18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taliban vs ANA

~mg_schutze • 2021-02-21, 15:53
Afganistan, na nagraniu możemy zaobserwować atak talibów na posterunek ANA [Afgańska Armia Narodowa] w Balkh. Atakujący byli uzbrojeni w karabinek M16A4/M4 z optyką termiczną Pulsar Thermal. Widać jakie spustoszenie sieje pojedynczy strzelec w nocy, z termicznym celownikiem.


mar077

2021-02-21, 17:58
Pulsar termion jak juz. Ciekawe jaki model. I skad wiadomo ze pulsar a nie no ANT?

djwht

2021-02-21, 18:43
:mrgreen: :mrgreen: Mikołaju obiecuje że będę grzeczny tylko spraw mi taką zabawkę

ktosjestem

2021-02-21, 18:55
Żaden Brazylijczyk by nie pomyślał o humanitarnym dobiciu wroga.

Thomas12

2021-02-21, 19:11
Czy mi się wydaję czy zmienia pozycje co strzał lub dwa

Adrian649

2021-02-21, 19:37
Toż to rzeź. To wogóle byli żołnierze?Jak już to chyba dopiero co zwerbowani chłopi uzbrojeni na siłę i szkoleni przez jeden dzień że tak dali się wystrzelać, przecież ten przy samochodzie nie padł odrazu, nie krzyczał coś aby reszta się zorientowała... Ehh gry i filmy to jedno ale tu na serio mi się zrobiło ich szkoda :-/

koolowsky

2021-02-21, 19:51
A skąd u pastucha taki sprzęt? (pytanie retoryczne)

Thomas12

2021-02-21, 20:58
Adrian649 napisał/a:

Toż to rzeź. To wogóle byli żołnierze?Jak już to chyba dopiero co zwerbowani chłopi uzbrojeni na siłę i szkoleni przez jeden dzień że tak dali się wystrzelać, przecież ten przy samochodzie nie padł odrazu, nie krzyczał coś aby reszta się zorientowała... Ehh gry i filmy to jedno ale tu na serio mi się zrobiło ich szkoda



No właśnie. Czarno na białym widać jak niektórzy nie padli po pierwszym strzale ba nawet chyba kilka razy spudłował. Na posterunku łączność to podstawa, druga sprawa któryś na bank darl p*zde że dostał zanim umarł a trzecia sprawa skoro te sk***ile posiadały taką technologię strach pomyśleć co mają ruscy czy stany a czwarta czy oni są aż tak głupi że chwalą się w sieci tym co mają

Dżizas_kurde

2021-02-21, 21:18
Dobrze wyzerowany ten celownik - na jeden dystans.
Profesjonalnie przygotowana akcja.

shoe5maker napisał/a:

Co on strzela do pensjonariuszy zakładu dla głucho-niemych, czy może ma tłumik.



Pociski lecą szybciej niż dźwiek - więc nie masz zielonego pojęcia co cie trafiło.
I taka rada: jeśli usłyszałeś dzwięk wystrzału to znaczy że albo nie strzelali do ciebie albo nie trafili.

pumacz9

2021-02-21, 21:26
Mo mo mo mo monster kill... kill... kill..

hdposter

2021-02-22, 00:08
McQurwa napisał/a:

Nawiązałem do opisu, który jest nad filmikiem,ty jesteś albo ślepy, albo analfabeta.
A teraz gimbusie sprawdź sobie czasownik, który obsługuje minetę



Ja nawiązałem do robienia minety twojej starej. Czyli liczba mnoga bo wchodzi w to
- Twój stary
- 5 sąsiadów
- i pies

A mineta twojej starej jest tylko jedna.
Czego oni was tam teraz zdalnie uczą?


~CanesPL

2021-02-22, 00:31
mar077 napisał/a:

Pulsar termion jak juz. Ciekawe jaki model. I skad wiadomo ze pulsar a nie no ANT?



Thermion, jak już. I ATN, jak już.

robsonx79

2021-02-22, 00:36
Załoga tego posterunku to nie drużyna, tylko banda indywidualistów. Tak się dzieje, jak na wojnie każdy sobie ratuje dupę. Przeżyć można tylko w teamie, zmieniając dynamicznie pozycję i oflankować takiego leszcza. Po pracy celownika widać, że nie strzela z dużej odległości, więc raczej wiedzieli skąd i mogli gościa oflankować. W ogóle jakieś dziwne ich zachowanie.

Dejdwazlote

2021-02-22, 00:37
ale pie**olisz M4 to karabin szturmowy a tu wyraźnie widać że przeładowuje więc raczej snajper.

MtO

2021-02-22, 01:27
Ja pie**ole podziwiam spokój..... Myślę że z tego nie da się dojść do siebie.....

sirmlcs

2021-02-22, 01:45
Przegięcie co daje termowizja na polu walki.