18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Takie tam skoki ;)

OFF • 2012-01-05, 15:48
Nie ma to jak adrenalina ;)


jestembogiem

2012-01-06, 16:00
nie lubie dubstepu czy jak sie to tam zwie i nie moge powiedziec, ze podoba mi sie ten utwor, ale nie brzmial przynajmniej jak srajacy robot i nawet nie wylaczylem glosnikow.

Himiteshu

2012-01-06, 16:46
bardzo dobre wideo, z dobrze dopasowaną muzyką

tofur

2012-01-06, 17:47
bogluto napisał/a:


zapomniałeś dodać że grubym ;)



stereotyp bardzo krzywdzący wszystkich chudych leni... ;)

poza tym o co chodzi z tym powszechnym nielubieniem dubstepu? raczej nie jestem na bieżąco z nowinkami muzycznymi, ale to chyba stosunkowo nowy wynalazek? dlaczego nikt tak żarliwie nie jedzie po drum&bassie, dubie i tym podobnych (starszych) gatunkach - w gruncie rzeczy podobnych? mi się tam podoba:P

sosik

2012-01-06, 20:49
Jestem przeciwnikiem Dubstepu, ale ta piosenka mi nawet przypadła do gustu. (gdyby było troszkę mniej tego pierdzenia było by ogólnie git :D )

bogluto

2012-01-06, 22:10
tofur napisał/a:



stereotyp bardzo krzywdzący wszystkich chudych leni... ;)

poza tym o co chodzi z tym powszechnym nielubieniem dubstepu? raczej nie jestem na bieżąco z nowinkami muzycznymi, ale to chyba stosunkowo nowy wynalazek? dlaczego nikt tak żarliwie nie jedzie po drum&bassie, dubie i tym podobnych (starszych) gatunkach - w gruncie rzeczy podobnych? mi się tam podoba:P


gimbusy nienawidzą wszystkiego co nowe nie wazne czy jest dobre czy nie. Nowe = ch*jowe.

Lumpy1

2012-01-06, 23:25
nienawidze tej nuty....
z racji tego że na mojej przysiędze z wojska tak się sk***ilem ze nie bylem w stanie wstać z wozu i jej wylaczyc :D 8h walczylem zeby ja wylaczyc :D
Tracklista mnie pokonala :D
DUBSTEP RULEZ <3

P@...........@C

2012-08-20, 22:36
Riders are awesome