18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Taka tęczokracja

DiceCube • 2014-11-19, 01:10
Sytuacja sprzed paru godzin. Czekam sobie spokojnie na autobus z kumplem, który postanowił dotrzymać mi towarzystwa, a że była piździca to weszliśmy do poczekalni. Mają tam podwieszony telewizorek i akurat leciał jakiś program, ch*j wie o czym. Jakiś przyrodniczy.
Traf chciał, że do poczekalni wbił jakiś kolo - na oko: 22-24 lata. Rurki, niebieska koszula z zajebiście długim dekoltem, włosy z jednej strony uj***ne, a z drugiej postawione chyba na wazelinę, zaś na potarganej torebce (k***a mać) miał wpinkę tęczową.. no po prostu, sztandarowy przykład pedała. Siadł sobie na ławce obok i patrzy na ten program (zarzucając nogę na nogę :facepalm: ). Z kumplem siedzimy cicho, na jego twarzy widać było obrzydzenie, które i ja czułem patrząc na pedeka. Po chwili zniewieściuch zauważył, że się na niego gapimy i wypalił podnosząc piskliwie głos:
- O co chodzi? Pierwszy raz na żywo geja widzicie?! :tecza:
Kumpel na to:
- Jak możesz być dumny z tego, że ktoś cię cwe*i? :amused:

DerFels

2014-11-19, 01:47
Zawsze mnie dziwiło to, dlaczego uznaje się zakładanie nogę na nogę za pedalskie. Ktoś może stwierdzić, że wtedy jaja się nie mieszczą, ja na to, że się mieszczą, ale potem ja i tak zostaję tym, co ma małego (jakbym nie wiedział). Politycy zakładają nogę na nogę, dziennikarze, osoby w telewizji ogólnie, nie wiem dlaczego miałoby to być przeznaczone tylko dla ciot. Mój tata też tak siedzi, pewnie stąd to mam i ta pozycja jest po prostu wygodna...

~Beny

2014-11-19, 01:57
@DerFels, podejrzewam, że to nie było 'zwykłe' trzymanie nogi na nodze, tylko takie w którym brakowało, żeby się gejoza rękami z tyłu podparł i wypiął klatę (???). To tak jak z powiedzeniem 'oj tam, oj tam'. Facet po prostu to powie a kobieta niemal zawsze charakterystycznie macha do tego ręką.
Masz piwo, za 'małego' ;)

Jak_chcesz_to_chodz

2014-11-19, 02:38
W normalnym kraju kumpel by odpowiedział:

-Na ch*j się odzywasz sp***olino chcesz mieć tunele w czole po .45tce :amused:

kalium

2014-11-19, 03:13
Bohaterzy dworca autobusowego. Opowieść godna tylko sadola. Bo na każdym normalnym portalu od razu by te gimbusiarskie opowieści wylądowały w kiblu.
Czasem mam wrażenie, że takie opowieści to piszą:
1) kryptogeje
2) geje z premedytacją

ch*j mnie obchodzi pedał, nie zaczepia mnie to mam to w dupie. Tak samo jak mam w dupie obleśnie grube baby (często nastolatki) w ciuchach, które tylko podkreślają ich obrzydliwy wygląd. Jak można łazić w tych rajtuzach (leginsy czy coś) mając przed 20 nogi jak balerony? W tych laczkach do tańczenia, wyglądając jak kocmołuch? Tak samo mam w dupie maczo w wieku lat 50+, w ciuchach dla młodzieży. Wygląda jak idiota ale pewnie się czuje młodszy. ch*j mnie obchodzą jego "krokodyle", to że kurtki nie dopnie, bebzun się wylewa ze zbyt ciasnych spodni. I k***a nie pomoże tu solarium, litr perfum z podróby wylanych na siebie czy zaczesywanie łysiny i farbowanie resztek włosów.

Przykre ale prawdziwe. Fajna, zadbana babka potrafiąca się ubrać, pokazać nic nie odkrywając swoje wdzięki - to teraz +30. Młodsze łażą tak, jakby dopiero co z łózka wstały i piżamy nie ściągały.


va...........ro

2014-11-19, 08:32
@up kalium

współczuję Tobie, że masz takie zdanie o kobietach. Mam wiele znajomych koleżanek, jak również moja dziewczyna ubierają się tak jak to określiłeś pokazać swoje wdzięki nic nie odkrywając. Nie wiem w jakich kręgach się obracasz, ale u normalnych ludzi "normalne" - czyli właśnie schludne i niepruderyjne ubieranie jest standardem.

oc...........ki

2014-11-19, 09:18
kalium napisał/a:


Fajna, zadbana babka potrafiąca się ubrać, pokazać nic nie odkrywając swoje wdzięki - to teraz +30. Młodsze łażą tak, jakby dopiero co z łózka wstały i piżamy nie ściągały.



Punktujesz, punktujesz - ale to nie zmienia jednego - i tak nie zar*chasz ;)

żartuję... ;)
zar*chasz więcej niż niejeden 20latek - mężczyźni z wiekiem zyskują zarówno fizycznie jak i mentalnie...

johny2015

2014-11-19, 09:59
To tutaj doskonale pasuje:

...a kierowca wstał i też bił brawo razem z resztą ludzi w poczekalni :D

szczękoczułki

2014-11-19, 10:24
kalium napisał/a:

ch*j mnie obchodzi pedał, nie zaczepia mnie to mam to w dupie. Tak samo jak mam w dupie obleśnie grube baby (często nastolatki) w ciuchach, które tylko podkreślają ich obrzydliwy wygląd.



