18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Talibowie i ich przyjaciel AH-64

BurakCebulak • 2013-01-13, 21:43
Wycieczka samochodem w Afganie po śmierć :hitler:


Nie było 8-)

PS. Mój pierwszy temat :badyl:

giboN31

2013-01-14, 00:43
Po europie też powinny latać, Hellfire i do allaha

Jammini

2013-01-14, 01:15
za**banie taliba=piwo:)

mathew

2013-01-14, 01:33
zawsze się hejterzy znajdą napisał, że to jego pierwszy to napisał, oglądaj filmik jeden z drugim a jak nie masz nic mądrzejszego do napisania niż przypie**olić się o jakąś głupotę - scrolluj dalej

Hu...........ia

2013-01-14, 06:21
Tym czym są Afgańczycy dla Amerykanów, tym samym byliśmy dla Niemców gdy Pan Adolf Extra doszedł do władzy... Co nie zmienia faktu, że rzeczywiście za dużo takich ciapatych w Europie.

normale

2013-01-14, 09:05
Ci amerykanie powoli sami zaczynaja odpie**alac akcje jak terrorysci tylko, ze maja lepszy sprzet...

jablondyn

2013-01-14, 09:05
żeby tak w Polsce karali debili za h*jowe parkowanie!

Endiegs

2013-01-14, 11:40
Ej w ogóle jak daleko ten helikopter jest od celu? Jak to jest, że go nie da rady zauważyć?
Czekam na wypowiedź miejscowych ekspertów.

BurakCebulak

2013-01-14, 11:52
Cytat:

Ej w ogóle jak daleko ten helikopter jest od celu? Jak to jest, że go nie da rady zauważyć?
Czekam na wypowiedź miejscowych ekspertów.



Materiał jest zrobiony z pokładu AH-64, a ten śmigłowiec jest w stanie atakować cele oddalone nawet o około 8 km, gdy pod skrzydłami na belkach ma rakiety Hellfire. Sądząc po długości lotu rakiety czyli około 7 sekund mogło by być ponad 2km, więc na pewno nie spodziewali się ataku. Jakby go nawet zauważyli po prostu by myśleli, że śmiglak robi zwykły lot patrolowy i się nim nie przejmowali.

Szulcu

2013-01-14, 11:55
w Call od duty 4 jest misja tego typu ;d wiem, grałem, jestem żołnierzem

borisklinga

2013-01-14, 13:49
jara was to ? to są obywatel zwykłego państwa które zostało napadnięte pod jakimś pretekstem. Oni sie po prostu bronią...

Wyobraz sobie sytuacje ze USA stwierdza "polaki to zlodzieje i zagrazaja bezpieczenstwu europy" no i nas najezdzają, zeby wytępic zlodziejstwo. Jak bys sie czul ? co byś robił ? Też bys tak jape cieszyl jakby apache nad warszawa zamiatał przechodniów ? ty pie**olony idioto

BurakCebulak

2013-01-14, 14:27
Kod:
jara was to ? to są obywatel zwykłego państwa które zostało napadnięte pod jakimś pretekstem. Oni sie po prostu bronią...

Wyobraz sobie sytuacje ze USA stwierdza "polaki to zlodzieje i zagrazaja bezpieczenstwu europy" no i nas najezdzają, zeby wytępic zlodziejstwo. Jak bys sie czul ? co byś robił ? Też bys tak jape cieszyl jakby apache nad warszawa zamiatał przechodniów ? ty pie**olony idioto


1. Niewinni obywatele, którzy by nigdy nie walczyli dzięki USA.
2. USA walczy ze swoimi ludźmi, więc to akurat jest śmieszne.
3. Pod tym materiałem nie zamieściłem żadnych pochwał dlatego czynu. To jest wojna i ani ty szczekaczu klawiaturkowy nie zaradzisz, ani my. To jest spór USA, a my dzięki kochanym rządom w nim uczestniczymy, bo nasrali nam pierdół, że to terroryści. 4. US Army dobrowolnie puściło w internet to nagranie, więc chciałem tylko to tu wrzucić byście mieli przy czym walić.

Kod:
 ty pie**olony idioto


Dziękuję za komplement, a teraz :idzwch*j:

konował

2013-01-14, 16:03
Rozj***ł mnie tytuł. Piwo.

czarnobrody123

2013-01-14, 16:22
Allah Akbar!!! Mój drugi komentarz :D

bioder

2013-01-14, 21:12
A Afgańskie chłopaki spakowali Dżipa i chcieli jechać nad Bałtyk na bananie popływać pewnie...