18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tam gdzie Half-life spotyka Portala

Pa...........an • 2012-10-12, 10:52
When Gordon Met Chell


Całkiem efektowna fanowska produkcja :ok:

lasyk

2012-10-12, 11:36
Zróbcie zbiorczy na te k***a "fanowskie filmiki" i niech giną w ich czeluściach. :evil: :evil:

Pa...........an

2012-10-12, 11:44
lasyk napisał/a:

Zróbcie zbiorczy na te k***a "fanowskie filmiki" i niech giną w ich czeluściach. :evil: :evil:



To równie dobrze można zrobić zbiorczy na bójki, wypadki drogowe i inne tego typu rzeczy. Nie podoba się to nie oglądaj, nie stawiaj piw i ... będzie spokój :roll:

Akurat filmiki fanowskie (bez j***nego cudzysłowu) są zajebiste, bo coraz bardziej profesjonalne i efektowne. Tworzą je różni ludzie, różne ekipy i dotyczą różnych gier. Czasem nawet filmów czy seriali. Robienie z tego zbiorczego nie ma sensu, to raz. A dwa - zuboży główną o naprawdę ciekawe wstawki (i nie mówię akurat o tym powyższym, bo tej jest co najwyżej średni).

Jak brak Ci wrażeń to wbijaj na Harda i ciesz oczy widokiem bab z ku*asami i martwych płodów.

lasyk

2012-10-12, 13:31
Pan kapitan napisał/a:



To równie dobrze można zrobić zbiorczy na bójki, wypadki drogowe i inne tego typu rzeczy. Nie podoba się to nie oglądaj, nie stawiaj piw i ... będzie spokój :roll:

Akurat filmiki fanowskie (bez j***nego cudzysłowu) są zajebiste, bo coraz bardziej profesjonalne i efektowne. Tworzą je różni ludzie, różne ekipy i dotyczą różnych gier. Czasem nawet filmów czy seriali. Robienie z tego zbiorczego nie ma sensu, to raz. A dwa - zuboży główną o naprawdę ciekawe wstawki (i nie mówię akurat o tym powyższym, bo tej jest co najwyżej średni).

Jak brak Ci wrażeń to wbijaj na Harda i ciesz oczy widokiem bab z ku*asami i martwych płodów.



Chodziło mi o to, że jak będę chciał je obejrzeć to wejdę na jułtjób i je obejrzę. Bo robi się tu k***a śmietnik..

Pa...........an

2012-10-12, 13:40
lasyk napisał/a:


Chodziło mi o to, że jak będę chciał je obejrzeć to wejdę na jułtjób i je obejrzę. Bo robi się tu k***a śmietnik..



* Większość filmów z sadola pochodzi właśnie z youtube i nikomu to jakoś nie przeszkadza.

* Nie wszyscy zaglądają na youtube, a już w szczególności po to by szukać najnowszych fan-filmów.

* Sporej części graczy podobają się filmiki z ich ulubionych gier. Zresztą mnie też się morda cieszy jak widzę jakąś dobrą produkcję tego typu :-)

* Fanowskie filmiki to akurat jedna z lepszych rzeczy które można znaleźć w sieci.

* Śmietnik robi się przez głupie obrazki z memami, vlogerów i kwejkowe komiksy naśladujące Życie&śmierć.

lasyk

2012-10-12, 13:48
Pan kapitan napisał/a:



* Większość filmów z sadola pochodzi właśnie z youtube i nikomu to jakoś nie przeszkadza.

* Nie wszyscy zaglądają na youtube, a już w szczególności po to by szukać najnowszych fan-filmów.

* Sporej części graczy podobają się filmiki z ich ulubionych gier. Zresztą mnie też się morda cieszy jak widzę jakąś dobrą produkcję tego typu :-)

* Fanowskie filmiki to akurat jedna z lepszych rzeczy które można znaleźć w sieci.

* Śmietnik robi się przez głupie obrazki z memami, vlogerów i kwejkowe komiksy naśladujące Życie&śmierć.



Widzę że chyba właśnie oglądasz wystąpienia naszych wspaniałych polityków bo tak ładnie mi wszystko w punktach wyszczególniłeś. :homer:

Pa...........an

2012-10-12, 15:07
lasyk napisał/a:



Widzę że chyba właśnie oglądasz wystąpienia naszych wspaniałych polityków bo tak ładnie mi wszystko w punktach wyszczególniłeś. :homer:




* Mam

* w

* dupie

* polskich

* polityków

(to też "ładnie w punktach wyszczególniłem")

lasyk

2012-10-12, 16:54
Pan kapitan napisał/a:




* Mam

* w

* dupie

* polskich

* polityków

(to też "ładnie w punktach wyszczególniłem")



Cieszę się. Mam też nadzieję, że potem nie płaczesz w komentarzach jak to ch*jowo się w Polsce żyje i jak źle jest.

Edit: Widzę masz osobistego dupoliza.

Pa...........an

2012-10-12, 17:31
lasyk napisał/a:



Cieszę się. Mam też nadzieję, że potem nie płaczesz w komentarzach jak to ch*jowo się w Polsce żyje i jak źle jest.
Edit: Widzę masz osobistego dupoliza.




Wpierw czepiasz się mojej wrzuty, a teraz pijesz do mojego podejścia do polityki. Pewnie gdybym opowiedział się za którąś partią to byś i tego się przyczepił. Ciekawe co Ci jeszcze nie pasuje...

Naprawdę nie rozumiem ludzi, którzy szukają dziury w całym i przeczesują internet tylko po to, by się wykłócać lub biadolić.

Po tytule filmiku powinieneś już wiedzieć czy on trafi w Twoje gusta czy nie. A jeśli nie to jaki problem przewinąć stronę w dół i poszukać czegoś innego?



PS Litości... :roll:

tds1974

2012-10-12, 18:17
Spotyka portal, a nie "portala". Co to jest "portala" w ogóle? Kuurwa, uczcie się polskiego... patrioci. Biernik: kogo? Co? Portal!

przemas1234

2012-10-13, 17:42
k***a fanowski filmik o lata świetlne lepiej zrobiony niż BITWA POD WIEDNIEM ZA 50 MLN !!!!!!

Pan_Doktur

2012-10-13, 20:13
No k***a! Tego brakowało w tych grach na zakończenie!

buciah5n1

2012-10-13, 21:50
a jak powiem, że nie wiem co to HL?

RITI

2012-10-14, 05:43
@buciah5n1 to przyjdzie Buka i Cię zamrozi. ;)
Średniej klasy filmik, bez wiernie oddanego klimatu. Sam bym lepiej nie zrobił, wyrażam tylko swoją opinię.
Freeman zachowuje się trochę zbyt luzacko, a jego charakteryzacja (zwłaszcza zarost) pozostawia wiele do życzenia.
Piwko za poświęcony czas na realizację.