18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taki tam pajączek.

Mindfuck • 2013-09-10, 12:27
Pewnego sobotniego wieczoru, na grubszej bani, moja dziewczyna zawołała mnie z krzykiem "PAAAAAAAJĄĄĄĄK!!!"

O taki sk***ysyn sobie hasał

EDIT:

Jakość się przekosiła z fullHD do gówna, ale inaczej uploader nie odtwarza :amused:





Ale długo nie pohasał :amused:

Da...........us

2013-09-10, 19:17
Ja tych stworzonek nie zabijam, wręcz przeciwnie, mam paru kumpli w rogu pokoju, którym nawet nadałem imiona, są bardzo sympatyczne i zabijają komary, muchy itp. Jeśli jednak chcę się już pozbyć pająka, to biorę słoiczek i jakąś kartkę, a następnie wynoszę stworzonko na zewnątrz. Zwierzę nie człowiek - sk***ielem nie jest!

nanab

2013-09-10, 19:25
Jeadong napisał/a:

"zadeptuje go już ! " o k***a uważaj żeby cie nie zjadł ! j***ne prymitywy, zwykły kątnik, zwierzak jak każdy inny ale cioty zawsze muszą mieć mokro w gaciach na widok pajęczaka większego niż ich paznokieć. Jeszcze jakby tu żyły jadowite pająki.......


Panie eksperto, czy znasz jakiegokolwiek pająka który nie jest jadowity?

MADErrFAKErr

2013-09-10, 19:41
Moja żona ma takie same laczki ...

Pu...........le

2013-09-10, 19:44
zwykły kątnik jakich wiele, nie są agresywne, nie gryzą... nawet lepiej je mieć bo wyłapują owady w domu, mam takie ze 3 przy oknie i nie mam komarów w pokoju.

Lestadeiro

2013-09-10, 20:10
@upup każdy jest jadowity, ale te które żyją w Polsce są nieszkodliwe dla człowieka, więc jaki jest sens w zabijaniu ich? Zrobił Ci coś? Odgryzł coś? Brzydki? Rzecz gustu, można go wyj***ć za okno a nie napie**alać klapkiem.

@up, ja też mam parę dziko żyjących w pokoju, grzecznie sobie egzystują, nikomu nie wadzą. Bajka. ^^
Pająk ma ciepło w dupę, a ja nie mam komarów i innego robactwa.

eMCeONe

2013-09-10, 20:16
Powiem wam że to faktycznie dziwny bajer ostatnio na sąsiedniej klatce wisiał sobie pająk około 8-10cm. PS. ugryzienie kątnika domowego może i bolesne ale za to wywołuje halucynacje. Narkomani wiedzą co zrobić z tą informacją :D

Tassadar

2013-09-10, 22:12
U mnie się na tarasie rozpasają więc jeśli mogę to rozstrzeliwuje wiatrówką, rozpryskują się jak alianci w normadi

Vi...........et

2013-09-10, 23:20
Cytat:

nawet lepiej je mieć bo wyłapują owady w domu



Dzięki, nie chcę widzieć w każdym pomieszczeniu pajęczyn od zak***ienia i hasających pającorów po suficie.

Ba...........co

2013-09-10, 23:49
Znajomy pracuje w dużej hurtowni spożywczej i opowiadał, że jak przyjeżdżają banany (wiadomo, z egzotycznych krajów) to czasem się zdarzył jakiś wielki sk***ensen typu tarantula. Wtedy wołali Heńka, starego wariata, terrarystę z zamiłowania, który zawijał sk***iela w szmate i wyrzucał na łąkę.
Nie szwendajcie się latem po polach na Rybitwach. Nigdy nie wiadomo, co Heniek wyj***ł.

Pener

2013-09-10, 23:56
Basco napisał/a:

Nigdy nie wiadomo, co Heniek wyj***ł.


skoro heniek to pewnie wyj***ł ze 4 mózgotrzepy ;)

uurrbb

2013-09-11, 01:53
@Purecowstyle trudno, pająk jest pająk - co ma osiem nóg i popie**ala w moim domu, klasyfikowane jest na odstrzał klapkiem dowolnej marki. Nie ważne czy wpie**ala komary i inne ch*jstwa. Sam fakt, że takie bydle może mi tuptać po ryju, jest nieakceptowalny!

VanHelsingPL

2013-09-11, 04:06


Takie ładne oczka. Nic tylko wyj***ć kapciem czy co tam pod ręką.

ogonix

2013-09-11, 11:20
kapeć 1:0 pająk

broda81

2013-09-11, 18:30
Gratuluje, jesteś mistrzem klapka.....................

raskolnikov74

2013-09-11, 22:24
Podobnego 6 centymetrowego sukinsyna znalazłem w kuchni. Poszedł w odkurzacz.