18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tankowanie

~Velture • 2017-11-29, 11:08
Do pełna kierowniku :krejzi:


camperboy

2017-11-29, 16:30
Pol kubka to sama piana a idź pan w ch*j z takim browarem....

Hrabia Drapula

2017-11-29, 17:20
nie pół, i pamiętaj że tylko dobre piwa się pienią, bardziej bym się martwił czy jakiś menel nie trzymał tego w pysku albo dewiant jakiś lewatywy sobie nie robił

crazyhavoc

2017-11-29, 18:57
Hrabia Drapula napisał/a:

nie pół, i pamiętaj że tylko dobre piwa się pienią, bardziej bym się martwił czy jakiś menel nie trzymał tego w pysku albo dewiant jakiś lewatywy sobie nie robił



gdyby to nie byl sadol to chyba bylbym zaskoczony i przerazony twoim tokiem myslenia, ale hard juz nie jedno nam pokazal...

Kosmodysk

2017-11-29, 20:18
Ciekawe ile trzeba najpierw wylać aby poleciało zimne?

Hoofner

2017-11-29, 20:25
jak ten język mnie wk***ia

siwybis

2017-11-29, 22:17
To jest myśl... Nagrać jak robi się tym sprzętem krwawą lewatywę, miesiąc odczekać i wrzucić gdzie trzeba:)

Pr...........em

2017-11-29, 23:00
Hrabia Drapula napisał/a:

tylko dobre piwa się pienią



Co k***a? Co ma piana (tej wysokości oczywiście) do jakości piwa? Przegazowany pilsner nie staje się od tego lepszy, ze się sama piana leje z puszki...

jackalski

2017-11-30, 15:29
Hoofner napisał/a:

jak ten język mnie wk***ia



A wiesz w ogóle jakim to języku było? ;)

Jorgen88

2017-11-30, 18:47
"piwo to moje paliwo" nabiera nowego znaczenia

Hrabia Drapula

2017-12-03, 01:16
Prosiłem napisał/a:



Co k***a? Co ma piana (tej wysokości oczywiście) do jakości piwa? Przegazowany pilsner nie staje się od tego lepszy, ze się sama piana leje z puszki...


odpowiedziałeś sobie sam, po pierwsze skąd przegazowany pilsner w puszce, po drugie dobre piwo w puszcze? niestety te komercyjne polskie pomyje zwane dalej piwem które mają tyle surowców słodowanych co kot napłakał i w smaku podobne są do wody niby jak mają się pienić? przecież tam nawet koncentrat chmielowy uzyskiwany metodą CO2 walą, chyba że napie**olisz sobie płynu do mycia naczyń to będzie piana, a tak to jak na coli pęcherzyki wielkie jak kieszenie cygana i po 30sek wspomnienie po nich, ale ja się na piwach sklepowych nie znam, wolę swoje