18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tańce-wygibańce na budowie

MisDetonator • 2020-03-12, 16:23
Według źródła Pan Robol został porażony prądem i woła o pomoc.


shoe5maker

2020-03-12, 16:37
Skąd w drewnianych szalunkach wziął się prąd?

poligon6

2020-03-12, 16:38
Smród jakbys psa w domu trzymał.

MisDetonator

2020-03-12, 16:59
poligon6 napisał/a:

Smród jakbys psa w domu trzymał.



Albo co gorsza, żył w tym samym wyp*zdowie co poligon lub wręcz z nim.

Swoją drogą, byłeś już u psychiatry z tymi swoimi zaburzeniami? Bo nawet w temacie z wypadkiem na budowie musisz pie**olnąć coś o psach. Jakaś trauma z dzieciństwa, mieliście owczarka i tatuś cię nie przypilnował :doggy: ?

poligon6

2020-03-12, 17:06
MisDetonator napisał/a:

Albo co gorsza, żył w tym samym wyp*zdowie co poligon lub wręcz z nim.
Swoją drogą, byłeś już u psychiatry z tymi swoimi zaburzeniami? Bo nawet w temacie z wypadkiem na budowie musisz pie**olnąć coś o psach. Jakaś trauma z dzieciństwa, mieliście owczarka i tatuś cię nie przypilnował ?



No i odezwał sie brudas, któremu pies szoruje odbytem po podłodze albo liże się po dupie i potem śmierdzącym ozorem pełnym luchy maza po mordzie swojego pana.

Ciemnota jak w XIX wieku ale wtedy jak ludzie z koza mieszkali w jednej izbie i im srała koło wyra, to przynajmniej mleko z tego mieli.

Je...........ik

2020-03-12, 17:35
MisDetonator napisał/a:

Albo co gorsza, żył w tym samym wyp*zdowie co poligon lub wręcz z nim.
Swoją drogą, byłeś już u psychiatry z tymi swoimi zaburzeniami? Bo nawet w temacie z wypadkiem na budowie musisz pie**olnąć coś o psach. Jakaś trauma z dzieciństwa, mieliście owczarka i tatuś cię nie przypilnował ?



Uuuu odezwal sie widzę milosnik parszywych czworonogow, auuuuuuu au au auuuuuu ichhhaaaaa haha smalec z psa hahaha

Ahoi

2020-03-12, 18:14
Prawdziwi koledzy z pozostałych budowlańców. Stoją i się patrzą na grilla zamiast wypie**alać, żeby odłączyć źródło prądu na budowie.

Barnellini

2020-03-12, 18:20
poligon6 napisał/a:

Smród jakbys psa w domu trzymał.



Ja pie**olę. Niemożliwe żebyś tak bez powodu nienawidził psów. Albo jesteś trollem albo cię pies wyr*chał w dupę jak byłeś mały. Stawiam na to pierwsze ale najbardziej prawdopodobne że jesteś trollem którego pies wyr*chał w dupę jak był mały. Ani te twoje teksty nie są śmieszne ani mądre ani prawdziwe. Jako niedowartościowany ch*jek po prostu chcesz zaistnieć na tym portalu a nie posiadasz żadnego z tych przymiotów. Postanowiłeś być kontrowersyjny. Brawo pedałku! Zauważyliśmy twoje marne istnienie więc możesz już nas nie wk***iać swoimi debilizmami. i jadem, który się z ciebie sączy.

Z całego serca nie pozdrawiam

zbyszko1986

2020-03-12, 18:53
Bądź co bądź ale chęć życia to sk***iel ma/miał

cesarz1982

2020-03-12, 18:55
Ja tam lubię jak mój pieso liźnie mnie po gębie :lol:
Kochana mordeczka ,nie to co fałszywe ludzie :-|


poligon6

2020-03-12, 19:22
Barnellini napisał/a:

Ja pie**olę. Niemożliwe żebyś tak bez powodu nienawidził psów. Albo jesteś trollem albo cię pies wyr*chał w dupę jak byłeś mały. Stawiam na to pierwsze ale najbardziej prawdopodobne że jesteś trollem którego pies wyr*chał w dupę jak był mały. Ani te twoje teksty nie są śmieszne ani mądre ani prawdziwe. Jako niedowartościowany ch*jek po prostu chcesz zaistnieć na tym portalu a nie posiadasz żadnego z tych przymiotów. Postanowiłeś być kontrowersyjny. Brawo pedałku! Zauważyliśmy twoje marne istnienie więc możesz już nas nie wk***iać swoimi debilizmami. i jadem, który się z ciebie sączy.
Z całego serca nie pozdrawiam



ch*j nie czytałem tego bełkotu, bo co mądrego może napisać miłosnik psiego smrodu.

Nic mądrego! Zapatrzony w psi odbyt i smród z niego sie wydzielający. Nie wiem jak ktos normalny może się upodlić by mieszkać z bezmyslnym smierdzącym bydlęciem pod jednym dachem. Ja pie**ole!

Barnellini

2020-03-12, 21:59
poligon6 napisał/a:

ch*j nie czytałem tego bełkotu, bo co mądrego może napisać miłosnik psiego smrodu.
Nic mądrego! Zapatrzony w psi odbyt i smród z niego sie wydzielający. Nie wiem jak ktos normalny może się upodlić by mieszkać z bezmyslnym smierdzącym bydlęciem pod jednym dachem. Ja pie**ole!



Oj czytałeś. I to dwa razy monotematyczny chłopcze.

kasztaniak

2020-03-13, 22:36



cesarz1982 napisał/a:

Ja tam lubię jak mój pieso liźnie mnie po gębie
Kochana mordeczka ,nie to co fałszywe ludzie



Wiesz, że zoofilia jest karalna?