18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taniec na rurze

CrazyEdek • 2024-01-29, 18:21
Mamusiu ty ruro.


Gamcio1990

2024-01-30, 04:18
majeńka napisał/a:

Kaszojad ciągle się wpycha, drze ryja, nie da chwili spokoju. I tak przez 20 lat, po czym wyjedzie w świat i gówno z tego masz.
Nie produkować tego więcej! Ludziów już na tym świecie i tak za dużo.




Skoro jest ludzików na świecie za dużo to weź odpal kamerę i nagraj nam materiał własny na sadistica j***na k***o! Czekamy!

SkąpyDziadyga

2024-01-30, 06:23
JebacPis100procent napisał/a:

Fajna ta mamuśka, wylizałbym jej odbyt!



Chyba ci się portale pomyliły stulejko, to nie "naszaklasa"

gadzin79

2024-01-30, 08:49
Ale o co Wam chodzi? Jedynie do czego można się przyczepić to to,że nie zareagowała od razu,chociaż gorsze rzeczy waflokruchom dzieją się tutaj.Czy fani stulejki i kobiet w formacie jpg na serio myślicie,że każda babka na rurce robi to dla atencji? Mam koleżanki trenujące bjj i kickboxing traktujące rurkę jako dodatkowy trening

Bul_od_bytu

2024-01-30, 09:24
Gamcio1990 napisał/a:

Skoro jest ludzików na świecie za dużo to weź odpal kamerę i nagraj nam materiał własny na sadistica j***na k***o! Czekamy!



Nie obsraj zbroi dzielny rycerzu

Szary_Jeleń

2024-01-30, 10:22
gadzin79 napisał/a:

Ale o co Wam chodzi? Jedynie do czego można się przyczepić to to,że nie zareagowała od razu,chociaż gorsze rzeczy waflokruchom dzieją się tutaj.Czy fani stulejki i kobiet w formacie jpg na serio myślicie,że każda babka na rurce robi to dla atencji? Mam koleżanki trenujące bjj i kickboxing traktujące rurkę jako dodatkowy trening



Niedługo k***ienie się na ulicy albo w necie też będzie nazywane treningiem.

Krak

2024-01-30, 10:54
PękniętySłoik napisał/a:

Nowoczesna mamusia. Co za kurewskie czasy.



Patrzcie, ministrant

PękniętySłoik

2024-01-30, 15:24
pazuzu napisał/a:

A co jest nie tak z tą matka? Że jest zadbana i nie wygląda jak budyń? Wolał byś tłusta babe zamiast taką wysportowana?



Bo kobieta albo jest wyuzdaną, tępą p*zdą pozującą na wyzwoloną k***ę, albo musi być tłusta i brzydka. Nie rozmnażaj się z łaski swojej.

Krak napisał/a:

Patrzcie, ministrant



Nie, zwolennik normalności. Bycie k***ą bez wstydu i pokory w tej kategorii się nie mieści.

Martyna666

2024-01-30, 21:08
gadzin79 napisał/a:

Mam koleżanki trenujące bjj i kickboxing traktujące rurkę jako dodatkowy trening




Taaa, masz koleżanki... chyba jpg XD

gadzin79

2024-02-01, 18:05
Martyna666 napisał/a:

Taaa, masz koleżanki... chyba jpg XD



Bmp i png

Szary_Jeleń napisał/a:

Niedługo k***ienie się na ulicy albo w necie też będzie nazywane treningiem.



Ale co ma fizyczny trening do k***ienia się? Nie bardzo chwytam tok myślenia.Czyli co? Gimnastyczki to atencjuszki a siatkarki plażowe to już wogóle turboszlaufy bo to i owo widać?