18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tatuaż zamiast oka

marna • 2013-04-13, 21:27
Dziesięć lat temu, ten facet prawie umarł, bo został ugryziony przez jadowitego "bielika pająka" w czoło, tuż nad oczami. Rana na jego twarzy nie goiła się ponad 9 lat, żeby ostatecznie przekształcić się w nowotwór złośliwy. Niestety, lekarze wraz z guzem musieli usunąć i oko. Facet jednak nie załamał się i wykorzystał nowo powstałą powierzchnię na tatuaż. Widzieć dzięki niemu nie widzi, ale wygląda jakoś mniej odmiennie..




z tatuażystą



z profilu



wspomniany pająk

mementomori

2013-04-13, 21:33
ja bym w tym miejscu opaskę pirata wytatuował

amfaszybko

2013-04-13, 21:34
wyglada jak terminator

Dz...........ak

2013-04-13, 21:36
up
Pewnie o to chodziło z tatułażem.

Cyjanek

2013-04-13, 21:36
No k***a rzeczywiście w ch*j lepiej... Teraz nie dość, że jak inwalida to jeszcze jak idiota.

le...........ce

2013-04-13, 21:51
CDBlaze napisał/a:

No k***a rzeczywiście w ch*j lepiej... Teraz nie dość, że jak inwalida to jeszcze jak idiota.


Człowieku weź się raz, a mocno pie**olnij w głowę :facepalm: k***a gość pozytywnie nastawiony do życia. Teraz wygląda na pierwszy "rzut oka" :szczerbaty: jak miał by oko, a nie wielką plamę skóry.
A i na pewno bardziej komfortowo się czuje idąc ulicą.
Piwko.

Shock

2013-04-13, 23:15
spoko, tylko czemu zrobil to prawie na czole.

thoms0n

2013-04-13, 23:16
pie**olnął by sobie przepaskę piracką i byłby kozak, a tak wygląda jak jedna z tych creepy lalek, co im się oczy ruszają. Tylko ta jeszcze spadła z taśmy.

T-Will

2013-04-13, 23:19
CDBlaze napisał/a:

No k***a rzeczywiście w ch*j lepiej... Teraz nie dość, że jak inwalida to jeszcze jak idiota.


Ty nie potrzebujesz tatuażu, żeby być idiotą.

Co...........nt

2013-04-13, 23:23
A.J.K.S napisał/a:


Człowieku weź się raz, a mocno pie**olnij w głowę :facepalm: k***a gość pozytywnie nastawiony do życia. Teraz wygląda na pierwszy "rzut oka" :szczerbaty: jak miał by oko, a nie wielką plamę skóry.
A i na pewno bardziej komfortowo się czuje idąc ulicą.
Piwko.



Nie sądzę żebyś temu durniowi przemówił to tego pustego łba. Albo gość tylko chciał być śmieszny nawet kosztem tego że zachowa się jak pospolity burak :amused:

straatveger

2013-04-13, 23:24
popek też ma tatuaż na oczach :D

sqnk

2013-04-13, 23:26
do oka mu nic nie wpadnie :)

Cyjanek

2013-04-13, 23:38
T-Will,


Consument,


Pozwólcie, iż wam powiem, że mam daleko w dupie wasz hejt na mnie koledzy. Consument, baranie, cofnij się do podstawówki, bo z twojej wypowiedzi wnioskuję, iż do ch*ja pana nie potrafisz poprawnie pisać ;) .