18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taneczna bitwa - Gael Monfils vs Laurent Lokoli

mowbray • 2014-05-29, 20:01
Zaczęło padać, więc chłopaki postanowili rozerwać publikę :)


Ruli

2014-05-29, 20:07
Sprawne małpiszony nie powiem. Aktualnie Monfils to najsprawniejszy małpi tenista na świecie, pewnie po tym co pokazał dostanie angaż do kolejnego teledysku Boba Sinclaira który znalazł się na trybunach i nakręcił próbkę jego możliwości tanecznych.

nvuiehnfvcj

2014-05-29, 21:11
Ile murzynów trzeba, żeby wyciąć las ??











Jednego ...
Niech sam zapie**ala ! :D

ukashekk

2014-05-29, 22:41
To nie chłopaki. To mudżiny.

patroy

2014-05-29, 22:41
ktoś mi powie dlaczego w tenisa nigdy nie grają podczas deszczu?

takija

2014-05-29, 22:47
patroy napisał/a:

ktoś mi powie dlaczego w tenisa nigdy nie grają podczas deszczu?



Bo pada...

Kapuz

2014-05-29, 22:50
Ciekawe czy ustawione :D

emka1990

2014-05-29, 22:53
patroy napisał/a:

ktoś mi powie dlaczego w tenisa nigdy nie grają podczas deszczu?




Dałem przez przypadek piwo, a chciałem zacytować :facepalm: :glowawmur:

Grałeś kiedyś w tenisa? Wiesz jak ciężko utrzymać równowagę przy ciągłym bieganiu w te i we w tę? Wiesz jak łatwo się nogi rozjeżdżają? To dodaj do tego mokrą mączkę albo tartan albo trawę... Materiału na harda byłoby pewnie co nie miara z kręcącymi się kolanami co chwilę zrywaniem ścięgien...

lansnaskary

2014-05-29, 22:58
czemu wszystkie takie akcje dzieją się na meczach tenisa? dostają jakiś ekstra hajs za to, żeby zrobić coś fajnego czy jaki ch*j?

thewhitestar

2014-05-29, 22:59
Ten czarniejszy to odpie**olił jakiś aerobik a nie taniec, bielszy znacznie fajniej.

TypowyPolak

2014-05-29, 23:07
Up. Takie akcje się dzieją gdy zawodnicy są normalni z resztą tenis to jest inny wymiar kultury wśród sportu porównaj sobie piłkę nożna i tenisa w nożnej każdy oszukuje jak może tutaj zawodnicy grają fair play. Bardzo trudny ciekawy i dobrze opłacany sport. A co do filmu już widzę naszego polskiego mistrza szopa janowicza, pewnie darł by ryja na sędziego, że muzyka jest za głośna a ogólnie nie ten bit po czym by się obraził i zszedł z kortu.

de...........nt

2014-05-29, 23:17
Dorzucę swoje pięć groszy. Gram w tenisa od dziecka, 10 lat w klubie, jako gówniarz w liceum i na studiach dorabiałem jako trener. Tenis, w przeciwieństwie do wielu innych dyscyplin wymaga, poza siłą, wytrzymałością i koordynacją - myślenia, przewidywania i szybkiego analizowania zachowań i aktualnej dyspozycji fizycznej i mentalnej przeciwnika. Dlatego tym bardziej dziwi mnie, że jest kilku dobrych czarnych tenisistów, czy tenisistek. Jak widać wyjątek potwierdza regułę :)
Dla tenisistów takich, jak bracia Williams, Monfils, Blake, Washington, Noah, Ashe (starsi sadole może pamiętają, choć ponoć to pedał był) - będę miał zawsze szacunek jako dla sportowców. Bo ludzie, którzy całe życie poświęcają na swoją pasję i dzięki ciężkiej pracy potrafią wykorzystać swoje zdolności, zwyczajnie na to zasługują.

brisen

2014-05-29, 23:36
deliriumpermanent napisał/a:


Dla tenisistów takich, jak bracia Williamsto



za to masz browara :D

ps. tenis jest zajebisty

contowsky

2014-05-29, 23:48
chyba najciekawszy fragment meczu

adek00155

2014-05-29, 23:49
te kocie ruchy !