18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Taki tam komiks

Krysti@n • 2013-09-24, 16:45
Trochę mi się nudziło, więc postanowiłem stworzyć komiks. Może komuś się spodoba. A jak komuś się również nudzi, to zapraszam do umieszczania własnych przeróbek w komentarzach.


BoKoR

2013-09-24, 17:03
Widać że sytuacja z życia wzięta - mama zrobiła ci test zanim wszedłeś na sadisitc.pl

Krysti@n

2013-09-24, 17:17
BoKoR napisał/a:

Widać że sytuacja z życia wzięta - mama zrobiła ci test zanim wszedłeś na sadisitc.pl



Twoja mama już wyszła z pokoju, więc możesz już usunąć ten zbędny dopisek po myślniku. Mamusi się już podlizałeś, tutaj nie musisz, mamisynku.

en...........an

2013-09-24, 17:18
Hehe spoko. Sam rysujesz?

BoKoR

2013-09-24, 17:20
Krysti@n napisał/a:


Twoja mama już wyszła z pokoju, więc możesz już usunąć ten zbędny dopisek po myślniku. Mamusi się już podlizałeś, tutaj nie musisz, mamisynku.



Nie wszystkich swoją miarą kolego - nie mieszkam z mamą tak jak ty.
Kanapki do tornistra twoja mama też ci pakuje ?

Krysti@n

2013-09-24, 17:39
enjoypoznan napisał/a:

Hehe spoko. Sam rysujesz?



Aż tak mi się nie nudziło. Gdzieś na internecie znalazłem ten wzór i postanowiłem go uzupełnić samodzielnie.


BoKoR napisał/a:

Nie wszystkich swoją miarą kolego - nie mieszkam z mamą tak jak ty.
Kanapki do tornistra twoja mama też ci pakuje ?



Typowe u nizin społecznych, pociśnij po rodzicach, później nawyzywaj od gimbusów. Jeszcze tylko nasraj tu i opuść temat niezadowolony trollu.

A jak nie jesteś trollem, to pozostaje mieć tylko nadzieję, że nie wychowujesz kolejnej patologii, 34-letni tryglodyto.


EDIT:
tonieja napisał/a:

a poproszę coś o zmianach w regulaminie


To sam przerób, kilka-kilkanaście minut roboty w Paint :-)

tonieja

2013-09-24, 17:47
a poproszę coś o zmianach w regulaminie



albo lepiej nie bo ci usunom

BoKoR

2013-09-24, 17:52
Krysti@n napisał/a:


Typowe u nizin społecznych, pociśnij po rodzicach, później nawyzywaj od gimbusów. Jeszcze tylko nasraj tu i opuść temat niezadowolony trollu.
A jak nie jesteś trollem, to pozostaje mieć tylko nadzieję, że nie wychowujesz kolejnej patologii, 34-letni tryglodyto.



Hmm czego spodziewałeś się po takim portalu ?
Że napiszę że fajnie rysujesz? Że kliknę "Lubię to" gdyby było?

Żarty, żartami, a teraz lecę pracować, bo ktoś musi sponsorować to państwo.

Krysti@n

2013-09-24, 18:02
BoKoR napisał/a:

Hmm czego spodziewałeś się po takim portalu ?
Że napiszę że fajnie rysujesz? Że kliknę "Lubię to" gdyby było?
Żarty, żartami, a teraz lecę pracować, bo ktoś musi sponsorować to państwo.



Rozumiem, że przed pójściem do pracy trzeba się odstresować, ale raczej żadne forum nie powstaję po to, żeby ich użytkownicy się wzajemnie wyzywali, a widzę, iż tak sądzisz, wnioskując po twojej wypowiedzi.

Założyłem temat, aby kilku użytkowników się usmiechnęło, kilku coś od siebie może dodało, ale na pewno nie po to, aby ktoś mnie obrażał.

Luzik i ruszaj do roboty, bo ktoś musi pracować na moje socjalne :-P

BoKoR

2013-09-24, 18:10
Krysti@n napisał/a:



Rozumiem, że przed pójściem do pracy trzeba się odstresować, ale raczej żadne forum nie powstaję po to, żeby ich użytkownicy się wzajemnie wyzywali, a widzę, iż tak sądzisz, wnioskując po twojej wypowiedzi.

Założyłem temat, aby kilku użytkowników się usmiechnęło, kilku coś od siebie może dodało, ale na pewno nie po to, aby ktoś mnie obrażał.

Luzik i ruszaj do roboty, bo ktoś musi pracować na moje socjalne :-P



Zajrzałem w oczekiwaniu na ripostę i się nie myliłem.
W komiksie piszesz o kobietach z ku*asami, o martwych płodach, a sam nie skleiłeś żartu z mojego pierwszego komentarza, ale spoko, podobno to przychodzi z wiekiem.

A co do socjalu, to liczę że szybko znajdziesz pracę, bo ktoś za te ileś lat będzie musiał tyrać na moją emeryturę ;P

pemb

2013-09-24, 19:01
Od kiedy to sadistic to stronka dla prawicowców?

SoNyCS

2013-09-24, 19:08
Hej hej hej!
Jestem użytkownikiem forum, ale nie wiem jak wy
baby z ku*asem się nie dotknę




Abgda

2013-09-24, 19:09
pemb napisał/a:

Od kiedy to sadistic to stronka dla prawicowców?



Sadistic to nie stronka dla prawicowców, ale pamiętaj: j***ć lewaków i TVN.

R4d0

2013-09-24, 19:09
fejk bo nie dodałeś 'płodek' do słownika