18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Takie tam

Mefurni • 2013-08-23, 11:45
Chłopak rozmawia z dziewczyną.

Dziewczyna: Jestem piękna?
chłopak: Nie.
dziewczyna: Czy chcesz być ze mną na zawsze?
chłopak: Nie.
dziewczyna: Czy byłbyś smutny gdybym teraz odeszła?
chłopak: Nie.
dziewczyna: Czy płakałbyś gdybym umarła?
chłopak: Nie


Dziewczyna usłyszała wystarczająco dużo i odwróciła się ze łzami w oczach.

Chłopak złapał ją za rękę i powiedział: pieprzyłem się też z twoją najlepszą przyjaciółką.

ASAKKU

2013-08-23, 11:55
A na ch*j to wszystko boldem jebłeś???
Żeby bro wyłudzić, żebracki luju??? :mrgreen:

Mefurni

2013-08-23, 12:12
ASAKKU napisał/a:

A na ch*j to wszystko boldem jebłeś???
Żeby bro wyłudzić, żebracki luju??? :mrgreen:



Jebnąłem boldem bo słyszałem, że masturbacja pogarsza wzrok i na podglądzie nie widziałem tekstu :-P

Mefurni

2013-08-23, 12:16
tip.top napisał/a:

Jakim boldem? :trollencjusz:



No nie mów, że nie widzisz :mrgreen:

icac

2013-08-23, 12:47
Już myślałem, że komuś się coś ładnie popie**oliło i wrzuca tu te starsze niż internet łańcuszki z gg... a tu takie miłe zaskoczenie na końcu :D

~tip.top

2013-08-23, 12:49
Mefurni napisał/a:

No nie mów, że nie widzisz


No nich*ja :amused:

Mefurni

2013-08-23, 13:09
tip.top napisał/a:


No nich*ja :amused:




Hrodgar

2013-08-23, 14:22
Jak znam życie to ta dziewczyna postanowiła z nim zostać bo PRZECIEŻ ON SIĘ ZMIENI PO ŚLUBIE, albo kiedy urodzi się dziecko, albo na następnym dzieciaku.

Dopek

2013-08-23, 14:41
A już myślałem, że to ta ckliwa historyjka i miałem pisać, żebyś wypie**alał z tym z sadola. Piwo za zrobienie mnie w ch*ja :D

Małolata

2013-08-23, 14:46
Hrodgar napisał/a:

Jak znam życie to ta dziewczyna postanowiła z nim zostać bo PRZECIEŻ ON SIĘ ZMIENI PO ŚLUBIE, albo kiedy urodzi się dziecko, albo na następnym dzieciaku.



Oczywiście, że masz rację. Nawet lepiej: ona WIEDZIAŁA, że on się NIE ZMIENI, ale postanowiła z nim zostać, bo go kocha, boi się samotności i bo ma odrobinę NADZIEI. :)
Tak to bywa. Ale Ty się ciesz, bo to Wam, mężczyznom na rękę.

MateuszKrokodyl

2013-08-23, 14:47
Czytając to też pomyślałem "co jest k**wa,co to tu robi", a tu beng.welcome to sadistic.

L4D0

2013-08-23, 14:48
hahahah zajebiste :D

Anper

2013-08-23, 15:17
Nie takie tam tylko DOBRE!!

Jarrt

2013-08-23, 15:25
To nie kwestia wybaczenia, bo wybaczę gdy tylko usłyszę z jego ust słowo "przepraszam". Chodzi o to że wybaczyć zawsze można , ale nie zawsze da się wszystko naprawić. Czasem chciałabym, żeby był obok mnie, nie jako chłopak czy przyjaciel wystarczy żeby był kolegą, ale w tedy przypominam sobie wszystko co mi zrobił, każdą rysę na sercu, w takich momentach pragnę o tym zapomnieć, zapomnieć o uczuciach, których nawet nie umiem określić, pragnę by o nim zapomnieć, o takiej osobie jak on. Chcę zmazać ten rozdział z życia, jakby nigdy nic się nie wydarzyło, jakby to zajście nigdy nie miało miejsca w moim życiu i tak bardzo mnie nie zmieniło. Dlatego wiem że nawet gdybyśmy starali się o tym zapomnieć, być po prostu znajomymi dystans pozostanie, wspomnienia pozostaną i zaufanie nigdy nie wróci.