18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tarmoszenie złodzieja

trytodie • 2021-10-30, 13:03
Złapali złodzieja, ale chyba nie do końca mają pomysł co by mu tu zrobić.

baronturbina

2021-10-30, 13:12
Piękny materiał. Złodziej ma być ukarany! Sam
Coś raz ukradłem. Gipsowe popiersie Jana Pawła II. Po to żeby na nie oddawac mocz w ogrodku.

Ogórek

2021-10-30, 14:19
Chcą go odtylcowo ukarać, szarpią hu wie poco. Kantówka załatwiła by sprawę s szybko.

silwerbalk

2021-10-30, 15:14
baronturbina napisał/a:

Piękny materiał. Złodziej ma być ukarany! Sam
Coś raz ukradłem. Gipsowe popiersie Jana Pawła II. Po to żeby na nie oddawac mocz w ogrodku.



Łohohohoho kolego ale nas nie interesuje twoje zabawy z chłopakiem...Matka i ojcec na bank SA z ciebie dumni
:roll:

ruddie

2021-10-30, 23:51
Czekam aż w końcu po prostu złodzieja zakopią żywcem. I Taki film puszczałbym w gównianych zawodówkach, żeby patusy wiedziały, co ich czeka. Myślę, że to byłby najbardziej wychowawcy program w szkołach.

hitmen

2021-10-31, 02:28
ruddie napisał/a:

Czekam aż w końcu po prostu złodzieja zakopią żywcem. I Taki film puszczałbym w gównianych zawodówkach, żeby patusy wiedziały, co ich czeka. Myślę, że to byłby najbardziej wychowawcy program w szkołach.



W zawodówkach? A co mają do tego zawodówki?

RogalAG

2021-10-31, 03:23
A myślałem, że ujebią mu ręce

adresemail

2021-10-31, 03:27
Chyba chcieli go wyr*chać, ale się krępowali.

BundyR

2021-10-31, 08:20
Proszę nie mylić złodzieja z murzynem. Zdarza się, że biały człowiek jest złodziejem, gwalcicielem, leniem, ale to przypadki. Wtedy słowo złodziej coś znaczy. Murzyn natomiast jest złodziejem, leniem, gwalcicielem, więc nazywajmy ich po prostu murzynami i wszystko będzie jasne

darayavahus

2021-10-31, 08:45
baronturbina napisał/a:

Piękny materiał. Złodziej ma być ukarany! Sam
Coś raz ukradłem. Gipsowe popiersie Jana Pawła II. Po to żeby na nie oddawac mocz w ogrodku.



na twoj grób też przyjdę nasrać i naszczać, na koniec wyjme dzide i spuszcze sie w gówno.