18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

68mustang

2012-08-10, 09:50
to przeciez komorowski

AleUrwaU

2012-08-10, 10:36
Bronek nie pie**ol tylko tnij !

Jumpix

2012-08-10, 11:40
Jaki naród,taki przywódca.

miliard31

2012-08-10, 11:40
To źle jeśli nie wiem o co w tym chodzi ?

rz...........ch

2012-08-10, 11:53
Jad Kiełbasiany napisał/a:




Próbujesz zaistnieć jako mistrz ciętego języka i krytyki ? Biednyś człeniu, biednyś... Swe zabawy z żabami i inne fetysze zachowaj dla siebie. Łorsoł... i wszystko jasne. :lodowka:



tak więc cie rozczaruję:
nie próbuję zaistnieć... ble ble...

próbuję ci powiedzieć, że jesteś idiotą
postaraj się czytać ze zrozumieniem :) (drugi wers od góry, pierwsze słowo)
daj znać jak poszerzysz skila :)

dymion

2012-08-10, 13:14
rzepich napisał/a:



tak więc cie rozczaruję:
nie próbuję zaistnieć... ble ble...

próbuję ci powiedzieć, że jesteś idiotą
postaraj się czytać ze zrozumieniem :) (drugi wers od góry, pierwsze słowo)
daj znać jak poszerzysz skila :)



idiotą jesteś ty, jeśli bronisz bronka. jeszcze większym, jeśli na niego głosowałeś.

longlong7

2012-08-10, 13:32
mamy prezydenta który szczela do kaczek, potrafi upie**olic kawal deski, powiesi obraz czy wywierci dziure, co z tego że pisze z błędami, przynajmniej wiadomo że to jego slowa, większosc dzieciaków sie tu wyrażających nie wie jak się nazywa owa tarcza prezydenta, tylko narzekać k***a a robic nima komu

tak głosowałem na niego i ch*j jestem z tego dumny

Altaro

2012-08-10, 14:08
Czyżby to nasz prezydent pracował dla Jankesów ?

Zl...........ny

2012-08-10, 15:27
longlong7 napisał/a:

mamy prezydenta który szczela do kaczek, potrafi upie**olic kawal deski, powiesi obraz czy wywierci dziure, co z tego że pisze z błędami, przynajmniej wiadomo że to jego slowa, większosc dzieciaków sie tu wyrażających nie wie jak się nazywa owa tarcza prezydenta, tylko narzekać k***a a robic nima komu

tak głosowałem na niego i ch*j jestem z tego dumny



Prezydent kraju to nie pan Czeciu złota rączka po zawodówce, tylko elokwentny, wykształcony człowiek, posiadający szeroką wiedzę na temat polityki, znający ortografię i etykietę przy stole. Tak jest w cywilizowanych krajach, u nas odwrotnie, ale co się dziwić jak jeszcze głupsi ludzie od niego głosują. A z czego ty tak k***a dumny jesteś , że kiedy nie wyjdzie ta karykatura prezydenta to narobi wstydu i obciachu? Prezydent motłochu!

~Angel

2012-08-10, 15:35
:roll:

Nie broniąc gajowego to brak wykształcenia miał Wałęsa i Kwaśniewski a wpadki zdarzają się prezydentom i politykom na całym świecie.

dymion

2012-08-10, 16:39
Kwaśniewski miał także karierę w rządzie PZPR (nie uwierzycie, dowiedziałem się tego na lekcji historii, albo wosu. nie jako część programu, ale ciekawostka). No ale ktoś go wybrał. Chodzi właśnie o to, co wymienił zły po wykształceniu. Przyznam, że przytrafiały się im pomysły podanie nogi na pożegnanie, 'choroby tropikalne', czasem 'nie chcieli, lecz musieli'. Mieli za to jakieś cele i charyzmę. Bronek sprawia wrażenie jedynie wielkiego głupiego misia, marionetki jak Miedwiediew.

Zl...........ny

2012-08-10, 16:53
angel napisał/a:

:roll:

Nie broniąc gajowego to brak wykształcenia miał Wałęsa i Kwaśniewski a wpadki zdarzają się prezydentom i politykom na całym świecie.



W rzeczy samej, TW Bolek - tuman po zawodówce, donosił na własnych przyjaciół, cham nieokrzesany prostak, swoją karierę polityczną zaczynał już w młodości, oddając urynę do miejcowej chrzcielnicy. Kwachu - cwaniaczek lewicy, przekręciarz, ojszczypłot i zachlejmorda. Komor przy nich to i tak odrębna liga debilizmu :)
Co do Kaczora, był jaki był, przynajmniej był wykształcony, a tak pluliście zwierzęta...

Corey_09

2012-08-10, 17:07
Nie zostanę prezydentem, bo nawet deski sobie nie będę mógł uciąć, gdyż ludzie będą widzieli w tym najzabawniejsza rzecz na świecie, a zarazem godny materiał do hejtowania.

A tak poza tym, to co w tym k***a śmiesznego, czy poniżającego że tnie deskę? czy jakby wasz sąsiad, albo ojciec ciął deskę to stanęlibyście obok i zaczęli się brechtać albo hejtowac?

Dagrym

2012-08-11, 12:14
zostań bohaterem w sowim domu