18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taksóweczka stoi

GeorgeHarvey1 • 2023-10-23, 11:25

Ale ja nie zamawiałam? Warszawa

ellsworth

2023-10-23, 19:03
motylekwbrzuchu napisał/a:

Biała tabaka, a każda konfitura rozpowszechniająca nagranie, na przymusowe roboty do zieleni miejskiej.



Biała tabaka... Ty serio jesteś takim debilem?

marcino_zly

2023-10-23, 19:31
Bul_od_bytu napisał/a:

Takie tłumaczenia to przejdą w szkole. W takiej sytuacji psy mogą sprawdzić telefon, z którego wciągał, a tam śladowe ilości prochu zawsze zostaną. W organizmie też ślad pozostaje więc poszlakowo mogą go ścignąć. Chyba jeszcze nie wiesz, że jak psy chcą to mogą wiele udowodnić. Pytanie czy temat trafi do ekipy, która ma go rozwiązać, a nie wrzucić "do umorzenia". Znam przypadek gdy ktoś myślał, że "ch*j mu udowodnią", teraz można zostać jego listownym przyjacielem bo garuje



Ślad w organizmie, na telefonie... Za rękę nie złapali nawet na filmie.
Może komuś użyczył telefonu, może mu ktoś dosypał....a wciągał sodę bo lubi. Tylko trzeba logicznie myśleć i mówić.
Twój znajomy być może za bardzo kombinował dlatego ma wakacje na koszt podatników.
To nagranie akurat niczego nie wnosi.
W dzisiejszych czasach może być to hahaha prank!

Stachtypowacebula

2023-10-23, 19:33
Bul_od_bytu napisał/a:

Takie tłumaczenia to przejdą w szkole. W takiej sytuacji psy mogą sprawdzić telefon, z którego wciągał, a tam śladowe ilości prochu zawsze zostaną. W organizmie też ślad pozostaje więc poszlakowo mogą go ścignąć. Chyba jeszcze nie wiesz, że jak psy chcą to mogą wiele udowodnić. Pytanie czy temat trafi do ekipy, która ma go rozwiązać, a nie wrzucić "do umorzenia". Znam przypadek gdy ktoś myślał, że "ch*j mu udowodnią", teraz można zostać jego listownym przyjacielem bo garuje



Ok. Nie bronię typa. Jeśli takie postępowanie wystarczy w sądzie abygo skazać to bdb.

Mariusz87

2023-10-23, 19:45
Kriski napisał/a:

Jak to koka (a tak jest na 99.9%) to wyj***ć z pracy na zbity ryj, zabrać lejce i dodatkowo postawić zarzut z art 160 kk
Mam nadzieję że w przyszłości jak będziesz miał dzieci, to życzę ci żeby ktoś taki Ci je rozmazał po drodze.



A dlaczego akurat koka, a nie amfa?

Rak.Odbytu

2023-10-23, 20:15
Nie mogę, sadole trzęsą się z oburzenia, aż się zabawnie zrobiło. :-) Co to, spotkanie Oazy Dzieci Bożych, czy harcerzyków z podstawówki?

I powiem wam, że ch*ja mu zrobią. I co z tego, że numer widoczny, powie że wciągał cukier albo lekarstwo i bez dowodów mogą mu naskoczyć. A jeśli to koka albo amfa, to oburzenie zupełnie nie na miejscu bo to poprawia koncentrację, więc bezpieczeństwo na drodze też.

Dzik5150

2023-10-23, 20:58
A niech se przypie**oli węża w spokoju, nie będzie senny,skupi się bardziej na drodze z klientami zagada, byle bez przesady bezpieczeństwo przede wszystkim

Rak.Odbytu

2023-10-23, 21:01
Bul_od_bytu napisał/a:

Takie tłumaczenia to przejdą w szkole. W takiej sytuacji psy mogą sprawdzić telefon, z którego wciągał, a tam śladowe ilości prochu zawsze zostaną. W organizmie też ślad pozostaje więc poszlakowo mogą go ścignąć. Chyba jeszcze nie wiesz, że jak psy chcą to mogą wiele udowodnić. Pytanie czy temat trafi do ekipy, która ma go rozwiązać, a nie wrzucić "do umorzenia". Znam przypadek gdy ktoś myślał, że "ch*j mu udowodnią", teraz można zostać jego listownym przyjacielem bo garuje


pie**olenie. Posiadanie jest nielegalne, a nie zażywanie. Więc jak pozbędzie się wszystkiego co trzyma w aucie, chacie i przy sobie (a po tym filmiku to pewne) to na ch*ja mogą mu naskoczyć. Żadne tam ślady ani badania krwi, tylko towar się liczy. Nie znajdą, nic nie mogą zrobić. Takie jest prawo. Co najwyżej mu koropracja taksiarska umowę wypowie, ale zaraz znajdzie inną.

