18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

zeto88

2012-12-11, 21:15
Już mnie dosłownie wk***ia to nadużywanie słowa "troll" i jego odmian. Ogarnijcie się ludzie.

Holineks

2012-12-11, 21:32
dobra ironia niestety ktoś nie zaczaił i dziewczyna wyszła na głupią a na filmie byłem prawde mówiąc nie najgoszy ale jak sklejali sceny to chyba nie zauważyli że w kilku scenach widać mikrofon

ł...........na

2012-12-11, 22:26
McSzczery napisał/a:



na moim osiedlu paluszki się wpie**ala, ale końcu co osiedle, to obyczaj.


Marne prowo.
P.S.Gimbus j***ny.

blsz5

2012-12-11, 23:33
a PFK powstała w 1998 z tego co wiem wiec jestem pełen podziwu ze jestes ich fanka 8 lat przed ich powstaniem...

Kozioł.

2012-12-11, 23:43
Większość tych co się teraz podnieca Magikiem siedziała na nocniku kiedy umarł. Zobaczyli film i mogą poszpanować jacy to z nich fani.

Whiltierna

2012-12-11, 23:52
Holineks, Jeśli oglądałbyś w kinie, to nie widziałbyś żadnych mikrofonów, dźwięk byłby lepszy i nie byłoby kwadratów na monitorze. :ok:

ArkaSzatana

2012-12-13, 11:09
Jarają się tym PFK, jak żydówka ogniem w piecu. Ileż można?

dth

2012-12-13, 16:11
Na kwejku to było chyba, na mistrzach na bank, pewnie na jakichś joemonsterach również. Trochę smuteczek, bo sadistica zaczyna dopadać to co zniszczyło wszelkie demotywatory, komiksy i inne tego typu strony. Gimbaza rozsyła te same materiały w milion miejsc, żeby zarobić "lajki" czy piwa czy cokolwiek. Później dodaje się to samo tylko z dodatkowym podpisem itp itd. Zaraz zacznie się wrzucanie ch*jowych filmików własnego autorstwa o tym jak się rzuciło śnieżką w psa, ohoho, to takie sadystyczne... wk***ia mnie ta moda na "bycie cool" bo się 8 tematów na głównej ma... lajkowanych przez takie same pawiany jak te które je dodały.

DisHonoreD

2012-12-16, 21:52
dth napisał/a:

Na kwejku to było chyba, na mistrzach na bank, pewnie na jakichś joemonsterach również. Trochę smuteczek, bo sadistica zaczyna dopadać to co zniszczyło wszelkie demotywatory, komiksy i inne tego typu strony. Gimbaza rozsyła te same materiały w milion miejsc, żeby zarobić "lajki" czy piwa czy cokolwiek. Później dodaje się to samo tylko z dodatkowym podpisem itp itd. Zaraz zacznie się wrzucanie ch*jowych filmików własnego autorstwa o tym jak się rzuciło śnieżką w psa, ohoho, to takie sadystyczne... wk***ia mnie ta moda na "bycie cool" bo się 8 tematów na głównej ma... lajkowanych przez takie same pawiany jak te które je dodały.


ty mi tu nie pie**ol bo sam ss robiłem i paincie edytowałem

dth

2012-12-20, 02:08
w takim razie po prostu ktoś zrobił to samo co Ty, tyle że wcześniej.

DisHonoreD

2012-12-23, 16:40
twoje zdjecie profilowe mówi samo za siebie