No to grubo, dopasowałeś wypowiedź idealnie do tematu.
Jakoś mnie w takim układzie nie dziwi, że ta grupa podludzi ci nie przeszkadza.
Ja tam ich nienawidzę chociażby za to, że z symbolu, który w dzieciństwie oznaczał szczęście i skarb, zrobili sobie symbol zrywanych gwintów.
Można przejść obojętnie obok kolesia, co wygląda jak pedał, ale siedzi cicho i nie manifestuje swojego pedalstwa, niektórzy mają po prostu taki gust ubioru, że wyglądają jak pedały. Ale tolerować podzwierzęta, które jawnie gloryfikują swoje zboczenia? Nie w tym życiu.

Paniczyk

2014-11-19, 10:28
@kalium
Ja byłbym ostrożny z używaniem zwrotów "mieć w dupie" stosując do Twojej postawy względem gejów ;)


Swoją drogą zawsze intrygowało mnie to, że pedały (rozróżniamy geja od pedała) oprócz tego, że wyglądem prowokują do komentarzy to jeszcze są nadzwyczaj zaczepni i zwracający na siebie uwagę pyskówami.

@up
Kurde... Panie... Nie papuguj Pan!

DiceCube

2014-11-19, 10:49
DerFels napisał/a:

Zawsze mnie dziwiło to, dlaczego uznaje się zakładanie nogę na nogę za pedalskie. Ktoś może stwierdzić, że wtedy jaja się nie mieszczą, ja na to, że się mieszczą, ale potem ja i tak zostaję tym, co ma małego (jakbym nie wiedział). Politycy zakładają nogę na nogę, dziennikarze, osoby w telewizji ogólnie, nie wiem dlaczego miałoby to być przeznaczone tylko dla ciot. Mój tata też tak siedzi, pewnie stąd to mam i ta pozycja jest po prostu wygodna...



Po1 Facet ma jaja na zewnątrz w worku, bo wewnętrzna temperatura ciała jest za duża dla produkcji pełnowartościowego nasienia. Zakładając nogę na nogę, czyli gniotąc sobie małego między udami, działasz na szkodę własnej zdolności do rozmnażania. Pedałom to nie przeszkadza, bo i tak z dupowsadu nie będzie dzieci, ale normalny facet powinien o tym myśleć;

Po2 Nie mówię o nałożeniu nogi na nogę w taki sposób, że górna noga jest wciąż oddalona od tej dolnej (układają się pod kątem prostym). Mówię o takim siedzeniu, gdy koleś zarzuca nóżkę na nóżkę, dociska ją, niemal się kładąc na lewym półdupku. Ba! Trzymając się za kolano palcami, prostując przy tym łokcie maksymalnie. To jest pedalskie.

Mom and Death

2014-11-19, 11:27
Prawilnie przypominam że największe homofoby to tak naprawdę ukryte pedały :)

neoszw

2014-11-19, 11:46
@Mom and Death

ja jestem k***a homofobem (i to cholernym, pozabijałbym jebaków), a do pedała mi dalej niż tobie. Niewarcząca kobieta w domu (jak jęczy w nocy, to na warki na dzień nie starcza), dzieciak w drodze.

kalium napisał/a:

ch*j mnie obchodzi pedał, nie zaczepia mnie to mam to w dupie. Tak samo jak mam w dupie obleśnie grube baby (często nastolatki) w ciuchach, które tylko podkreślają ich obrzydliwy wygląd. Jak można łazić w tych rajtuzach (leginsy czy coś) mając przed 20 nogi jak balerony? W tych laczkach do tańczenia, wyglądając jak kocmołuch? Tak samo mam w dupie maczo w wieku lat 50+, w ciuchach dla młodzieży. Wygląda jak idiota ale pewnie się czuje młodszy. ch*j mnie obchodzą jego "krokodyle", to że kurtki nie dopnie, bebzun się wylewa ze zbyt ciasnych spodni. I k***a nie pomoże tu solarium, litr perfum z podróby wylanych na siebie czy zaczesywanie łysiny i farbowanie resztek włosów.

Przykre ale prawdziwe. Fajna, zadbana babka potrafiąca się ubrać, pokazać nic nie odkrywając swoje wdzięki - to teraz +30. Młodsze łażą tak, jakby dopiero co z łózka wstały i piżamy nie ściągały.


Trochę grubsze też mogą być piękne, tylko muszą odpowiednio się ubierać - i tu ciebie popieram, waga ciężka plus leginsy :facepalm:

JankoSado

2014-11-19, 11:52
oczami30latki napisał/a:



Punktujesz, punktujesz - ale to nie zmienia jednego - i tak nie zar*chasz ;)

żartuję... ;)
zar*chasz więcej niż niejeden 20latek - mężczyźni z wiekiem zyskują zarówno fizycznie jak i mentalnie...


jestem po 40 stce
powinienem podziękować za komplement ?? :-)

addekk1

2014-11-19, 12:04
Trzebabyło mu powiedzieć, że z takim wyglądem to zwykły pedał z niego a nie gej :D