Res0r

2023-10-23, 21:18
Wielu to się oburza a nawet nie wie ilu "bezsennych" szoferów wozi ich banany, arbuzy i pomarańczki z innych krajów 40 tonowymi zestawami.
Dodatkowo, dobrze byłoby się doedukować co ta amfetamina i kokaina robi - jakie są bodźce negatywne i pozytywne, a nie od razu pisać ze po wciągnięciu szczurka gościu będzie zgięty wpół bujał się jak zombie.

dżonyłojlker

2023-10-23, 22:47
Kriski napisał/a:

Jak to koka (a tak jest na 99.9%) to wyj***ć z pracy na zbity ryj, zabrać lejce i dodatkowo postawić zarzut z art 160 kk



Jakby miał tak na co dzień zażywać kokainę (która króciutko trzyma), to na 99,9% byłby taksówkarzem :ok:

Kriski napisał/a:

Mam nadzieję że w przyszłości jak będziesz miał dzieci, to życzę ci żeby ktoś taki Ci je rozmazał po drodze.



Dziękuję za dobre słowo. Gdybym miał jeszcze mieć, to też bym sobie tego życzył.

ellsworth napisał/a:

Biała tabaka... Ty serio jesteś takim debilem?


Tak, biała tabaka, a jeśli ktoś twierdzi inaczej, to jest głupim fiutem.

Mariusz87 napisał/a:

A dlaczego akurat koka, a nie amfa?


Jemu nie wytłumaczysz. On pochodzi z zachodniej kacapowni, a tam znają jedynie spirytus w słoiku i klej w woreczku.

erutlev napisał/a:

Nie mogę, sadole trzęsą się z oburzenia, aż się zabawnie zrobiło. Co to, spotkanie Oazy Dzieci Bożych, czy harcerzyków z podstawówki?
I powiem wam, że ch*ja mu zrobią. I co z tego, że numer widoczny, powie że wciągał cukier albo lekarstwo i bez dowodów mogą mu naskoczyć. A jeśli to koka albo amfa, to oburzenie zupełnie nie na miejscu bo to poprawia koncentrację, więc bezpieczeństwo na drodze też.


Tym razem muszę się zgodzić :lol:

Laseczka_z_fiutem

2023-10-24, 03:12
Boże już nie można normalnie zaj***ć węgorza w pracy

Bul_od_bytu

2023-10-24, 03:54
Stachtypowacebula napisał/a:

Ok. Nie bronię typa. Jeśli takie postępowanie wystarczy w sądzie abygo skazać to bdb.





erutlev napisał/a:

pie**olenie. Posiadanie jest nielegalne, a nie zażywanie. Więc jak pozbędzie się wszystkiego co trzyma w aucie, chacie i przy sobie (a po tym filmiku to pewne) to na ch*ja mogą mu naskoczyć. Żadne tam ślady ani badania krwi, tylko towar się liczy. Nie znajdą, nic nie mogą zrobić. Takie jest prawo. Co najwyżej mu koropracja taksiarska umowę wypowie, ale zaraz znajdzie inną.



Racja. Przypadek, o którym wspomniałem też wydawał się lekko absurdalny, ale sąd dopatrzył się czynu zabronionego do czego doszły jeszcze inne drobne sprawy i ostatecznie gość stracił przy okazji prawko na 5 lat + 2 do odsiadki. Sytuacja też dotyczyła pobudzającego niucha w trasie i wystarczył ślad na karcie w portfelu. Może typ miał po prostu pecha i nie dostał sędziego Tulei, który by mu tylko strzelił grzywnę albo dał jakieś grabienie trawników w weekendy. Tylko ktoś kto nie miał do czynienia z polskimi sądami może wątpić w historie o poj***nych wyrokach.
Ten ubercierp ma farta, że Ziobro ma teraz ważniejsze rzeczy na głowie niż ściganie nafutrowanego ciapaka w Priusie bo kto wie jak mogło się to potoczyć gdyby to nagranie pokazali w Faktach w trakcie kampanii wyborczej 8-)

adamo1985

2023-10-24, 13:14
jarudzik napisał/a:

lepiej to zdejmij bo jak cie gościu dorwie to bedziesz miał z dupy jesień średniowiecza



dorwie żeby mu socjal zabrać czy paczkę fajek ruskich?

Radian1

2023-10-24, 14:49
motylekwbrzuchu napisał/a:

Biała tabaka, a każda konfitura rozpowszechniająca nagranie, na przymusowe roboty do zieleni miejskiej.



Biała tabaka. Wciągana w taki sposób.
Tak jakbyś powiedział we Włoszech, że pizza z ananasem jest czymś normalnym.

Bladziochreturn

2023-10-24, 16:18
Con4terPro96 napisał/a:

może i nr boczny się zgadza ale pojazd no tak średnio



Na tej licencji jezdzi pewnie ze 20 osob. Standard. Nie ma limitu.