18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Talerz

SocialMedia • 2021-06-01, 15:55
Talerz i śliniak w jednym


Halman

2021-06-01, 16:09
szczytowe osiągniecie cywilizacyjno-kulturowe czarnego lądu; kółko w warze ch*j wie po co....

joeblacktwo

2021-06-01, 16:20
Ciekawe czy kradną sobie te krążki

freaky

2021-06-01, 16:25
Halman napisał/a:

szczytowe osiągniecie cywilizacyjno-kulturowe czarnego lądu; kółko w warze ch*j wie po co....



Ale koło!

contracts

2021-06-01, 16:28
Halman napisał/a:

szczytowe osiągniecie cywilizacyjno-kulturowe czarnego lądu; kółko w warze ch*j wie po co....



Tu za to cywilizacja na wysokim poziomie, 99% ludzi którzy modlą się do glinianych rzeźb jakiejś baby, chodzą kropić wodą gotowane jaja.... inne debilki wstrzykują sobie w ryj botoks żeby wyglądać jak glonojad, inni robią pisankę z ciała, inni oddają hołd partiom politycznym. No fakt u nas to jest cywilizacja bo każdy ma ubrania których sam by nie wytworzył, komputery, smartfony których podstaw zasad działania nie rozumie... Myślę żeby tym murzynom też podać na tacy gotowe rozwiązania to by wyglądali inaczej.

...btw, masz białych w pierdlu którzy odizolowani od cywilizacji na pare lat rozcinają sobie brzuch żeby kichę na spacer wyprowadzić :)

~LeweOkoSaurona

2021-06-01, 16:30
contracts napisał/a:

Myślę żeby tym murzynom też podać na tacy gotowe rozwiązania to by wyglądali inaczej.



A to nie czasem ewolucja determinuje rozwój danego gatunku? Kto białym dał te gotowe rozwiązania, Annunaki czy inne Danikeny?

CoJaTamKurwaWiem

2021-06-01, 16:53
contracts napisał/a:

... Myślę żeby tym murzynom też podać na tacy gotowe rozwiązania to by wyglądali inaczej....



Historia i logika to jednak nie są twoje mocne strony, co...?

Lussy

2021-06-01, 16:55
contracts napisał/a:

Tu za to cywilizacja na wysokim poziomie, 99% ludzi którzy modlą się do glinianych rzeźb jakiejś baby, chodzą kropić wodą gotowane jaja.... inne debilki wstrzykują sobie w ryj botoks żeby wyglądać jak glonojad, inni robią pisankę z ciała, inni oddają hołd partiom politycznym. No fakt u nas to jest cywilizacja bo każdy ma ubrania których sam by nie wytworzył, komputery, smartfony których podstaw zasad działania nie rozumie... Myślę żeby tym murzynom też podać na tacy gotowe rozwiązania to by wyglądali inaczej.
...btw, masz białych w pierdlu którzy odizolowani od cywilizacji na pare lat rozcinają sobie brzuch żeby kichę na spacer wyprowadzić




Jesteś durniem skoro porównujesz mieszkańców lepianek z gowna do rozwiniętej cywilizacji.

contracts

2021-06-01, 17:00
@up. Gdyby nie paru wybitnych ludzi to sami byście się tarzali we własnych odchodach. Co więcej, gdyby wam zabrać to co macie, wysłać tam do afryki to byście po 3 dniach pili własne szczyny :)

Halman

2021-06-01, 17:02
contracts napisał/a:

@up. Gdyby nie paru wybitnych ludzi to sami byście się tarzali we własnych odchodach. Co więcej, gdyby wam zabrać to co macie, wysłać tam do afryki to byście po 3 dniach pili własne szczyny



chyba ty...

KoniecZartow

2021-06-01, 17:15
contracts napisał/a:

@up. Gdyby nie paru wybitnych ludzi to sami byście się tarzali we własnych odchodach. Co więcej, gdyby wam zabrać to co macie, wysłać tam do afryki to byście po 3 dniach pili własne szczyny



Następny lewak srający we własne gniazdo, któremu się uganda, poj***ła z wakandą.

rutko83

2021-06-01, 17:19
Nigdy nie sądziłem że murzyn to coś normalnego więc nie dziwi mnie talerz w murzynskiej mordzie.

ra0mir

2021-06-01, 17:21
k***a to już Discovery channel wam zdjęli z kablówki?
Na ch*j to wklejasz?

Jak dotrzecie na materiał o "Cargo" albo o plemieniu które napie**ala naturalne sterydy to popuścicie cieplutką kupkę w gacie.
k***a cały świat stoi przed wami nowościami, zazdroszczę tej waszej niewiedzy...