18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Takie będą kalifaty

GeorgeHarvey1 • 2024-01-09, 13:48

Jakie ich kozojebców chowanie

novez1

2024-01-09, 22:11
Jarosławkaczyński napisał/a:

No i to się nazywa odpowiednie wychowanie, a nie jak dzisiejsze sp***olenie bezstresowe



Rozumiem, że Ty byś chciał, żeby Cię ktoś takim kablem napie**alał? XD

ksero

2024-01-09, 22:40
iggiamakim napisał/a:

Dostałem taki sam wpie**ol od ojca ponad 30 lat temu i wyszło mi to na dobre. Jak widzę dzisiejsze sp***oliny łażące po ulicach, to myślę, że niektórym taki właśnie wpie**ol wychowawczy się należy. Rusz dzisiaj gówniarza, to Cię milicją, albo telefonem zaufania postraszy!!!! Urwał jego nać!!!! ...do czego to doszło!!!



Dokładnie tak ile razy się podobnie dostawalo wpie**ol w ten sposób od ojca kablem czy kijem od miotly, wszyscy wyroslismy na ludzi i potrafimy sobie dać w życiu rade, dzisiaj chowamy ułomnych, ale z drugiej strony, nie potrafie tak wpie**olic swoim dzieciom, wiedząc co ja wtedy przeżywałem.

smc

2024-01-09, 23:00
Ja tak dostawałem co dzień i jestem normalny i wyszłomito na dobre i nikt nie wmówi mi że to jest coś nietak bo nierozumiem oco wam chodzi przecież to wychowanie tylko normalne ale to trzeba przeżyć bo nikt mi nie powie że było inaczej bo nie było więc stulić mordy bo sami wiecie co wam k***a zrobię dojadę jak k***a zobaczycie sami co to znaczy dobre wychowanie i te względy bo nikt k***a nie będzie mi mówił co mam robić bo k***a ja teraz muwie i zamknąć mordy k***a.

lesku73

2024-01-10, 00:26
uczcie się nowocześni rodzice jak się dziecko wychowuje

1234dupa

2024-01-10, 00:27
Niejednemu osadnikowi przydałaby się taka lekcja.
Bezstresowe wychowanie teraz z nich wychodzi jak strzelają do palestyńskich farmerów żeby przejąć ich ziemię.

Bul_od_bytu

2024-01-10, 04:12
Kto słusznie nie obskoczył od starych wpie**olu niech pierwszy rzuci kamieniem.
Z perspektywy czasu trzeba przyznać rodzicom rację

Atlasss

2024-01-10, 06:15
Pewnie staremu kozę wyr*chał XD

wrzesin602

2024-01-10, 07:01
Każde dziecko co najmniej raz w życiu powinna dostać taki wpie**ol żeby nauczyło się do rozsądku logicznego myślenia dyscypliny szacunku i nie było sp***olone jak te dzisiejsze dałniaki

juhc_nimda

2024-01-10, 12:09
Jedyny raz w życiu, 40 lat temu, ogarnąłem podobny wpie**ol od matki za zayebanie zegarka sąsiadowi. Pamiętam to do dzisiaj. Teraz nawet jak mi kasjerka wyda za dużo w sklepie to jej oddaje bo od tego czasu nigdy nie wyciągnąłem ręki po cudzą rzecz.

Cymesowy

2024-01-10, 12:28
Jarosławkaczyński napisał/a:

No i to się nazywa odpowiednie wychowanie, a nie jak dzisiejsze sp***olenie bezstresowe



ch*ja nie wychowanie, wyrośnie zjeb który będzie potem bił słabszych, kara to jest szlaban jak w dorosłym życiu więzienie a nagroda jak wypłata za pracę nie dość że uczysz dziecka zasad panujących w dorosłym życiu to jeszcze dzieciak będzie chętniej się uczył sprzątał żeby dostać nagrodę np w formie słodyczy czy kieszonkowego i wyrobi sobie dobre nawyki. Ja po dupie pasem dostawałem od dorosłych i jedynie co z tego wyniosłem to problemy psychiczne i wyżywanie się na innych

ActAnonymous

2024-01-10, 13:04
Jarosławkaczyński napisał/a:

No i to się nazywa odpowiednie wychowanie, a nie jak dzisiejsze sp***olenie bezstresowe



Jeżeli jako rodzic sięgasz po przemoc w stronę dziecka, to się musisz solidnie zastanowić czy nadajesz się w ogóle na rodzica? Jako rodzic, sam też zwaliłeś sprawę, bo nie potrafiłeś przypilnować dziecka od uniknięcia jakich kolwiek konsekwencji. Co doprowadziło Cie do użycia przemocy w stronę własnego dziecka. Żałosne

iggiamakim napisał/a:

Dostałem taki sam wpie**ol od ojca ponad 30 lat temu i wyszło mi to na dobre. Jak widzę dzisiejsze sp***oliny łażące po ulicach, to myślę, że niektórym taki właśnie wpie**ol wychowawczy się należy. Rusz dzisiaj gówniarza, to Cię milicją, albo telefonem zaufania postraszy!!!! Urwał jego nać!!!! ...do czego to doszło!!!



Nie zastanawiałeś się, że być może to przez to "stresowe" wychowanie, Twoje własne dziecko doprowadziło się do takiego stanu? Przemoc rodzi większą przemoc, i sami do tego doprowadzicie. Jeżeli jako własny rodzic nie potrafisz doprowadzić własnego dziecka do porządku, no to ja się zastanawiam na co Ci było dziecko?

jazeck

2024-01-10, 14:54
A gdzie kabel od żelazka, czy tam prodidża?

tigerqaz

2024-01-10, 19:01
Dlaczego na sadolu tylu bezstresowców ma prawo do zakładania kont?
Jak wam tak szkoda uczyć dziecka kultury i grzeczności w postaci wpie**olu, to zalecam usunąć konta.
To pewnie wy wrzucacie te pedalskie materiały i skaleczone paluszki, co doprowadziło tę stronę do całkowitego sp***olenia tematycznego.

heartagram

2024-01-12, 11:43
szkoda ze ch*ja nie zgwalcil najpierw

Jarosławkaczyński

2024-01-12, 14:19
ActAnonymous napisał/a:

Jeżeli jako rodzic sięgasz po przemoc w stronę dziecka, to się musisz solidnie zastanowić czy nadajesz się w ogóle na rodzica? Jako rodzic, sam też zwaliłeś sprawę, bo nie potrafiłeś przypilnować dziecka od uniknięcia jakich kolwiek konsekwencji. Co doprowadziło Cie do użycia przemocy w stronę własnego dziecka. Żałosne
Nie zastanawiałeś się, że być może to przez to "stresowe" wychowanie, Twoje własne dziecko doprowadziło się do takiego stanu? Przemoc rodzi większą przemoc, i sami do tego doprowadzicie. Jeżeli jako własny rodzic nie potrafisz doprowadzić własnego dziecka do porządku, no to ja się zastanawiam na co Ci było dziecko?



pie**ol pie**ol ja nie słucham