Syn_Milionera

2023-12-28, 19:31
Pewnie ostatniego cycka którego widział to jego matki.

Lobo24

2023-12-28, 19:59
Syn_Milionera napisał/a:

Pewnie ostatniego cycka którego widział to jego matki.



Ja podejrzewam, że to właśnie jest jego matka.

donkapusta

2023-12-28, 20:09
Kim by ta kobieta nie była to takie zachowanie jest zwykłym kurestwem nagrywającego.
Mam nadzieję, że nagrywający nie będzie anonimowy i sprawa nie rozejdzie się po kościach, bo są zapisy prawa na takie okoliczności.

"Art. 198. [Seksualne wykorzystanie niepoczytalności lub bezradności]
Kto, wykorzystując bezradność innej osoby lub wynikający z upośledzenia umysłowego lub choroby psychicznej brak zdolności tej osoby do rozpoznania znaczenia czynu lub pokierowania swoim postępowaniem, doprowadza ją do obcowania płciowego lub do poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności,

podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8."

dżonyłojlker

2023-12-28, 20:15
donkapusta napisał/a:

Mam nadzieję, że nagrywający nie będzie anonimowy i sprawa nie rozejdzie się po kościach, bo są zapisy prawa na takie okoliczności.

"Art. 198. [Seksualne wykorzystanie niepoczytalności lub bezradności]
Kto, wykorzystując bezradność innej osoby lub wynikający z upośledzenia umysłowego lub choroby psychicznej brak zdolności tej osoby do rozpoznania znaczenia czynu lub pokierowania swoim postępowaniem, doprowadza ją do obcowania płciowego lub do poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności,

podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8."



Byłem pewny, że znajdzie się jakiś oburzony. Nick pasuje do twojej osobowości :mrgreen:


bleblebator1

2023-12-28, 20:17
motylekwbrzuchu napisał/a:

Byłem pewny, że znajdzie się jakiś oburzony



tak to już jest z wagino sceptykami

Siriuz

2023-12-28, 20:25
donkapusta napisał/a:

Kim by ta kobieta nie była to takie zachowanie jest zwykłym kurestwem nagrywającego.



A kto nauczy babę, żeby nie pić do nieprzytomności?

silwerbalk

2023-12-28, 20:29
Siriuz napisał/a:

A kto nauczy babę, żeby nie pić do nieprzytomności?



A jakby ci tak siostrę zrobili to też byś usprawiedliwiał że mogła nie chlać na umór

:roll:

zubek25

2023-12-28, 20:34
silwerbalk napisał/a:

A jakby ci tak siostrę zrobili to też byś usprawiedliwiał że mogła nie chlać na umór



dawnej nr do siostry

piterpiotrek

2023-12-28, 20:54
donkapusta napisał/a:

Kim by ta kobieta nie była to takie zachowanie jest zwykłym kurestwem nagrywającego.
Mam nadzieję, że nagrywający nie będzie anonimowy i sprawa nie rozejdzie się po kościach, bo są zapisy prawa na takie okoliczności.
"Art. 198. [Seksualne wykorzystanie niepoczytalności lub bezradności]
Kto, wykorzystując bezradność innej osoby lub wynikający z upośledzenia umysłowego lub choroby psychicznej brak zdolności tej osoby do rozpoznania znaczenia czynu lub pokierowania swoim postępowaniem, doprowadza ją do obcowania płciowego lub do poddania się innej czynności seksualnej albo do wykonania takiej czynności,
podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8."



kto przestrzega paragrafy ten nie r*cha xd

Antoni79

2023-12-28, 20:54
Chyba mu umarła. Nie rusza się.

BękartProboszcza

2023-12-28, 20:59
lokal.szczecin napisał/a:

wymiona jak u krowy a nie cyce!




To są właśnie cycunie a pryszcze to się wyciska a nie obmacuje . No chyba że lubisz chłopców to innego

Juzwa

2023-12-28, 21:09
silwerbalk napisał/a:

A jakby ci tak siostrę zrobili to też byś usprawiedliwiał że mogła nie chlać na umór



Mojej siostry by tak nie obmacywał, bo ma prawie 70 lat, no i cycki chyba już trochę niżej.