18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taniec z gwiazdami

xiro • 2014-02-13, 09:28
Tylko czekac na kolejna edycje tego show ;-)



znalezione w necie, nie moje

garota

2014-02-13, 09:39
A nie można stworzyć programu "Koniec z więźniami"? W niedzielę o 20:00 wszyscy siedzieli by przed TV żeby zobaczyć kto i w jaki sposób zostanie wyeliminowany ze społeczeństwa. Waśniewską by się wsadziło w worek po ziemniakach i tak zrzucało z coraz to większej wysokości. Tak żeby łamały się powolutku wszystkie jej kości, żeby powoli dostawała wewnętrznego wylewu i skończyła w palpitacjach rzygając krwią.

Zofar

2014-02-13, 09:51
garota ale z jury czy bez? w tancu z gwiazdami w sumie jury jest wiec by sie przydało . Ciekawe jestm reklam w przerwie takiego programu . Wasniewska to dobra w skokach narciarskich dobry timing na progu ma

BongMan

2014-02-13, 09:55
Szkoda tylko, że Waśniewska nie miała uczciwego procesu, tylko medialną szopkę, śledztwo było totalną żenadą (gdyby nie Rutkowski to policja pewnie do teraz by szukała nieistniejącego porywacza), a wyrok wydany był pod presją opinii publicznej. Poza tym żaden z przedstawionych dowodów nie wskazuje jednoznacznie, że było to zabójstwo z premedytacją i nie zdziwiłbym się jakby dowody były sfabrykowane. Nie twierdzę że jest całkowicie niewinna, ale za ch*ja dzwona nie było to zabójstwo.

Zofar

2014-02-13, 10:17
Bongman masz rację , tylko czasem jest tak ( prawie zawsze) jak media czegoś nie rozgłośnią to policja i inne organy NIC nie robią . Nie popieram działań mediów , ale u nas nie wiem czemu czy w durnej administracji osiedlowej czy policji NIC NIE ROBIĄ dopóki ich sie nie przycisnie . Zajmują sie takimi bzdurami że masakra ( kolega znalazł telefon , oddał właścicielowi a teraz łazi po sądach bo chłop go podał a policja ma pretensje że do nich sie nie zgłosił najpierw) ale w sprawach ważnych takich jak Waśniewska , Trynkiewicz jak dzieci bezradni . Tak jak napisałes ja tez tak uwazam że żeby nie Rutkowski to by szukali porywacza

Kaczor58

2014-02-13, 11:04
Jak Waśniewska wyjdzie po tych 25 latach to Trynkiewicz dawno będzie w grobie leżał.

saves

2014-02-13, 11:32
Hipotetyczna sytuacja: Biorą ślub i mają syna...

KwasiborskiJerzy

2014-02-13, 11:48
Jeszcze trochę a doczekamy się symulatora Trynkiewicza albo jego podobizny w reklamach ;/

Reginald911

2014-02-13, 12:10
@2xUp tobie debilu perm bana za ten nick

Ingles

2014-02-13, 12:36
k***a przez takich imbecyli jak autor tematu te osoby są znane. Gdyby nie ten cały medialny cyrk Trynkiewicz powiesiłby się w celi przed wyjściem, albo by go po prostu wypuścili bez ochrony główną bramą i prędzej, czy później ktoś by go zaj***ł. Ale zrobiono to wszystko w świetle kamer i mamy co mamy, muszę zapie**alać i płacić podatki, żeby bandyta miał ochronę, a media robią na tym kasę.
Drogi Autorze, pomyśl zanim kolejny raz przyczynisz się do ich popularności.

Chrumczoł

2014-02-13, 12:46
Czytałem gdzieś, że trynkiewicz ma mieszkać na Wrocławskim kozanowie. Czy to prawda? :D

Kowal_ssj5

2014-02-13, 12:49
k***a, na pierwszy rzut oka myślałem że baba na widowni trzyma miecz świetlny...