18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tata cię w nocy obraca?

mare30ks • 2013-09-08, 14:43
Któregoś lata wyjechałam z mamą na wakacje. Na dworcowym peronie, na którym czekałyśmy na pociąg oprócz nas była grupka lekko podchmielonej młodzieży, jakiś równie nieciekawy facet oraz damulka z różową walizeczką, która non stop zwracała uwagę, że coś jest nie tak. Dworzec i peron faktycznie były nieciekawe, no ale cóż zrobić. W pewnym momencie damulka zwróciła uwagę facetowi, że pali w miejscu publicznym i niestety nie otrzymała fajnej odpowiedzi, której zresztą przyklasnęła wspomniana młodzież. Damulka naprawdę mocno się wystraszyła i przysiadła na naszą ławkę mówiąc, że jesteśmy jedynymi normalnymi ludźmi w pobliżu i cieszy się, że nie jest sama. W tym samym momencie mama dzwoniła do mojej siostry, która została w domu z ojcem. Siostra jest niepełnosprawna, i niestety trzeba jej w nocy pomóc obrócić się z boku na bok, więc mama jak zwykle sprawdzała, czy wszystko jest OK. Zapytała o to, czy przygotowują sobie obiadki, i kilka innych rzeczy, a na koniec z wielkim zaniepokojeniem w głosie powiedziała "Ania, a tata cię w nocy obraca?". Paniusia otworzyła usta, i nie czekając na wyjaśnienia uciekła z peronu

zaj***ne z calego zalewu ch*jowych yafudow

mis995

2013-09-09, 02:57
Takie ch*jowe że nikt tego nawet nie skomentował przez tyle godzin...

Herun

2013-09-09, 06:14
Jezeli ch*jowe to na ch*j dodajesz? :roll:

FreakyOmen

2013-09-09, 13:03
@Herun na ch*j chowasz ch*jowe słowa gwiazdką **** *** ***?

qbcia

2013-09-09, 14:05
Nie rozumiem ;/

Browaryt

2013-09-09, 14:32
obraca mnie na wszystkie strony hehehe... ale jeśli to nie fake to szkoda dziewuszki niepełnosprawni od urodzenia nie są niczemu winni

wglowiesieniemiesci

2013-09-09, 18:49
widac ze połowa gimbusów przyszła z hip hop pl ten ich tok pisania wszedzie mozna odróżnić

Niemow

2013-09-09, 19:55
Nie ma to jak puenta w tytule ;d