18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Takie tam w USA

Essent • 2017-06-22, 20:15
Witajcie
Poniżej filmik który mnie bardzo zbulwersował

Na 100 % motop*zda zaczęła ten incydent :shock:

Aikawa

2017-06-23, 02:04
CoJaTamk***aWiem, Serdeczny użytkowniku tej świetnej strony internetowej to jest k***a Pick Up jeśli już a nie truck. Mam nadzieję że następnym razem dowiesz się najpierw jaki typ pojazdu a później skomentujesz :mrgreen:

CoJaTamKurwaWiem

2017-06-23, 03:23
Aikawa napisał/a:

CoJaTamk***aWiem, Serdeczny użytkowniku tej świetnej strony internetowej to jest k***a Pick Up jeśli już a nie truck. Mam nadzieję że następnym razem dowiesz się najpierw jaki typ pojazdu a później skomentujesz :mrgreen:



Ja pie**ole....
Ty musisz byc z nowoczesnej.pl, bo normalni ludzie nie moga byc az tak glupi.....
Dobra. Kupie ci bilet i przyjedziesz do Hameryki i wyjasnisz 300 000 000 glupim hamburgerom, ze przez ostatnie 100 lat zyli w bledzie i to ty masz racje, a nie oni....

silnik

2017-06-23, 07:40
99% motorzystów i 99% kierowców tira to ... (tutaj wstawcie sobie wiele wyzwisk) Jedni i drudzy myślą że są panami świata i mogą robić co chcą np. Motorzysta który stoi ostatni na świadłach jedzie między samochodami i chamsko staje przed całym korkiem :) . Druga sprawa tir: Jadę wczoraj do pracy napotkałem stojącego tira na drodze którego trzeba ominąć , więc czekam sobie spokojnie bo dużo samochodów jedzie z naprzeciwka . Za mną też stoi tir i z naprzeciwka nadjeżdża również tir i uwaga w końcu widzę ze za nim nic nie jedzie i mogę go ominąć , niestety taki hu.. Bo zablokował mnie dlatego że naszła go potrzeba zatrzymania się otworzenia szyby i porozmawiania sobie z tym co stoi za mną :) . Już nie wspomnę o przypadkach gdzie pchają się skur... na siłę nie patrząc że ja dre po krawężnikach żeby nie stracić pół samochodu ..Ehh szkoda gadac

8michal7

2017-06-23, 09:49
@up widzisz kolego sympatyczny żyjemy w h*jowych czasach, gdzie każdy goni za pieniążkiem. Należę (niestety) do tej grupy również lecz mimo, że jestem spóźniony i widzę białego kierowcę ze zj***nym autem zatrzymuję się i próbuje pomóc. Raz jechałem trasę w duży mróz i stał kierowca(zamarzało paliwo) pytam go czy pomóc. On na to, że szef za 4 godziny przyjedzie. Mówię do niego wsiadaj za 2 godz tędy będę wracał albo Cię na jakąś stację podwiozę bo zamarzniesz w h*jam. Wsiadł, pomógł mi jeszcze busa rozładować. Inny przypadek widzę auto zj***ło się pod górką podobnie jak w Twoim przypadku. Wyprzedzam zajeżdżam drogę i pytam czy da się holować. Jak się da to ściągam do zjazdu lub prostą i lecę dalej. Ty byś z kolei pie**olił pod nosem" h*j nie miał gdzie się zepsuć i bawił z innymi debilami w wahadło. Niestety k***a dalej to działa w 1 stronę bo jak mi się zjebie auto to ni h*j obcy nie stanie trzeba zdzwonić specjalnie po kolegów..

josscelin

2017-06-23, 09:59
orisuniek napisał/a:


Na 100 % motop*zda zaczęła ten incydent :shock:



A nie przyszło tobie do głowy, że samochód zjechał z pasa po prawej i zepchnął motocyklistę? Co widać z reszta w pierwszych sekundach filmiku.

ypierdalaj

2017-06-23, 10:28
@silnik
k***a, jak jedziesz motorem to masz pełne prawo omijać samochody nawet jadąc miedzy nimi, o ile jedziesz po przerywanej lini. Boli dupa, że matizem się nie przecisniesz, czy co?

josscelin

2017-06-23, 10:28
silnik napisał/a:

99% motorzystów i 99% kierowców tira to ... (tutaj wstawcie sobie wiele wyzwisk) Jedni i drudzy myślą że są panami świata i mogą robić co chcą np. Motorzysta który stoi ostatni na świadłach jedzie między samochodami i chamsko staje przed całym korkiem :) . Druga sprawa tir: Jadę wczoraj do pracy napotkałem stojącego tira na drodze którego trzeba ominąć , więc czekam sobie spokojnie bo dużo samochodów jedzie z naprzeciwka . Za mną też stoi tir i z naprzeciwka nadjeżdża również tir i uwaga w końcu widzę ze za nim nic nie jedzie i mogę go ominąć , niestety taki hu.. Bo zablokował mnie dlatego że naszła go potrzeba zatrzymania się otworzenia szyby i porozmawiania sobie z tym co stoi za mną :) . Już nie wspomnę o przypadkach gdzie pchają się skur... na siłę nie patrząc że ja dre po krawężnikach żeby nie stracić pół samochodu ..Ehh szkoda gadac


Widzę, że dupa Cię boli jak ktoś nie musi stać w korku razem z tobą. Taki motocyklista pojedzie sobie dalej i nawet Cię nie spowolni. (nie mówię o kretynach do między samochodami przejeżdżają 100km/h). A co do Tirowca.. Zdarza się Tobie taka sytuacja każdego dnia? Pewnie gdyby ktoś jechał za tobą to sam mógłby cię wypunktować za to, że jeżdzisz jakbyś był sam na drodze. Każdy popełnia błędy.

ypierdalaj

2017-06-23, 10:29
@silnik
Ty pewnie z tych frustratów co specjalnie zablokują przejazd, nie?

Krak

2017-06-23, 11:22

Piękna ta akcja i niestety nie wiemy kto kogo wk***ił, bo gość filmuje już zaawansowaną akcję czyli jak już byli po "pierwszym słowie".

jbone

2017-06-23, 15:30
dobra pie**olone gimby :tutaj macie ładny przykład co znaczy "ciąg przyczynowo-skutkowy" oraz "reakcja łancuchowa"

zuchwa1

2017-06-23, 16:21
W tym przypadku lewy pas służy do jazdy busom, motorom i samochodom przewożących więcej niż jedna osobę na ten pas można wjechać tylko w określonych miejscach tutaj widać, że są dwie podwójne ciągłe , więc osobówka się wj***ła motocykliście na pas. Poza tym w USA nie ma obowiązku jazdy prawym pasem, tylko pojedyncze stany maja taki nakaz.

ChybaTy1

2017-06-24, 00:49
Lysack napisał/a:

@ChybaTy1

Możliwe, że masz rację, ale co w takim razie robił tam typ na sedesie? Bo chyba nie "zapie**alał" ;)



Zmień okulary albo kup lepszy monitor. Kierownik jednośladu jedzie na motocyklu z kuframi (coś a la Harley-Davidson Street Glide) a nie na skuterze.

PieronJasnySzlag

2017-06-24, 02:54
CoJaTamk***aWiem napisał/a:

Szkoda tylko tego trucka.


Nie, nie szkoda. Wszyscy zwalniają bo wypadek a ten popie**ala jak głupi.
1 movie, 3 idiots.